• ~Kraina mira rycha zbycha to świetna lodziarnia
    (2015-05-02 08:26)
    zaraz
    a kiedy złodzieje z peło
    ponownie podniosą wiek emerytalny ? kiedy ?

    jak tylko przyspawaja zlodziejskie mordy do koryta po geszefcie wyborczym
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 08:34)
    dziękuję Komorowskiemu WSI-PO-buda ruska?:
    - za podniesienie wieku emerytalnego
    - za podwyższenie podatku VAT
    - za podniesienie akcyzy na paliwo
    - za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce
    - za o-ZUS-owanie umów cywilnoprawnych
    - za koszty utrzymania kancelarii większe, niż
    Królowej Brytyjskiej
    - za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
    - za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały
    przeprowadzone rzetelnie
    - za wygonienie z Polski 2 mln ludzi
    oraz za inne wybitne czyny dla Polski, np.:
    - za zgolenie wąsów
    - za instrukcję obsługi krzesła
    - za międzynarodowe kontakty - z szogunami
    - za czekoladowego Orła
    - za dbałość o język polski wink emoticon
    - za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 08:39)
    PO - partia obrzezanych
    jak posłuchałem jake głupoty pierd... analfabeta w Lublinie to mnie wyleczyło z głosowania na niego i złodziei z PO
  • ~mgr inż.
    (2015-05-02 08:40)
    B Komorowski prezydentem nie powinien być ani zostać. Nie powinien nawet kandydować. To człowiek , który wyraźnie się zestarzał intelektualnie, brak u niego inteligencji, niepoważne wypowiedzi, po prostu wstyd i śmieszność. Komorowski dzieli i jątrzy społeczeństwo, same gafy tylko i wstyd
  • ~warszawiak
    (2015-05-02 09:02)
    PIS falszywki...!!
    pseudo-Wiesio13

    PIS-posrance falszuja posty
    Ha ha ha...Alez PiSim gul skacze,
    masakra...
    To sa ludzie calkowicie bez klasy :-))))
    Stopien upalantowienia PiS jest niebywale wrecz wysoki.
    Boze miej nas w opiece.

    http://rozrywka.dziennik.pl/hity-internetu/artykuly/441284,jaroslaw-kaczynski-walczy-z-dlugopisem.html
  • ~emma2000
    (2015-05-02 09:24)
    Jako programista moge powiedziec,
    ze takiego knota, jak ten nieudany program
    szacujacy wiek, nie udalo mi sie jeszcze popelnic.
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-02 10:40)
    ~emma20002015-05-02 09:24 wymień programy które udało ci się popełnić, więc wtedy ocenimy, które są lepsze - oczywiście autorstwo jest łatwo sprawdzić!!!
  • ~olaf
    (2015-05-02 11:29)
    HA ha Buc Duda 10 lat starszy! bu ha ha tak trzymac!
  • ~johnny
    (2015-05-02 11:57)
    ogórek 49 olejnik 46 - algorytm słaby
  • ~warszawiak
    (2015-05-02 12:20)
    Panie Prezydencie Komorowski co z GRABARCZYKIEM z TWOJEGO SZTABU WYBORCZEGO za NIELEGALNE POsiadanie BRONI bo zwyły Śmiertelnik byłby prowadzony na KOMENDE POLICJJI w KAJDANKACH RĘCZNYCH i NOŻNYCH co PAN na TO czy to nie MAFJA nami RZĄDZI
  • ~robson
    (2015-05-02 12:27)
    ~~johnny-zapomniałes o BOTOKSIE i ŻYLASTYCH NOGACH.
  • ~tele-wic
    (2015-05-02 12:28)
    Coś tak głupiego może już tylko rząd Kopaczki wydumać. Wstyd, proszę Dziennika.
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-02 12:35)
    olaf2015-05-02 11:29 pewnie jesteś absolwentem gimnazjum, bo nie umiesz odjąć od 55 - 43 - poszukaj może gdzieś w notatkach szkolnych. U pani premier 81 - 59 - to już na pewno nie uda ci się wyliczyć i najlepiej nie licz, bo to dopiero będzie HA, HA, HA!!!
  • ~tele-wic
    (2015-05-02 13:04)
    Żal mi CZERWONYCH HOPKÓW że TYLKO DWUJKIE% DOSTANĄ dziesiątego MAJA taka Mafja POrozumiewawcza jeszcze od BIERUCINY CZERWONEJ przy KORYCIE
  • ~warszawiak
    (2015-05-02 13:37)
    Dlaczego Polscy biskupi belkocza?

    Odpowiadam: belkoca bo sa mulami, a jak wiemy nieuctwo i glupota to najwspanialsza pozywka dla arogancji, dla pychy. W XIX wieku w Prusach duchowny musial najpierw(!) ukonczyc cywilne studia. Tym sposobem Prusy, w owym czasie najbardziej cywilizowany kraj swiata, doczekaly sie najswiatlejszego kleru w swiecie. Do tego dochodzi stosunek Niemców do Kosciola - to oni wydali Martina Lutra i wzieli bandyckie i zalgane papiestwo za pysk. W Polsce jest sytuacja z antypodów: "ojciec" Rydzyk nie ma nawet swieckiej matury, nie potrafi poprawnie sklecic zdania i jest... doktorem teologii czy czegos tam, ba, wykladowca 'szkoly wyzszej'. Zas polski wierny jest w takim stosunku do klechy, jak chlop panszczyzniany do swego Pana, wiec ksiadz moze gegac nawet najobrzydliwsze i najglupsze farmazony, a wierny wyszczerzy szczerbate zebole i pocaluje w lapke. Polski kler jest taki jak wierni, a polscy politycy sa emanacja polskiego spoleczenstwa. Dopóki przewaza w nim pólpismienna holota i wsiowe chamstwo, dopóty i kler i politycy beda do dupy. Amen!
  • ~VISA
    (2015-05-02 14:28)
    POlaczkom juz coraz trudniej PO POlsku - teraz modne sa 'makaronizmy' - PATOLOGIA
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 16:31)
    Stokrotka szprycowana botoxem :-D

    Botox, jak dostaje się do mózgu, to czyni straaaaszne spustoszenia (co widać często na wizji).
  • ~ss
    (2015-05-02 17:54)
    przecież olejnik wydląda na 100 lat!
  • ~wiesio-pogardzacz
    (2015-05-02 18:56)
    A na Grodzkim sie poznal... ze facet i wiek prawie sie zgadzal
  • ~Salon POurody
    (2015-05-02 19:19)
    Środek na młodość jest prosty...
    Tydzień no dobrze by było 2 na brokułach i fasolce szparagowej z odrobiną ogóreczków jako dieta. Gdy nastąpi wypróżnienie otrzymujemy esencję maseczki piękności . Dodajemy 2 jogurciki naturalne , mieszamy po czym równomiernie rozprowadzamy i pozostawiamy na dwie godziny.

Może zainteresować Cię też: