Na żołnierza

W związku ze śmiercią bin Ladena podryw na marines robi w ostatnim czasie furorę w Stanach. Nic w tym dziwnego, od lat wiadomo, że „za mundurem panny sznurem”. Silni, dobrze zbudowani i nieziemsko przystojni - wojsko rozpala kobiecą wyobraźnię. Profil na portalu randkowym i zdjęcie w mundurze? Skuteczność gwarantowana!

Na strongmana

Nie masz od kogo pożyczyć wojskowego rynsztunku? Idź na siłownię! Naukowcy udowodnili, że podczas ćwiczeń u kobiet wzrasta poziom hormonów płciowych, a to bardzo ułatwia sprawę. Zmęczeni treningiem macie więcej endorfin, a nawiązanie kontaktu nie jest już tak stresujące. Ustąp jej miejsca na przyrządzie, pomóż ustawić maszynę, tak aby było jej lepiej ćwiczyć, albo po prostu zacznij rozmowę na bieżni. Nie musisz się martwić o temat konwersacji, w końcu łączy was wspólne hobby.

Na słodziaka

Znany i skuteczny od lat – podryw na psa. Niezbędny jest tu czworonóg, ale nie zwykły kundel czy groźny amstaff. Kobiety uwielbiają małe słodkie psiaki, najskuteczniejsze będą więc szczeniaki. Wybierasz się na spacer po parku, a twój pupil, niby to przez przepadek, rzuca się z radością w kierunku upatrzonej przez ciebie dziewczyny. Ona najprawdopodobniej zachwyci się zwierzakiem, a ty bez problemu możesz zacząć rozmowę. Jeszcze większą skuteczność uzyskasz na spacerze z dzieckiem. Nie musi być koniecznie twoje, wystarczy, że wypożyczysz np. siostrzeńca na godzinkę. Każda przechodząca kobieta zajrzy do wózka, żeby zobaczyć maleństwo. Dodatkowo zrobisz wrażenie odpowiedzialnego i opiekuńczego, a przez to będziesz szalenie sexy.

 Niebezpieczna pomysłowość

Podrywy w klubie, w pracy, na spacerze z psem czy na kolekcje znaczków są dla ciebie zbyt oklepane? Możesz wybrać parking przed centrum handlowym, albo przed zwykłym marketem (dla oszczędności czasu). Atrakcyjna kobieta parkuje i idzie do sklepu, a ty w tym czasie przebijasz oponę w jej samochodzie. Gdy wróci, jako prawdziwy dżentelmen zaoferujesz jej swą pomoc, a ona w podziękowaniu umówi się z tobą. Metoda ta jest swoistym sportem ekstremalnym. Istnieje duże ryzyko, że zamiast wymarzonej randki czeka się przesłuchanie na komisariacie. Może chociaż trafisz na atrakcyjną policjantkę...