• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 19:13)
    a kiedy złodzieje z peło
    ponownie podniosa wiek emerytalny ? kiedy ?
  • ~Devil
    (2015-05-01 19:48)
    Wierne PO K E R O W E m o r d y , genialne kUmentatory ale nabudowały.
    Pytanie czy legalnie. Wyczuwam niepewność w głosie waszych herosów...małe PO zboki.
  • ~Przykro mi, ale...
    (2015-05-01 19:51)
    U Kłamacz nastąpił efekt Doriana Graya.
  • ~1
    (2015-05-01 19:52)
    13
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 19:55)
    I tyle Ci zostalo PiS-ludku specjalnej troski... PiS-wycie... i PiS-szczekanie...
    Jak to u klasycznego zapchlonego PiS-kundelka!

    Pisiorstwo jak zwykle , zeszmaci c zgnoic, osmieszyc.
    Spadajcie do swoich "niezaleznych" tam mozecie bluzgac do woli.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 19:59)
    Uważam,że Pani Premier została oceniona właściwie.
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-01 19:59)
    Co się dzieje - pan redaktor pousuwał wyjców? Dlaczego wyjcy wyją, wyjcy wyją jak są zagrożone, a dlaczego wyjcy są zagrożone, a dlatego, że ich pan spadł poniżej 40%. Może i dobrze, że zostali usunięci, bo piana kapała z monitora!!!
  • ~IPN pracowalem
    (2015-05-01 20:01)
    Sprawa lojalki Kaczynskiego.
    Widzialem orginal, podpisal.
    Powiedzieli mu , ze wiedza o jego preferencjach seksualnych i czestowali herbatka i paczkami.
    Podpisal przestraszony pil herbatke , chwalil paczki i pytal sie skad je maja .
    Byl bardzo rozmowny .
    Nie wiem czy orginal jeszcze jest w IPN , za PIS wywiezli tony kompromitujacych PISowcow akt , pewnie ukryli i maja haki.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-05-01 20:03)
    Skad tu tyle pisiorstwa? Poszli won do srakiewicza.
  • ~Robnad
    (2015-05-01 20:05)
    Kaczynski nie posiada potomstwa!!! To naprawde dobra wiadomosc dla przyszlych pokolen!!!
  • ~Robnad
    (2015-05-01 20:08)
    A naszego prezia Zbaw nie ma .
    Znowu go olano. Nawet Jaruzelki mial go w d...

    ..Znaczy bylem takze i prezesem PiS-u, chociaz nie kryje, ze faktycznie
    te funkcje wykonywal Jaroslaw Kaczynski..Prezydent RP, listopad 2007 r.
  • ~Devil&Lucyfer Spółka ZOO
    (2015-05-01 20:10)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-05-01 19:55

    I tyle Ci zostalo PiS-ludku specjalnej troski... PiS-wycie... i PiS-szczekanie...
    Jak to u klasycznego zapchlonego PiS-kundelka!

    Pisiorstwo jak zwykle , zeszmaci c zgnoic, osmieszyc.
    Spadajcie do swoich "niezaleznych" tam mozecie bluzgac do woli



    Zafunduję ci flaszeczkę , tłustą goloneczkę , papieroski i panienki będziesz tu najlepszy lecz po tym zamknę ci oczy na wieki i to będzie na tyle na tym padole bo drugiego dla was już nie ma...
  • ~kicz biblia
    (2015-05-01 20:25)
    na ile lat wyglada biblia??? sracz klweru
  • ~Anioł od żeczy martwych
    (2015-05-01 20:37)
    Ktoś kto pochodzi z nasienia koniokrada tylko końskie ***** składa bo logiki nie zna buuuuuuuuuuuuuuuuuuu Wiesiu Czytaj czyta zanim zrozumiesz czas upłynie i znów będziesz małpą...POOOOOOOOOOOOOO kiczu
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-01 20:38)
    Robnad2015-05-01 20:08 prezesa nie ma za to wasze prezesowa - obciach niesamowity - wygląda na ponad 20 lat więcej - no ale niestety nie da się tego zapudrować i ponaciągać!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-01 20:59)
    Ludzie uwierzcie mi, że Komorowski nie ma żadnego poparcia poza swoimi gudlajami z PO, jeśli wybory będą uczciwe to on nie przejdzie do drugiej tury.
  • ~WSI-Buda ruska POd wariografi transmisja na żywo
    (2015-05-01 20:59)
    a kiedy złodzieje z peło
    ponownie podniosą wiek emerytalny ? kiedy ?
  • ~observ
    (2015-05-01 22:33)
    na podstawie efektów tego czegoś z mikrosofta oceniam wiek twórców na 6-7 lat.
  • ~Robnad
    (2015-05-01 23:12)
    Ludzie uwierzcie mi, że Duupa-duda nie ma żadnego poparcia poza swoimi gudlajami z PIS, jeśli wybory będą uczciwe to on nie przejdzie do drugiej tury.
  • ~Devil&LucyferSpółka ZOO-luksemburg
    (2015-05-01 23:18)
    polska teraz przypomina siedlisko diabla ,
    bogactwo pasterzy magnaci w sutannach burzuazja z klerykow JPII z polski zrobil
    folwark / krzywd ludzikich teraz na codzien widac kilkakrotnie wiecej
    niz kiedykolwiek w historii tego bagna moralnego zwanym polska

Może zainteresować Cię też: