• ~Robnad
    (2015-05-03 11:56)
    Prezes PIS Zbaw szprycowany od tylca przez mlodego z ochrony.
    Ale to na skleroze nie pomaga !
    Duda na Prezesa PIS
  • ~tele-wic
    (2015-05-02 12:28)
    Coś tak głupiego może już tylko rząd Kopaczki wydumać. Wstyd, proszę Dziennika.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 07:30)
    a kiedy złodzieje z peło
    ponownie podniosa wiek emerytalny ? kiedy ?
  • ~Buda ruska WSI analfabeta-bredzisław 20%
    (2015-05-02 07:36)
    hehehe
    Według sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS) chęć oddania głosu na Bronisława Komorowskiego ma 39 proc. wyborców. Andrzeja Dudę poprzeć ma zamiar 28,8 proc.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 07:51)
    pseudo Wiesio13 made in PIS FALSZYWKA

    jedna z wielu PIS falszywek na tym forum .
    Falszuja posty... tak jak sfalszowali wybory !
    PIS eunuchom Kaczora znowu palma odbija...Brawo,brawo.

    rozpedz sie PiSdzielski idioto i walnij swoim pustym lbem w sciane
    lekarz juz ci nie pomoze
    Tylko na tyle cie stac, prymitywie, z dna pisuarowego szamba?

    Kaczor powiedzial jasno, Duda jest numerem jeden do wyborów,
    potem wróce ja i antek i zagramy na dudach.
    spieprzaj dziadu
  • ~Kraina mira rycha zbycha to świetna lodziarnia
    (2015-05-02 08:26)
    zaraz
    a kiedy złodzieje z peło
    ponownie podniosą wiek emerytalny ? kiedy ?

    jak tylko przyspawaja zlodziejskie mordy do koryta po geszefcie wyborczym
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 08:34)
    dziękuję Komorowskiemu WSI-PO-buda ruska?:
    - za podniesienie wieku emerytalnego
    - za podwyższenie podatku VAT
    - za podniesienie akcyzy na paliwo
    - za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce
    - za o-ZUS-owanie umów cywilnoprawnych
    - za koszty utrzymania kancelarii większe, niż
    Królowej Brytyjskiej
    - za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
    - za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały
    przeprowadzone rzetelnie
    - za wygonienie z Polski 2 mln ludzi
    oraz za inne wybitne czyny dla Polski, np.:
    - za zgolenie wąsów
    - za instrukcję obsługi krzesła
    - za międzynarodowe kontakty - z szogunami
    - za czekoladowego Orła
    - za dbałość o język polski wink emoticon
    - za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 08:39)
    PO - partia obrzezanych
    jak posłuchałem jake głupoty pierd... analfabeta w Lublinie to mnie wyleczyło z głosowania na niego i złodziei z PO
  • ~warszawiak
    (2015-05-02 09:02)
    PIS falszywki...!!
    pseudo-Wiesio13

    PIS-posrance falszuja posty
    Ha ha ha...Alez PiSim gul skacze,
    masakra...
    To sa ludzie calkowicie bez klasy :-))))
    Stopien upalantowienia PiS jest niebywale wrecz wysoki.
    Boze miej nas w opiece.

    http://rozrywka.dziennik.pl/hity-internetu/artykuly/441284,jaroslaw-kaczynski-walczy-z-dlugopisem.html
  • ~emma2000
    (2015-05-02 09:24)
    Jako programista moge powiedziec,
    ze takiego knota, jak ten nieudany program
    szacujacy wiek, nie udalo mi sie jeszcze popelnic.
  • ~Anioł od żeczy martwych
    (2015-05-01 20:37)
    Ktoś kto pochodzi z nasienia koniokrada tylko końskie ***** składa bo logiki nie zna buuuuuuuuuuuuuuuuuuu Wiesiu Czytaj czyta zanim zrozumiesz czas upłynie i znów będziesz małpą...POOOOOOOOOOOOOO kiczu
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-02 10:40)
    ~emma20002015-05-02 09:24 wymień programy które udało ci się popełnić, więc wtedy ocenimy, które są lepsze - oczywiście autorstwo jest łatwo sprawdzić!!!
  • ~johnny
    (2015-05-02 11:57)
    ogórek 49 olejnik 46 - algorytm słaby
  • ~warszawiak
    (2015-05-02 12:20)
    Panie Prezydencie Komorowski co z GRABARCZYKIEM z TWOJEGO SZTABU WYBORCZEGO za NIELEGALNE POsiadanie BRONI bo zwyły Śmiertelnik byłby prowadzony na KOMENDE POLICJJI w KAJDANKACH RĘCZNYCH i NOŻNYCH co PAN na TO czy to nie MAFJA nami RZĄDZI
  • ~robson
    (2015-05-02 12:27)
    ~~johnny-zapomniałes o BOTOKSIE i ŻYLASTYCH NOGACH.
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-02 12:35)
    olaf2015-05-02 11:29 pewnie jesteś absolwentem gimnazjum, bo nie umiesz odjąć od 55 - 43 - poszukaj może gdzieś w notatkach szkolnych. U pani premier 81 - 59 - to już na pewno nie uda ci się wyliczyć i najlepiej nie licz, bo to dopiero będzie HA, HA, HA!!!
  • ~wiesiek
    (2015-05-02 02:38)
    Brunek nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz - stwierdził na antenie TVP Jerzy Zelnik, który w tak mocnych słowach ocenił Bronisława Komorowskiego, dodając, że prezydent jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”.

    W programie "Po przecinku" na antenie TVP Info gośćmi byli dwaj znani aktorzy Jerzy Zelnik i Olgierd Łukaszewicz. Nie rozmawiali jednak o teatrze, a polityce. Obaj należą do komitetów poparcia głównych rywali w wyborach prezydenckich. Pierwszy poparł Andrzeja Dudę, drugi Bronisława Komorowskiego.

    Zelnik nie ukrywał krytycznej oceni kończącej się prezydentury.

    – Jestem za aktywną prezydenturą. Nie za prezydenturą, która ogłasza zgodę, ale głównie z rządem. I ogłasza bezpieczeństwo, ale głównie dla rządzących. Dla oligarchii, bo dla mnie ta demokracja w Polsce jest wątpliwa. Nie uważam naszych wyborów za wiarygodne, od pewnego czasu. Wydaje mi się, że prezydent nie może mówić, że to szaleni ludzie podważają wiarygodność wyborów. Bo trzeba być po stronie tych, którzy kontrolują tę wiarygodność – stwierdził Zelnik.

    O prezydencie Komorowskim Zelnik mówił w TVP Info, że jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”. – Na mnie robi wrażenie człowieka, który celebruje głównie swoją własną osobę. Po katastrofie smoleńskiej wydawało mi się, że przebiera nogami, aby jak najszybciej dowodzić. Nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz – stwierdził Zelnik.

    Jak można się było spodziewać innego zdania był Łukaszewicz.
    Postanowiłem bronić Bronisława Komorowskiego, bo chcę, aby w państwie było jasno i czytelnie. Chcę zobaczyć na tym stanowisku człowieka, którego znam i jest przewidywalny - wiem, że on nie rządzi i nie konkuruje z rządem – podkreślał Olgierd Łukaszewicz.

    Wyjaśniło się - Łukasiewicz chce Komorowskiego bo chce prezydenta, który pełni tylko funkcje reprezentacyjne a nie rządzi ale Polakom jest potrzebny silny peezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt, takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

    A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


    GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

    JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!

    ZOBACZ ILE PŁACIMY ZA MNOŻĄCE SIĘ WTOPY, CHAMSTWO, PYCHĘ, LEKCEWAŻENIE NAS, OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT.

    Na utrzymanie kancelarii Bronisława Komorowskiego wydajemy 475 tys. zł dziennie. Prezydent RP kosztuje więcej niż prezydent Niemiec i wiele europejskich koronowanych głów. Na co Komorowski wydaje takie pieniądze?
    Na doradcę, który mu napisał przemówienie o bigosowaniu, wygłoszone w German Marshall Fund podczas pierwszej, superważnej wizyty oficjalnej w USA?

    „Bigos to takie szczególne, specyficzne danie. Kapusta siekana i siekane mięso długotrwale gotowane” – dowiedzieli się goście prestiżowej instytucji.

    A może kasa poszła na pisanie projektów ustaw? Nie, już wiadomo, że Komorowski unikał inicjatyw ustawodawczych.
    Może więc wydajemy na to, by zatrzeć nieprzyjemne wrażenia gospodarzy po prezydenckich wizytach, jak w Japonii, gdy w parlamencie Komorowski łazi buciorami po fotelach?

    Niezależnie od stopnia miałkości i obciachu, jakie niesie ta prezydentura, sumy przejadane przez kancelarię Komorowskiego są porażające. Zwłaszcza w kontekście wypowiedzi liderów PO, że głowa państwa to jedynie strażnik żyrandola.


    W Stargardzie Szczecińskim tłum wygwizdał kandydata POWSI. Komorowskiemu puściły nerwy. Wielce obrażony znowu wrzeszczał, wygrażał pięścią i znowu było o kurach. Zapomniał jaśnie wielmożny hrabia z ruskiej budy, co sam przed laty wymyślał i plótł pod adresem urzędującego wówczas prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, prof. Lecha Kaczyńskiego.


    Kandydat Platformy Obywatelskiej i WSI, goni w piętkę - podczas wiecu w Stargardzie Szczecińskim nie potrafił zapanować nad nerwami. Z zaciśniętymi ze złości zębami, wrzeszczał jak naćpany i wygrażał pięścią . Ale całkowicie niezrozumiały był wątek "drobiowy", gdy znowu zaczął coś bredzić o... kurach.

    W Stargardzie Szczecińskim, oprócz partyjnego aktywu, kandydata Platformy Obywatelskiej, "przywitali" również mieszkańcy miasta. Z transparentami "Precz z Szogunem", głośno domagający się śledztwa w sprawie Fundacji Pro Civili.

    To tak wyprowadziło z równowagi Bronisława Komorowskiego, że zaczął wrzeszczeć i wskazywać palcem na krytykujących go młodych mieszkańców Stargardu Szcz.

    - Stanowią świetną ilustrację tego, między kim, a kim będziecie państwo wybierali 10 maja. Są tacy, którzy pewnie będą chcieli głosować na awanturę, na kłótnię, na nieumiejętność współpracy, na stwarzanie zagrożenia, na niezgodę narodową. Ale nas jest więcej! Tych którzy chcą Polski bezpiecznej i Polski zgodnej - wrzeszczał Komorowski.

    Czyli według starej i mocno już zdartej płyty. Im więcej mówił, "nakręcał" się coraz bardziej. Już nie tylko wrzeszczał, ale i wygrażał pięścią. Chwilami nie kontrolował tego co mówił, bez ładu i składu ...

    "Wygranie przez mojego konkurenta... Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego. Tacy ludzie będą budowali wizerunek naszej Ojczyzny na zewnątrz. Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody. Nie ma na to naszej zgody" - wrzeszczał z nienawiścią w oczach..

    A teraz najciekawsze! CYTAT DNIA, A MOŻE I CAŁEJ KAMPANII WYBORCZEJ:

    "Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... " - stwierdził kandydat POWSI.

    Wątek z drobiem pojawia się nie po raz pierwszy.

    To już jakaś obsesja. Czy Bronisław Komorowski jest aby zdrowy ? !!!


    Polakom nie jest potrzebny na fotelu prezydenta, pełny pychy, zadufany w sobie, chamski i bezczelny, karierowicz, posiadający powiązania z komunistycznymi, Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, które kolaborowały
    z tajnymi służbami sowieckimi, (i dlatego zostały zlikwidowane przez państwo polskie) ich patron i obrońca, człowiek chory z nienawiści, który nie panuje nad nerwami i na spotkaniach wyborczych wrzeszczy na Pooaków.
    Polakom jest potrzebny silny, spokojny, w pełni zrównoważony i przyjazny prezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt. Takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania
    i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

    A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


    GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

    JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!



    Hrabia, z ruskiej budy, niech przestanie gloryfikować WSI, niech przeprosi Polaków, niech zakończy wojnę polsko-polską wszczętą przez Donalda Tuska w 2005 roku po podwójnej klęsce wyborczej a potwierdzoną i wzmocnioną na hucznej prezentacji komitetu wyborczego jaśnie hrabiego z ruskiej budy w 2010 roku, niech odwoła oszczerstwa
    i bluźnierstwa jakie wypowiedział przeciw prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, za Jego życia i po tragicznej śmierci, oraz przeciw PiS, i milionom Polaków, ich zwolenników,

    niech złoży urząd i zajmie się kurami. To wszystko co może zrobić oprócz uznania swoich błędów, okazania żalu i skruchy, poskromienia swojej chorej nienawiści i pychy.
  • ~tele-wic
    (2015-05-02 13:04)
    Żal mi CZERWONYCH HOPKÓW że TYLKO DWUJKIE% DOSTANĄ dziesiątego MAJA taka Mafja POrozumiewawcza jeszcze od BIERUCINY CZERWONEJ przy KORYCIE
  • ~warszawiak
    (2015-05-02 13:37)
    Dlaczego Polscy biskupi belkocza?

    Odpowiadam: belkoca bo sa mulami, a jak wiemy nieuctwo i glupota to najwspanialsza pozywka dla arogancji, dla pychy. W XIX wieku w Prusach duchowny musial najpierw(!) ukonczyc cywilne studia. Tym sposobem Prusy, w owym czasie najbardziej cywilizowany kraj swiata, doczekaly sie najswiatlejszego kleru w swiecie. Do tego dochodzi stosunek Niemców do Kosciola - to oni wydali Martina Lutra i wzieli bandyckie i zalgane papiestwo za pysk. W Polsce jest sytuacja z antypodów: "ojciec" Rydzyk nie ma nawet swieckiej matury, nie potrafi poprawnie sklecic zdania i jest... doktorem teologii czy czegos tam, ba, wykladowca 'szkoly wyzszej'. Zas polski wierny jest w takim stosunku do klechy, jak chlop panszczyzniany do swego Pana, wiec ksiadz moze gegac nawet najobrzydliwsze i najglupsze farmazony, a wierny wyszczerzy szczerbate zebole i pocaluje w lapke. Polski kler jest taki jak wierni, a polscy politycy sa emanacja polskiego spoleczenstwa. Dopóki przewaza w nim pólpismienna holota i wsiowe chamstwo, dopóty i kler i politycy beda do dupy. Amen!
  • ~VISA
    (2015-05-02 14:28)
    POlaczkom juz coraz trudniej PO POlsku - teraz modne sa 'makaronizmy' - PATOLOGIA

Może zainteresować Cię też: