• ~Słowianka z czarnym warkoczem
    (2015-05-01 23:28)
    Ten portal to ściema skopiowałem zdjęcie Angeli Merkel z dziennika z tego artykułu i wrzuciłem do niego i pokazało mi, że Angela ma 74 lata. Po prostu Microsoft chce po IP i numerze Windows zebrać dane swoich użytkowników, bo kto nie wrzuci swego zdjęcia z ciekawości. A wrzuciłem też zdjęcie swojego szefa ze strony internetowej i wysłałem maila do znajomych z pracy, aby to zrobili, ciekawe jakie wyjdą nam wyniki.
  • ~Tofik
    (2015-05-01 23:37)
    prezes PIS , wrzucilem jego morde i wyszlo mi 125 lat ma ten gnom .

    Juz dlugo nie pociagnie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 23:44)
    poPO
    Ciekawa będzie druga tura Kukiz - Duda !!!
  • ~Bul WSI-owy tępy,ograniczony pachoł kacapów won...
    (2015-05-01 23:46)
    jeśli przestępcy z peło
    poPO :
    Ciekawa będzie druga tura Kukiz - Duda !!!

    znowu nie sfałszują wyborów to tak będzie Jeśli zprzestępcy z peło znowu sfałszują wybory to będziemy mieli na kolejene 5 lat analfabete-szoguna w bulu
    ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 23:49)
    hehehe
    WSI komoRUSKI = Buda ruska...
    I co? Nie ma mleka!
    bo kury się nie niosą...
    A pszczoły nie znoszą jajek i nie ma miodu
    Komorowskiemu znowu puściły nerwy. Krzyczał i wygrażał pięścią.
    Kiepska forma psychiczna Bronisława Komorowskiego - podczas wiecu w Stargardzie Szczecińskim nie potrafił zapanować nad emocjami.
    Właściwie nad nerwami. Z zaciśniętymi ze złości ustami, prezydent wygrażał pięścią, krzyczał.
    Ale całkowicie niezrozumiały był wątek "drobiowy", bo Komorowski znowu zaczął coś mówić o... kurach.
    ...Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść.
    I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą...
  • ~mgr inż.
    (2015-05-01 23:50)
    Lublinianin
    jak posłuchałem jake głupoty pierd... analfabeta w Lublinie to mnie wyleczyło z głosowania na niego i PO
  • ~Dewil & Lucyfer Spółka ZOO
    (2015-05-02 00:06)
    Devil&LucyferSpółka ZOO-luksemburg2015-05-01 23:18

    polska teraz przypomina siedlisko diabla ,
    bogactwo pasterzy magnaci w sutannach burzuazja z klerykow JPII z polski zrobil
    folwark / krzywd ludzikich teraz na codzien widac kilkakrotnie wiecej
    niz kiedykolwiek w historii tego bagna moralnego zwanym polska


    Misiu zjedz , popij i sobie odpuść bo nie wiesz z kim masz do czynienia...
  • ~PiS be with you
    (2015-05-02 00:35)
    POLSKA KATASTROFA GOSPODARCZA
    Tak jak Skoki wygladala by polska gospodarka pod rzadami
    tych pajaców z PIS Staliniatka kaczynski zwanego "prezesem"
    , Masteranków, Hofamnów jojo itd itp.
  • ~Robnad
    (2015-05-02 00:36)
    PIS lubi macac kury , a prezes PIS lubi byc macany przez mlodego ochraniarza
    Gejow nie lubi Tomaszewski , dlatego jak dowiedzial sie prawdy o naszym Panie Prezesie ,
    wzial nogi za pas !
    Ja to rozumiem !
  • ~Devil&LucyferSpółka ZOO-luksemburg
    (2015-05-02 00:42)
    WYPASIONE BESZCZELNE BISKUPIE GEBY! .SA TEZ CUDOWNI KSIEZA I ZAKONNICE ,ALE NIE MAJA NA NIC WPLYWÓW,JEST ICH MOZE Z 5% RESZTA TO LENIWE CYMBALY GLÓWNIE ZE WSI ,KTÓRZY MYSLA ZE MAJA JAKAS WLADZE NAD LUDZMI DANA IM OD BOGA.
    TO PANSTWO NIE POWINNO IM DAC ZLOTÓWKI.DOOOOOOSYYYYCCCCCC!
  • ~POmatoly to fekalia POsowieckie
    (2015-05-02 01:23)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki POmatolski POmiot urbanizuje wybory
  • ~ymca
    (2015-05-02 01:23)
    Putin znowu gora...he,he
  • ~komoruski & palikmiotek
    (2015-05-02 01:25)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki obmacuje siostre Robnada
  • ~szogun w walonkach kacapa
    (2015-05-02 01:27)
    POmatoly ujadaja
  • ~hyzio
    (2015-05-02 01:52)
    to forum to ściek
  • ~wiesiek
    (2015-05-02 02:38)
    Brunek nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz - stwierdził na antenie TVP Jerzy Zelnik, który w tak mocnych słowach ocenił Bronisława Komorowskiego, dodając, że prezydent jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”.

    W programie "Po przecinku" na antenie TVP Info gośćmi byli dwaj znani aktorzy Jerzy Zelnik i Olgierd Łukaszewicz. Nie rozmawiali jednak o teatrze, a polityce. Obaj należą do komitetów poparcia głównych rywali w wyborach prezydenckich. Pierwszy poparł Andrzeja Dudę, drugi Bronisława Komorowskiego.

    Zelnik nie ukrywał krytycznej oceni kończącej się prezydentury.

    – Jestem za aktywną prezydenturą. Nie za prezydenturą, która ogłasza zgodę, ale głównie z rządem. I ogłasza bezpieczeństwo, ale głównie dla rządzących. Dla oligarchii, bo dla mnie ta demokracja w Polsce jest wątpliwa. Nie uważam naszych wyborów za wiarygodne, od pewnego czasu. Wydaje mi się, że prezydent nie może mówić, że to szaleni ludzie podważają wiarygodność wyborów. Bo trzeba być po stronie tych, którzy kontrolują tę wiarygodność – stwierdził Zelnik.

    O prezydencie Komorowskim Zelnik mówił w TVP Info, że jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”. – Na mnie robi wrażenie człowieka, który celebruje głównie swoją własną osobę. Po katastrofie smoleńskiej wydawało mi się, że przebiera nogami, aby jak najszybciej dowodzić. Nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz – stwierdził Zelnik.

    Jak można się było spodziewać innego zdania był Łukaszewicz.
    Postanowiłem bronić Bronisława Komorowskiego, bo chcę, aby w państwie było jasno i czytelnie. Chcę zobaczyć na tym stanowisku człowieka, którego znam i jest przewidywalny - wiem, że on nie rządzi i nie konkuruje z rządem – podkreślał Olgierd Łukaszewicz.

    Wyjaśniło się - Łukasiewicz chce Komorowskiego bo chce prezydenta, który pełni tylko funkcje reprezentacyjne a nie rządzi ale Polakom jest potrzebny silny peezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt, takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

    A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


    GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

    JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!

    ZOBACZ ILE PŁACIMY ZA MNOŻĄCE SIĘ WTOPY, CHAMSTWO, PYCHĘ, LEKCEWAŻENIE NAS, OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT.

    Na utrzymanie kancelarii Bronisława Komorowskiego wydajemy 475 tys. zł dziennie. Prezydent RP kosztuje więcej niż prezydent Niemiec i wiele europejskich koronowanych głów. Na co Komorowski wydaje takie pieniądze?
    Na doradcę, który mu napisał przemówienie o bigosowaniu, wygłoszone w German Marshall Fund podczas pierwszej, superważnej wizyty oficjalnej w USA?

    „Bigos to takie szczególne, specyficzne danie. Kapusta siekana i siekane mięso długotrwale gotowane” – dowiedzieli się goście prestiżowej instytucji.

    A może kasa poszła na pisanie projektów ustaw? Nie, już wiadomo, że Komorowski unikał inicjatyw ustawodawczych.
    Może więc wydajemy na to, by zatrzeć nieprzyjemne wrażenia gospodarzy po prezydenckich wizytach, jak w Japonii, gdy w parlamencie Komorowski łazi buciorami po fotelach?

    Niezależnie od stopnia miałkości i obciachu, jakie niesie ta prezydentura, sumy przejadane przez kancelarię Komorowskiego są porażające. Zwłaszcza w kontekście wypowiedzi liderów PO, że głowa państwa to jedynie strażnik żyrandola.


    W Stargardzie Szczecińskim tłum wygwizdał kandydata POWSI. Komorowskiemu puściły nerwy. Wielce obrażony znowu wrzeszczał, wygrażał pięścią i znowu było o kurach. Zapomniał jaśnie wielmożny hrabia z ruskiej budy, co sam przed laty wymyślał i plótł pod adresem urzędującego wówczas prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, prof. Lecha Kaczyńskiego.


    Kandydat Platformy Obywatelskiej i WSI, goni w piętkę - podczas wiecu w Stargardzie Szczecińskim nie potrafił zapanować nad nerwami. Z zaciśniętymi ze złości zębami, wrzeszczał jak naćpany i wygrażał pięścią . Ale całkowicie niezrozumiały był wątek "drobiowy", gdy znowu zaczął coś bredzić o... kurach.

    W Stargardzie Szczecińskim, oprócz partyjnego aktywu, kandydata Platformy Obywatelskiej, "przywitali" również mieszkańcy miasta. Z transparentami "Precz z Szogunem", głośno domagający się śledztwa w sprawie Fundacji Pro Civili.

    To tak wyprowadziło z równowagi Bronisława Komorowskiego, że zaczął wrzeszczeć i wskazywać palcem na krytykujących go młodych mieszkańców Stargardu Szcz.

    - Stanowią świetną ilustrację tego, między kim, a kim będziecie państwo wybierali 10 maja. Są tacy, którzy pewnie będą chcieli głosować na awanturę, na kłótnię, na nieumiejętność współpracy, na stwarzanie zagrożenia, na niezgodę narodową. Ale nas jest więcej! Tych którzy chcą Polski bezpiecznej i Polski zgodnej - wrzeszczał Komorowski.

    Czyli według starej i mocno już zdartej płyty. Im więcej mówił, "nakręcał" się coraz bardziej. Już nie tylko wrzeszczał, ale i wygrażał pięścią. Chwilami nie kontrolował tego co mówił, bez ładu i składu ...

    "Wygranie przez mojego konkurenta... Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego. Tacy ludzie będą budowali wizerunek naszej Ojczyzny na zewnątrz. Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody. Nie ma na to naszej zgody" - wrzeszczał z nienawiścią w oczach..

    A teraz najciekawsze! CYTAT DNIA, A MOŻE I CAŁEJ KAMPANII WYBORCZEJ:

    "Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... " - stwierdził kandydat POWSI.

    Wątek z drobiem pojawia się nie po raz pierwszy.

    To już jakaś obsesja. Czy Bronisław Komorowski jest aby zdrowy ? !!!


    Polakom nie jest potrzebny na fotelu prezydenta, pełny pychy, zadufany w sobie, chamski i bezczelny, karierowicz, posiadający powiązania z komunistycznymi, Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, które kolaborowały
    z tajnymi służbami sowieckimi, (i dlatego zostały zlikwidowane przez państwo polskie) ich patron i obrońca, człowiek chory z nienawiści, który nie panuje nad nerwami i na spotkaniach wyborczych wrzeszczy na Pooaków.
    Polakom jest potrzebny silny, spokojny, w pełni zrównoważony i przyjazny prezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt. Takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania
    i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

    A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


    GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

    JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!



    Hrabia, z ruskiej budy, niech przestanie gloryfikować WSI, niech przeprosi Polaków, niech zakończy wojnę polsko-polską wszczętą przez Donalda Tuska w 2005 roku po podwójnej klęsce wyborczej a potwierdzoną i wzmocnioną na hucznej prezentacji komitetu wyborczego jaśnie hrabiego z ruskiej budy w 2010 roku, niech odwoła oszczerstwa
    i bluźnierstwa jakie wypowiedział przeciw prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, za Jego życia i po tragicznej śmierci, oraz przeciw PiS, i milionom Polaków, ich zwolenników,

    niech złoży urząd i zajmie się kurami. To wszystko co może zrobić oprócz uznania swoich błędów, okazania żalu i skruchy, poskromienia swojej chorej nienawiści i pychy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 07:28)
    Komoruski,aby dostac kilka glosow wiecej,zaprzyjazni sie nawet z diablem,to czlowiek POkroju WSI!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 07:30)
    a kiedy złodzieje z peło
    ponownie podniosa wiek emerytalny ? kiedy ?
  • ~Buda ruska WSI analfabeta-bredzisław 20%
    (2015-05-02 07:36)
    hehehe
    Według sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS) chęć oddania głosu na Bronisława Komorowskiego ma 39 proc. wyborców. Andrzeja Dudę poprzeć ma zamiar 28,8 proc.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 07:51)
    pseudo Wiesio13 made in PIS FALSZYWKA

    jedna z wielu PIS falszywek na tym forum .
    Falszuja posty... tak jak sfalszowali wybory !
    PIS eunuchom Kaczora znowu palma odbija...Brawo,brawo.

    rozpedz sie PiSdzielski idioto i walnij swoim pustym lbem w sciane
    lekarz juz ci nie pomoze
    Tylko na tyle cie stac, prymitywie, z dna pisuarowego szamba?

    Kaczor powiedzial jasno, Duda jest numerem jeden do wyborów,
    potem wróce ja i antek i zagramy na dudach.
    spieprzaj dziadu

Może zainteresować Cię też: