• ~kronikarz
    (2016-01-02 11:51)
    Znowu MATRIX..... Cały rok najwiecej memów było o Tusku, Kopacz, PełO, Prezydęcie(nie poprawiać) Bredzisławie, Sioguniei reszcie watahy, a w przeglądzie roku - w zasadzie tylko Kaczyński i Duda.... Prawdziwe dzienniKURstwo. Lepiej, dziennikurestwo !!!
  • ~Kaz
    (2016-01-02 09:50)
    Będzie jeszcze mem jak Rzepiński stoi w kolejce do ułaskawienia.
  • ~polski Sołżenicyn
    (2016-01-02 09:39)
    Men ze zdjęciami określeniami satrapa,atrapa i fajtłapa jest doskonały,oby tylko ten pierwszy nie zmienił się na polski stalinek,bo kandydatów na Ł. Berię A.Wyszyńskiego mamy bez liku.
  • ~JAMIE
    (2016-01-02 10:14)
    Z Kopacz najlepsze :)
  • ~Wyborca
    (2016-01-02 13:28)
    Gazeta uczestniczy w obrazaniu Glowy Panstwa i milionow Polakow. To sie kwalifikuje pod paragraf prawa karnego!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~kot
    (2016-01-02 16:13)
    gdy kaczysyn opluwa miliony Polakow, a maliniak skreca kark przy adoracji "najmniejszego" jego zwolennikow nic nie razi...
  • ~Wyborca
    (2016-01-02 13:26)
    Autor i gazeta uczestnicza w obrazaniu Glowy Panstwa i milionow Polakow.To sie kwalifikuje do kompetencji prawa karnego i b. wysokiej kary finansowej etc...!!!
  • ~zwykły Polak
    (2016-01-02 15:29)
    No to widzicie co się dzieje gdy tzw. media są w obcych łapach.Najwyższa pora przywrócić narodowi jego media.Co z tewgo że Polacy demokratycznie wybrali parlament?Nie POdoba się to mocodawcom zza granicy,i im pieskom w POlsce
  • ~Sru
    (2016-01-02 16:01)
    Mądry satrapa, mocna atrapa, pozorny fajtłapa - jestem za.Pomijając prawdę,bo ona w POPetru nie wstępuje,to przynajmniej było zabawne i na poziomie,o którym myślałem,że zanikł.
  • ~IGO
    (2016-01-02 17:26)