Seks po indiańsku

Seksualne zwyczaje Indian, stereotypowo łączone są z tolerancją wobec wielu powszechnie nieakceptowanych praktyk. Stereotyp „dzikusa” nie wziął się znikąd. Indianie tolerowali seks pozamałżeński, współżyli po zażyciu narkotyków, a za decydującą przyczynę rozwodu potrafili brać np. lenistwo żony, niepłodność czy starzenie się partnerki. Zbigniew-Lew Starowicz w jednej ze swoich publikacji mówi jeszcze o sodomii, pedofilii i kazirodztwie.

Seks po grecku

Starożytni Grecy akceptowali nagość, dbali o ciało, znali wiele pozycji seksualnych. Stosunki homoseksualne – jeśli istniały – występowały w szczególnych wypadkach. Najczęściej były to sytuacje, w których dojrzały mężczyzna brał pod opiekę lub na naukę chłopca. Grecy często uprawiali seks analny, który nawet dziś traktowany jest jako metoda zapobiegania niechcianej ciąży. Ten rodzaj stosunku nazywany jest właśnie „seksem greckim”.

Seks po włosku

Włosi, w których życiu rodzina i tradycyjny model seksualności odgrywa ważną rolę, starają się nie uprawiać seksu przedmałżeńskiego. Z tego powodu popularna jest technika zastępowania normalnegostosunku jego substytutem – seksem pozbawionym penetracji.

Seks po żydowsku

Judaizm ma swój duży udział w kształtowaniu systemu wartościseksualnych, które znane są nam do dziś. Religia ta w centrum postawiła małżeństwoludzi przeciwnej płci. Dobry seks to wyłącznie ten małżeński, w którym mężczyzna dba o potrzeby kobiety. Warto pamiętać o żydowskim zwyczaju obrzezania członka, co wydłuża stosunek seksualny i ułatwia higienę.

Seks po polsku

Uprawianie seksu polskiego to, jak można się domyślić, mieszanie wszystkich wymienionych w tym artykule technik. Nie boimy się miłości francuskiej, chętnie próbujemy hiszpańską i turecką. Najdokładniej mówią o nas statystyki. Według nich w polskich łózkach nadal króluje pozycja misjonarska, uprawiamy seks co 3 dzień, a w głośnych figlach nie przeszkadza nam obecność dzieci za ścianą. Akceptujemy masturbację, seks oralny a kobiety nie udają orgazmu! I jeszcze ciekawostka: polscy mężczyźni są wzorem dla świata jeśli chodzi o wierność!

Pozostałe

W seksualnej nomenklaturze funkcjonuje jeszcze kilka terminów, które warto znać. Seks angielski to ten z wiązaniem partnera i dawaniem klapsów. Seks rosyjski – masaż okolic analnych. Seks tajski to masaż wykonywany całym ciałem. Miłość szwedzką uprawiacie jeśli kobieta trzyma podstawę penisa zwiększając w ten sposób twoje doznania. Jest jeszcze seks niemiecki (pozycja misjonarska)… ale w tym z pewnością jesteś specjalistą.