• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 19:55)
    I tyle Ci zostalo PiS-ludku specjalnej troski... PiS-wycie... i PiS-szczekanie...
    Jak to u klasycznego zapchlonego PiS-kundelka!

    Pisiorstwo jak zwykle , zeszmaci c zgnoic, osmieszyc.
    Spadajcie do swoich "niezaleznych" tam mozecie bluzgac do woli.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 19:59)
    Uważam,że Pani Premier została oceniona właściwie.
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-01 19:59)
    Co się dzieje - pan redaktor pousuwał wyjców? Dlaczego wyjcy wyją, wyjcy wyją jak są zagrożone, a dlaczego wyjcy są zagrożone, a dlatego, że ich pan spadł poniżej 40%. Może i dobrze, że zostali usunięci, bo piana kapała z monitora!!!
  • ~IPN pracowalem
    (2015-05-01 20:01)
    Sprawa lojalki Kaczynskiego.
    Widzialem orginal, podpisal.
    Powiedzieli mu , ze wiedza o jego preferencjach seksualnych i czestowali herbatka i paczkami.
    Podpisal przestraszony pil herbatke , chwalil paczki i pytal sie skad je maja .
    Byl bardzo rozmowny .
    Nie wiem czy orginal jeszcze jest w IPN , za PIS wywiezli tony kompromitujacych PISowcow akt , pewnie ukryli i maja haki.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-05-01 20:03)
    Skad tu tyle pisiorstwa? Poszli won do srakiewicza.
  • ~Robnad
    (2015-05-01 20:08)
    A naszego prezia Zbaw nie ma .
    Znowu go olano. Nawet Jaruzelki mial go w d...

    ..Znaczy bylem takze i prezesem PiS-u, chociaz nie kryje, ze faktycznie
    te funkcje wykonywal Jaroslaw Kaczynski..Prezydent RP, listopad 2007 r.
  • ~Devil&Lucyfer Spółka ZOO
    (2015-05-01 20:10)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-05-01 19:55

    I tyle Ci zostalo PiS-ludku specjalnej troski... PiS-wycie... i PiS-szczekanie...
    Jak to u klasycznego zapchlonego PiS-kundelka!

    Pisiorstwo jak zwykle , zeszmaci c zgnoic, osmieszyc.
    Spadajcie do swoich "niezaleznych" tam mozecie bluzgac do woli



    Zafunduję ci flaszeczkę , tłustą goloneczkę , papieroski i panienki będziesz tu najlepszy lecz po tym zamknę ci oczy na wieki i to będzie na tyle na tym padole bo drugiego dla was już nie ma...
  • ~kicz biblia
    (2015-05-01 20:25)
    na ile lat wyglada biblia??? sracz klweru
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-01 20:38)
    Robnad2015-05-01 20:08 prezesa nie ma za to wasze prezesowa - obciach niesamowity - wygląda na ponad 20 lat więcej - no ale niestety nie da się tego zapudrować i ponaciągać!!!
  • ~WSI-Buda ruska POd wariografi transmisja na żywo
    (2015-05-01 20:59)
    a kiedy złodzieje z peło
    ponownie podniosą wiek emerytalny ? kiedy ?
  • ~POmatoly to fekalia POsowieckie
    (2015-05-02 01:23)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki POmatolski POmiot urbanizuje wybory
  • ~Robnad
    (2015-05-01 23:12)
    Ludzie uwierzcie mi, że Duupa-duda nie ma żadnego poparcia poza swoimi gudlajami z PIS, jeśli wybory będą uczciwe to on nie przejdzie do drugiej tury.
  • ~PiS be with you
    (2015-05-02 00:35)
    POLSKA KATASTROFA GOSPODARCZA
    Tak jak Skoki wygladala by polska gospodarka pod rzadami
    tych pajaców z PIS Staliniatka kaczynski zwanego "prezesem"
    , Masteranków, Hofamnów jojo itd itp.
  • ~Devil&LucyferSpółka ZOO-luksemburg
    (2015-05-01 23:18)
    polska teraz przypomina siedlisko diabla ,
    bogactwo pasterzy magnaci w sutannach burzuazja z klerykow JPII z polski zrobil
    folwark / krzywd ludzikich teraz na codzien widac kilkakrotnie wiecej
    niz kiedykolwiek w historii tego bagna moralnego zwanym polska
  • ~Słowianka z czarnym warkoczem
    (2015-05-01 23:28)
    Ten portal to ściema skopiowałem zdjęcie Angeli Merkel z dziennika z tego artykułu i wrzuciłem do niego i pokazało mi, że Angela ma 74 lata. Po prostu Microsoft chce po IP i numerze Windows zebrać dane swoich użytkowników, bo kto nie wrzuci swego zdjęcia z ciekawości. A wrzuciłem też zdjęcie swojego szefa ze strony internetowej i wysłałem maila do znajomych z pracy, aby to zrobili, ciekawe jakie wyjdą nam wyniki.
  • ~Tofik
    (2015-05-01 23:37)
    prezes PIS , wrzucilem jego morde i wyszlo mi 125 lat ma ten gnom .

    Juz dlugo nie pociagnie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 23:44)
    poPO
    Ciekawa będzie druga tura Kukiz - Duda !!!
  • ~ymca
    (2015-05-02 01:23)
    Putin znowu gora...he,he
  • ~szogun w walonkach kacapa
    (2015-05-02 01:27)
    POmatoly ujadaja
  • ~Bul WSI-owy tępy,ograniczony pachoł kacapów won...
    (2015-05-01 23:46)
    jeśli przestępcy z peło
    poPO :
    Ciekawa będzie druga tura Kukiz - Duda !!!

    znowu nie sfałszują wyborów to tak będzie Jeśli zprzestępcy z peło znowu sfałszują wybory to będziemy mieli na kolejene 5 lat analfabete-szoguna w bulu
    ...

Może zainteresować Cię też: