30-letnia celebrytka w wywiadzie dla „FHM” opowiada o swoich planach i pasji do muzyki house. W tym roku zamierza nagrać nową płytę, z którą tak długo zwlekała ze względu na reality TV. W ubiegłym roku dużo imprezowałam. Byłam na ponad 100 imprezach i poznałam wielu świetnych Dj-ów. Gwiazda z pewnością wykorzysta tę wiedzę w celach… biznesowych.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


FHM


Paris Hilton to nie tylko celebrytka, ale i właścicielka firm generujących milionowe dochody. Od 2005 roku sprzedaż jej perfum przyniosła 1,3 mld dolarów zysku. Mam 35 sklepów i 13 linii różnych produktów. Już wkrótce rusza mój kolejny duży projekt: The Paris Hilton Beach Club. Centrum rozrywki firmowane nazwiskiem gwiazdy (kluby nocne, restauracje, bary, siłownie) będzie otwarte już niebawem na Filipinach.


FHM


Podczas wywiadu dla „FHM” Paris przyznała się do swojej słabości do Londynu i brytyjskich facetów. Stwierdziła, że bardzo różnią się od Amerykanów – są bardziej dorośli, grzeczni i szarmanccy. Na jej szczególne uznanie zasłużył książę Harry i książę William: Poznałam ich kilka miesięcy temu, to prawdziwi dżentelmeni - dodała.