AIR SEX

To japoński wynalazek, który spodobał się na tyle, że organizowane są już mistrzostwa (jeśli chcesz wziąć udział odwiedź www.airsexworldchampionships.com) . Technika polega na symulowaniu seksu z niewidzialną partnerką w obecności uprzednio zaproszonej publiczności. W osiągnięciu „pełni szczęścia” nie wolno pomagać sobie dłońmi, natomiast eksperci zalecają włączenie miłej piosenki. Dlaczego? Naprawdę trudno powiedzieć.

PIG SEX

Świński seks to nic innego jak współżycie z nieatrakcyjnymi dla nas partnerkami. Miłośnicy zapewniają, że dostarcza on niezwykłej cielesnej satysfakcji.

ADRENALINE SEX

Doznania seksualne zwiększamy poprzez lekki szok adrenalinowy. Jak to wygląda w praktyce? Strzelasz z pistoletu hukowego, włączasz bardzo głośno muzykę po 22:00, po czym zabierasz się za seks. Forumowicze z www.trap17.com twierdzą, że już dzwonek telefoniczny w trakcie współżycia delikatnie zwiększa wrażenia.

SHAVE SEX

Kolejny japoński pomysł. Chodzi po prostu o golenie przez partnerów swoich okolic rodnych w trakcie współżycia. Trąci lekkim sadyzmem? Chyba takie było założenie.

SEXTING

To nic innego jak rozsyłanie swoich odważnych zdjęć za pomocą telefonu komórkowego. To nie tyle forma seksu co źródło inspiracji zarówno dla nadawcy jak i odbiorcy erotycznych wiadomości.

CLASSY SEX

Jeśli lubisz przebieranki, to seksualna podróż do minionych epok powinna ci się bardzo spodobać. Musisz zaopatrzyć się we wszystkie atrybuty dżentelmena (łącznie z cylindrem, fajką, laseczką), a dla swojej partnerki koniecznie załatw suknię balową stylizowaną na ubiegłą epokę. Oczywiście to tylko jedna z propozycji - na pewno wymyślisz coś ciekawszego!

SEX IN CLOTHES

Spodoba się panom lubiącym sypiać w skarpetkach. Do jednej podstawowej pary będą mogli założyć jeszcze kilka, a do tego bielizna, spodnie, bluzki i wszystko "na cebulkę". Podobno rekordzista tuż przed odbyciem stosunku miał na sobie 6 kg ciuchów. Entuzjaści seksu w ciuchach mówią, że pomaga on skupić się na przyjemności płynącej jedynie ze stymulacji niewielkich partii ciała.

GLOBAL ORGASM

Coś dla społecznych wrażliwców. Należy zalogować się na www.globalorgasm.org, wybrać jedno z ogłoszeń nawołujących do uprawiania seksu w konkretnej intencji i… do dzieła. Możecie kochać się za uwolnienie więźniów politycznych lub sprzeciwiając się brutalnemu zabijaniu fok. To nic innego jak seks w szczytnym celu.

RED FINGER

W teorii wygląda to następująco: wsiadacie do auta i ruszacie w podróż przez miasto. Jeśli trafiacie na czerwone światło, rozpoczynacie wzajemne pieszczoty, jeśli na zielone jedziecie dalej. Oczywiście w tym wypadku zasada szczególnej ostrożności na drodze to priorytet. Uwaga na drogówkę!