Do tej pory pseudoeksperci do spraw kobiecej seksualności dopatrywali się przejawów temperamentu w tym jaki rodzaj alkoholu dana kobieta preferuje, kolorze włosów czy proporcjach między poszczególnymi palcami, lub między palcami a nosem. Jeśli chcecie wiarygodnych dowodów, koniecznie musicie zapoznać się z wynikami analiz Centrum Badań Seksualności w Santa Clara – im można zaufać.

Naukowcy po przebadaniu czterech tysięcy kobiet, stwierdzili, że z dużą precyzją można przewidzieć temperament seksualny na podstawie damskiej bielizny. Ważny jest nie tylko kolor, ale także rodzaj, materiał z jakiego jest wykonana czy kształt.

Oto konkrety. Jeśli marzy ci się pewna siebie i odważnakochanka, która zdominuje łóżkowe harce - bądź czujny i rozglądaj się za kusymi, czarnymi majtkami. Namiętna, zmysłowa i chętna do eksperymentów partnerka to ta gustująca w czerwonych, koronkowych stringach. „Cicha woda” – pozornie skromna, a w łóżku wręcz przeciwnie – to ta ukrywająca wstydliwe miejsca w stringach białych. Staraj się raczej unikać majtek grubych i bawełnianych. Wróżą co prawda łatwy, ale nudny i wyłącznie tradycyjny seks, najlepiej w środku nocy, przy wyłączonym świetle . Mistrzynie wyrafinowanego seksu ukrywają swoje skarby za kolorowym jedwabiem, jednak aby je zadowolić będziesz musiał się sporo napracować.

Prowadząc podchody i akcje szpiegowskie należy zachować szczególną ostrożność! Nie trzeba być amerykańskim naukowcem, żeby wiedzieć jak tragicznie może się to wszystko skończyć. Chyba, że wasza partnerka okaże się być entuzjastką słodziutkich, słitaśnych, różowiusich fig. Wtedy wasza wścibskość zostanie uznana za świetny żart, o czym pogadacie zaraz po wyuzdanym seksie.