"W badaniu udział wzięło 16 tys. kobiet z różnych krajów europejskich. Panie odpowiadały na pytania dotyczące użytkowania przez nie samochodu. Okazuje się, że czasy kiedy samochód był postrzegany wyłącznie jako środek transportu odeszły do lamusa" - podaje uniface.pl.

Panie coraz śmielej realizują swoje fantazje seksualne, poszukują urozmaiceń i nietypowych miejsc, w których mogłyby je realizować. Zdaniem prof. Zbigniewa Izdebskiego, wnętrze samochodu jest jednym z najpopularniejszych miejsc erotycznych spotkań.

Jak wypadły nasze panie na tle Europejek? W rankingu zamiłowania do miłości w aucie Polki znalazły się w ścisłej czołówce, wyprzedzając m.in. Włoszki i Hiszpanki. "O pokonywaniu kolejnych granic niech świadczy fakt, że jeszcze dwa lata temu seks w samochodzie deklarowało 9 proc. Polek" - informuje uniface.pl.

Brytyjczycy sprawdzili co jeszcze kobiety robią w aucie. 18 proc. pań przeżywa tam swoją pierwszą randkę, 16 proc. uprawia seks, 12 proc. prowadzi rozmowy służbowe, 11 proc. słucha muzyki, 7 proc. robi makijaż, 4 proc. pali papierosy.