Masażysta

Tu najlepszym narzędziem będą Twoje dłonie. Oczywiście możesz wyposażyć się w specjalne masażery, kulki, stemple, ale najważniejszy i tak pozostaje dotyk i jego intensywność. Nie możesz przecież pozwolić, aby jednostajność twoich poczynań uśpiła partnerkę! Do tego nastrojowa muzyka, świece zapachowe, olejki do masażu. Zwiększysz przez to apetyt na dalszą grę.

Zabawa w policjanta

Kajdanki są elementem pozwalającym na spełnienie najróżniejszych fantazji. Możesz przykuć nimi partnerkę do łóżka i zostać panem sytuacji, albo odwrotnie, pozwolić jej robić co zechce. Kajdanki z pewnością rozgrzeją was do czerwoności podczas gry wstępnej.

Łaskotki

Piórko, wstążeczka, pędzelek, listek, a nawet płatek kwiatka. Wodząc nimi po ciele kobiety, rozbudzisz w niej chęć dotyku i wywołasz dreszcze. Może odkryjesz szczególnie wrażliwe obszary jej ciała, o których dotąd nie miałeś pojęcia? Zabaw się w ciekawskiego wykrywacza erogennych miejsc.

Cukrowe frykasy

Znajdziesz je bez problemu w kuchni. Czekolada, bita śmietana, konfitury… Zaznacz nimi słodkie szlaki na ciele partnerki, a następnie zjadaj je, milimetr po milimetrze. Do tego może seksowne majteczki z cukierków? Masz ogromne pole do popisu!