1. Zdobądź jej zainteresowanie

Dobrze wiemy, że pierwsza randka może przerodzić się w koszmar. Wszystko dlatego, że nie wiesz, o czym z nią rozmawiać. Zacznij interesować się modą, czytać kobiece pisma, odwiedzaj portale plotkarskie, co najmniej raz w tygodniu staraj się obejrzeć dobry film. Wszystko to pozwoli ci wejść na płaszczyznę konwersacji, na której kobiety czują się bardzo bezpiecznie.

2. Wymieszaj humor z arogancją

Nie wolno ci być zbyt grzecznym. Kobiety uwielbiają facetów o odrobinę łobuzerskim wizerunku. Popracuj nad sposobem mówienia, żartuj z niej, bądź trochę bezczelny, ale łącz to z dobrym dowcipem.

3. Jesteś zwycięzcą

Nie powinieneś narzekać. Daruj sobie ckliwe opowieści o tym, jak skrzywdziła cię twoja poprzednia wybranka. Jeśli czujesz, że nie jesteś tego dnia w formie, przełóż spotkanie. Bądź świadomy, po co się umawiasz i daj z siebie wszystko.

4. Zainteresuj się nią

Pytaj. Interesuj się wszystkim, o czym ona opowiada z przyjemnością. Patrz jej w oczy. Jeśli popracujesz nad zdolnościami interpersonalnymi, zdobędziesz od niej odpowiedź na każde pytanie.

5. Krótka wizyta u ciebie w domu

Wymyśl jakiś pretekst i na moment zabierz ją do siebie. Ona spodziewa się tego, że będziesz chciał ją zaciągnąć do łóżka. Zaproponuj coś do picia, spróbuj czymś zainteresować, porozmawiaj z nią jednak nie dłużej niż 20 minut. Taka wizyta zupełnie zmieni twój wizerunek w jej oczach.

6. Zakończ w odpowiednim momencie

Postaraj się wyczuć moment, w którym zakończyć spotkanie. Nie przeciągaj randki i nie pozwól, żeby ona zaczęła się nudzić. Powiedz, że świetnie się bawisz, ale masz jeszcze dziś przed sobą trochę pracy. Na pewno ją tym zaintrygujesz.