Kanony piękna nieustannie się zmieniają. To co podziwiali w kobietach nasi przodkowie na pewno nie pokryje się z tym, co pięknym wydaje się dla projektantów i modowych specjalistów. Być może nasi pradziadowie uznaliby współczesne modelki za brzydkie i pozbawione kobiecego wdzięku. Okazuje się jednak, że figura w stylu Marilyn Monroe - wcięta talia, zaokrąglone biodra i większa pupa - wraca dziś do łask.

>>> Jegostrona.pl na Facebooku - polub i bądź na bieżąco!

Największymi miłośnikami krągłych kształtów są Latynosi. Odkąd pupy doczekały się konkursów piękności, wśród finalistek królują mieszkanki Ameryki Południowej. Właścicielka najpiękniejszej pupy 2008 roku, Argentynka Keyra Agustina nadal robi w sieci prawdziwą furorę. Najbardziej popularne celebrytki czarują bujnymi kształtami i potrafią zrobić z dużej pupy - duży atut. Carmen Electra, Monica Bellucci, Beyonce, Jennifer Lopez czy Kim Kardashian to tylko niektóre z nich. Moda na obfite kształty zaczyna się przenosić również na wybieg i coraz częściej wśród wychudzonych modelek można dostrzec kobiety o takiej figurze…

http://youtu.be/1W0BS94t0qc

Współczesna bielizna zapewnia kobietom komfort, modeluje sylwetkę i dodaje zmysłowości. Zdaniem serwisu superlinia.pl jedną z najbardziej ekskluzywnych i seksownych ofert posiada marka Victoria's Secret. "Nazwa ta nie pochodzi bynajmniej od wychudzonej Victorii Beckham, ale od królowej Wiktorii. Brytyjska monarchini nie mogłaby jednak nosić bielizny sygnowanej jej imieniem, i to nie tylko z powodu swojej legendarnej skromności. Pantalony Wiktorii, sprzedane niedawno na aukcji, mierzą w talii 127 cm (przy wzroście 152 cm). Rozmiary królewskiej pupy, ukrywane pod bielizną i obfitą suknią, musiały być doprawdy imponujące - podobnie jak osobowość i dokonania monarchini. Nic dziwnego, że Brytyjczycy nigdy nie uważali Wiktorii za grubą; uważali ją za wielką..." - czytamy na łamach serwisu. Niestety aniołki prezentujące bieliznę Victoria's Secret nie poszły w ślady królowej Wiktorii... a szkoda.