Ona dominuje

Wiele kobiet otwarcie przyznaje się, że pragnie silnego zdecydowanego mężczyzny. Możesz więc być zaskoczony, że część z nich chciałaby swojego prywatnego macho zdominować w łóżku: w centrum erotycznej gry jest ciało kochanki, to ona gra pierwsze skrzypce, przejmuje inicjatywę - zdominowany mężczyzna jedynie zabiega o jej uwagę. Czy można chcieć czegoś więcej?

On dominuje

Źródło tej fantazji to metroseksualizm, która zaczyna kobietom coraz bardziej doskwierać. Jeśli nie boisz się udowadniać, że w twoich żyłach płynie testosteron, świetnie odnajdziesz się w sytuacji, kiedy trzeba będzie tę fantazję przekuć w rzeczywistość. Chciałbyś wiedzieć, które kobiety fantazjują w ten sposób? Zdaniem serwisu Askmen.com najczęściej niezależne i nowoczesne, które na co dzień wychwalają zasługi feminizmu.

Nauczyciel i uczennica

Okazuje się, że ta fantazja odpowiada zarówno kobietom jak i mężczyznom. Doskonale wiedzą to specjaliści od biznesu erotycznego, którzy zasypują rynek tysiącami gadżetów i filmów o „szkolnej tematyce”. Idziemy o zakład, że chciałbyś zobaczyć swoją miłość w stroju pensjonarki i nie trzeba by cię długo namawiać, żebyś wcielił się w rolę wymagającego wychowawcy czy wuefisty.

Podglądactwo

Jeśli myślisz, że kobieta nigdy nie zgodziłaby się, żeby podglądać inną kochającą się parę, to jesteś w błędzie. Twoja ukochana lubi oglądać z tych samych powodów, dla których lubi się kochać: to podnieca, pobudza i jest trochę tabu.

Trójkącik z dwoma facetami

Wśród najpopularniejszych kobiecych fantazji ta jest absolutnie obowiązkowa. Kobieta, czczona i adorowana przez dwóch wspaniale wyglądających, atletycznie zbudowanych i oczywiście heteroseksualnych mężczyzn. Ona jest jedynym obiektem pożądania, co przekłada się na podwójną porcję rozkoszy, dodajmy – rozkoszy, która na zawsze pozostanie w świecie marzeń. Bardzo niewiele kobiet decyduje się, żeby naprawdę przekonać się co znaczy upojna noc z z dwoma kochankami.

Private dancer

Większość kobiet nie miałaby odwagi rozebrać się lub zatańczyć w miejscu publicznym, nie znaczy to jednak, że żadna z nich o tym nie fantazjuje. Być może twojej partnerce marzy się aby dla ciebie zatańczyć, zrobić striptiz, lap dance? Twój zachwyt podniesie jej poczucie atrakcyjności, a i sam będziesz miał z tego mnóstwo radości!