Seal i Heidi Klum, David Bowie i Iman. To chyba najbardziej znane pary powstałe w obrębie różnych ras. Podobne związki rodzą się na całym świecie, a obszarem najszybciej rozwijającym się pod względem ich powstawania są Wyspy Brytyjskie. Historie takich ludzi jak Theo Walcott, Zadie Smith i Paul Boateng są najlepszym dowodem zmian zachodzących w tamtym regionie. Badania wykazały, że jedno na dziesięciorodzieci w Wielkiej Brytanii ma różniących się rasowo rodziców.

Jest wiele powodów dla których warto umówić się z Tajką czy Japonką. Możesz zachwycić się jej niezwykłą urodą, mentalnością czy kulturąkraju z którego pochodzi. Pamiętaj jednak, żeby doceniać i szanować ją jakokobietę. W takich związkach należy wykazać się dużą wrażliwością i wyczuciem… Każda niezręczność, nieudane życie seksualne czy po prostu odrzucenie zalotówpartnera może być odczytane przez drugą stronę jako przejaw rasizmu. Kobietainnej rasy, może cię odrzucić z wielu powodów. Być może wśród nich będą takie, które wynikają z waszej odmienności, jednak z pewnością większość stanowić będą te, które z różnicą koloru skóry czy odmiennością kulturową nie mają nic wspólnego. Bo jak ma odpowiedzieć na twoje umizgi mieszkanka PołudniowejAfryki, albo Chin jeśli jesteś od niej dwukrotnie niższy, nieogolony i cuchniesz tanią wodą kolońską…

Najnowsze badania psychologów z Michigan State University wykazują, że kobiety bardziej obawiają się kontaktów z mężczyzną innej rasy w trakcie owulacji. Naukowcy specjalizujący się w psychologii ewolucyjnej, spekulują, że ten schemat można tłumaczyć nieświadomym odruchem kobiet, który narodził się na przestrzeni dziesiątek wieków. Nie ma się czym martwić!Owulacja trwa zaledwie kilka dni w miesiącu i żeby zdobyć jej serce do dyspozycji masz jeszcze co najmniej 27 dni.