Seksturystyka w ciągu ostatnich 10 lat zyskała ogromną popularność. Jak donosi portal we-dwoje.pl każdego roku ok. 80 tys. Europejek i Amerykanek wyjeżdża na Jamajkę, aby przeżyć niezapomnianą przygodę z wymarzonym Latynosem. Do najpopularniejszych „seksualnych kurortów” zaliczane są przede wszystkim: Grecja, Turcja, Tajlandia, Kuba i Karaiby. Turystyczne przygody pozwalają na pozbycie się wszelki oporów i zrealizowanie najskrytszych fantazji, o których przy mężu można jedynie marzyć, a poziom adrenaliny dodatkowo podnosi fakt, że erotyczne epizody z wakacji na zawsze pozostaną tajemnicą.

>>> Jegostrona.pl na Facebooku - polub i bądź na bieżąco!

Miejscowi doskonale wiedzą, że na spragnionych Europejkachmożna dobrze zarobić. W rewanżu za miłe towarzystwo panie płacą za posiłki, drinki, kupują prezenty i fundują pokój w hotelu. Najcenniejszym łupem są kobiety o przeciętnej urodzie i niskiej samoocenie. Zafascynowane zainteresowaniem seksownego Latynosa są w stanie zrobić bardzo dużo. Portal we-dwoje.pl informuje, że w miejscowym żargonie seksturystki określanie są jako: „żółte ogony”, „długie ogony”, „Shirley Valentine”, „hanky-panky” (co delikatnie mówiąc tłumaczy się jako panie lekkich obyczajów) czy „butelki mleka”. Dla egzotycznych kochanków jest to po prostu dobrze płatna praca, a do tego lekka i przyjemna… Jeden wakacyjny turnus jest w stanie zabezpieczyć ich finansowo nawet na kilka miesięcy.

Popularność seksturystyki urosła do takich rozmiarów, że erotyczne wycieczki (nie tylko dla pań) oferują nawet biura podróży, jednak trzeba za to słono zapłacić. Portal banzaj.pl podaje, że dwa tygodnie w sekshoteluna Jamajce kosztują ok. 3 000 dolarów. Z pozoru taki hotel nie jest jakimś wyjątkowym miejscem: w ofercie znajdziemy trzy posiłki dziennie, basen, saunę, spa. Różnica tkwi w tym, że w sekshotelach strojem wyjściowym jest po prostu nagość, a do wspólnej „zabawy” można zapraszać każdego, kto wyrazi na to zgodę. Dla osób z mniejszym budżetem polecane są „Sex party Costa del Sol” już za 2,5 tys. zł. Impreza organizowana jest dla 6 kobiet i 6 mężczyzn, a jej główne założenia to relaks i dobra zabawa. Organizatorzy zapewniają pełną dyskrecję.