Ylva Maria Thompson (dyrektorka nowatorskiej instytucji) oficjalnie ogłosiła otwarcie Międzynarodowej Szkoły Seksu – pierwszej na świecie placówki w której kochankowie będą mogli nabywać praktycznych umiejętności seksualnych.

„Trenujesz swój umysł, mięśnie, kondycję, ale jak wiele czasu poświęcasz na rozwijanie umiejętności, które naprawdę mają w życiu znaczenie?” – pyta dyrektorka na stronie internetowej szkoły.

Chociaż zakres tematyczny naszych kursów obejmuje zarówno historię jak i teorię współczesnego seksu, największy nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności seksualnych. Pozycje seksualne, techniki pieszczot, cechy anatomiczne ciała – to główne dyscypliny podejmowane w MSS.

Chętnym do rozpoczęcia nauki pozostało niewiele czasu do namysłu. Zapisy do szkoły rozpoczęły się tydzień temu, a pierwszy kurs startuje już 9 stycznia. Jeden semestr, obejmujący 5 pełnych kursów i trzy „specjalne –intensywne”, kosztuje 1400 euro. Zajęcia w większości odbywać się będą w językuniemieckim. Dyrektorka informuje, że już wkrótce zostaną uruchomione specjalne, weekendowe szkolenia dla par.

„MSS rozwijając umiejętności seksualne jednej osoby, uszczęśliwia także wszystkich jej partnerów. Krótko mówiąc uczymy sztuki dawania i otrzymywania przyjemności seksualnej” - stwierdza Thompson.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco!


Na stronie internetowej szkoły znajdujemy informację, że mieści się ona w 18-wiecznej rezydencji na terenach wiejskich, około pół godziny jazdy z Wiednia. Dwór został odnowiony specjalnie na potrzeby szkoły, a sale dydaktyczne i laboratoria posiadają specjalistyczny sprzęt – zapewniają właściciele. „Udostępniamy także nowe mieszkania dla zapewnienia dogodnych warunków studiowania" - dodają.

Na koniec jeszcze dwa smaczki znalezione w ofercie MSS:

- „każdy kurs kończy się egzaminem i aby uzyskać certyfikat trzeba zdać je wszystkie"

- „antykoncepcja będzie dostępna bez dodatkowych kosztów”.

Póki co Międzynarodowa Szkoła Seksu nie planuje otwierać kampusu w okolicach Warszawy