• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 16:31)
    Stokrotka szprycowana botoxem :-D

    Botox, jak dostaje się do mózgu, to czyni straaaaszne spustoszenia (co widać często na wizji).
  • ~ss
    (2015-05-02 17:54)
    przecież olejnik wydląda na 100 lat!
  • ~wiesio-pogardzacz
    (2015-05-02 18:56)
    A na Grodzkim sie poznal... ze facet i wiek prawie sie zgadzal
  • ~Demaskator
    (2015-05-04 11:09)
    Ogórek starsza od Olejnik. Porównanie z d... wzięte.
  • ~Salon POurody
    (2015-05-02 19:19)
    Środek na młodość jest prosty...
    Tydzień no dobrze by było 2 na brokułach i fasolce szparagowej z odrobiną ogóreczków jako dieta. Gdy nastąpi wypróżnienie otrzymujemy esencję maseczki piękności . Dodajemy 2 jogurciki naturalne , mieszamy po czym równomiernie rozprowadzamy i pozostawiamy na dwie godziny.
  • ~Agatka
    (2015-05-04 10:13)
    To tylko swiadczy, ze "narzędzie" Microsoft nadeje sie do d...
  • ~kkl
    (2015-05-04 11:16)
    Nie tyle narzędzie jest do dupy tylko ludzie są idiotami. To ma służyć do pozyskania zdjęć użytkowników a nie do określania wieku, co z resztą widać (Olejnik wygląda jak matka Ogórek a w/g tego "narzędzia" jest młodsza). Ta ocena wieku to tylko zachęta dla idiotów aby udostępniali foto.
  • ~m
    (2015-05-14 09:13)
    ss- zgadzam sie! to samo sobie pomyslalam ;)
  • ~juz mam
    (2015-05-29 13:59)
    "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego"...polecam!
  • ~mgr inż.
    (2015-05-02 08:40)
    B Komorowski prezydentem nie powinien być ani zostać. Nie powinien nawet kandydować. To człowiek , który wyraźnie się zestarzał intelektualnie, brak u niego inteligencji, niepoważne wypowiedzi, po prostu wstyd i śmieszność. Komorowski dzieli i jątrzy społeczeństwo, same gafy tylko i wstyd
  • ~olaf
    (2015-05-02 11:29)
    HA ha Buc Duda 10 lat starszy! bu ha ha tak trzymac!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 07:28)
    Komoruski,aby dostac kilka glosow wiecej,zaprzyjazni sie nawet z diablem,to czlowiek POkroju WSI!
  • ~komoruski & palikmiotek
    (2015-05-02 01:25)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki obmacuje siostre Robnada
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 19:13)
    a kiedy złodzieje z peło
    ponownie podniosa wiek emerytalny ? kiedy ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 20:59)
    Ludzie uwierzcie mi, że Komorowski nie ma żadnego poparcia poza swoimi gudlajami z PO, jeśli wybory będą uczciwe to on nie przejdzie do drugiej tury.
  • ~Robnad
    (2015-05-01 20:05)
    Kaczynski nie posiada potomstwa!!! To naprawde dobra wiadomosc dla przyszlych pokolen!!!
  • ~observ
    (2015-05-01 22:33)
    na podstawie efektów tego czegoś z mikrosofta oceniam wiek twórców na 6-7 lat.
  • ~1
    (2015-05-01 19:52)
    13
  • ~Devil
    (2015-05-01 19:48)
    Wierne PO K E R O W E m o r d y , genialne kUmentatory ale nabudowały.
    Pytanie czy legalnie. Wyczuwam niepewność w głosie waszych herosów...małe PO zboki.
  • ~Przykro mi, ale...
    (2015-05-01 19:51)
    U Kłamacz nastąpił efekt Doriana Graya.

Może zainteresować Cię też: