• ~juz mam
    (2015-05-29 13:59)
    "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego"...polecam!
  • ~m
    (2015-05-14 09:13)
    ss- zgadzam sie! to samo sobie pomyslalam ;)
  • ~kkl
    (2015-05-04 11:16)
    Nie tyle narzędzie jest do dupy tylko ludzie są idiotami. To ma służyć do pozyskania zdjęć użytkowników a nie do określania wieku, co z resztą widać (Olejnik wygląda jak matka Ogórek a w/g tego "narzędzia" jest młodsza). Ta ocena wieku to tylko zachęta dla idiotów aby udostępniali foto.
  • ~Demaskator
    (2015-05-04 11:09)
    Ogórek starsza od Olejnik. Porównanie z d... wzięte.
  • ~Agatka
    (2015-05-04 10:13)
    To tylko swiadczy, ze "narzędzie" Microsoft nadeje sie do d...
  • ~Robnad
    (2015-05-03 11:56)
    Prezes PIS Zbaw szprycowany od tylca przez mlodego z ochrony.
    Ale to na skleroze nie pomaga !
    Duda na Prezesa PIS
  • ~Salon POurody
    (2015-05-02 19:19)
    Środek na młodość jest prosty...
    Tydzień no dobrze by było 2 na brokułach i fasolce szparagowej z odrobiną ogóreczków jako dieta. Gdy nastąpi wypróżnienie otrzymujemy esencję maseczki piękności . Dodajemy 2 jogurciki naturalne , mieszamy po czym równomiernie rozprowadzamy i pozostawiamy na dwie godziny.
  • ~wiesio-pogardzacz
    (2015-05-02 18:56)
    A na Grodzkim sie poznal... ze facet i wiek prawie sie zgadzal
  • ~ss
    (2015-05-02 17:54)
    przecież olejnik wydląda na 100 lat!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-02 16:31)
    Stokrotka szprycowana botoxem :-D

    Botox, jak dostaje się do mózgu, to czyni straaaaszne spustoszenia (co widać często na wizji).
  • ~VISA
    (2015-05-02 14:28)
    POlaczkom juz coraz trudniej PO POlsku - teraz modne sa 'makaronizmy' - PATOLOGIA
  • ~warszawiak
    (2015-05-02 13:37)
    Dlaczego Polscy biskupi belkocza?

    Odpowiadam: belkoca bo sa mulami, a jak wiemy nieuctwo i glupota to najwspanialsza pozywka dla arogancji, dla pychy. W XIX wieku w Prusach duchowny musial najpierw(!) ukonczyc cywilne studia. Tym sposobem Prusy, w owym czasie najbardziej cywilizowany kraj swiata, doczekaly sie najswiatlejszego kleru w swiecie. Do tego dochodzi stosunek Niemców do Kosciola - to oni wydali Martina Lutra i wzieli bandyckie i zalgane papiestwo za pysk. W Polsce jest sytuacja z antypodów: "ojciec" Rydzyk nie ma nawet swieckiej matury, nie potrafi poprawnie sklecic zdania i jest... doktorem teologii czy czegos tam, ba, wykladowca 'szkoly wyzszej'. Zas polski wierny jest w takim stosunku do klechy, jak chlop panszczyzniany do swego Pana, wiec ksiadz moze gegac nawet najobrzydliwsze i najglupsze farmazony, a wierny wyszczerzy szczerbate zebole i pocaluje w lapke. Polski kler jest taki jak wierni, a polscy politycy sa emanacja polskiego spoleczenstwa. Dopóki przewaza w nim pólpismienna holota i wsiowe chamstwo, dopóty i kler i politycy beda do dupy. Amen!
  • ~tele-wic
    (2015-05-02 13:04)
    Żal mi CZERWONYCH HOPKÓW że TYLKO DWUJKIE% DOSTANĄ dziesiątego MAJA taka Mafja POrozumiewawcza jeszcze od BIERUCINY CZERWONEJ przy KORYCIE
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-02 12:35)
    olaf2015-05-02 11:29 pewnie jesteś absolwentem gimnazjum, bo nie umiesz odjąć od 55 - 43 - poszukaj może gdzieś w notatkach szkolnych. U pani premier 81 - 59 - to już na pewno nie uda ci się wyliczyć i najlepiej nie licz, bo to dopiero będzie HA, HA, HA!!!
  • ~tele-wic
    (2015-05-02 12:28)
    Coś tak głupiego może już tylko rząd Kopaczki wydumać. Wstyd, proszę Dziennika.
  • ~robson
    (2015-05-02 12:27)
    ~~johnny-zapomniałes o BOTOKSIE i ŻYLASTYCH NOGACH.
  • ~warszawiak
    (2015-05-02 12:20)
    Panie Prezydencie Komorowski co z GRABARCZYKIEM z TWOJEGO SZTABU WYBORCZEGO za NIELEGALNE POsiadanie BRONI bo zwyły Śmiertelnik byłby prowadzony na KOMENDE POLICJJI w KAJDANKACH RĘCZNYCH i NOŻNYCH co PAN na TO czy to nie MAFJA nami RZĄDZI
  • ~johnny
    (2015-05-02 11:57)
    ogórek 49 olejnik 46 - algorytm słaby
  • ~olaf
    (2015-05-02 11:29)
    HA ha Buc Duda 10 lat starszy! bu ha ha tak trzymac!
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-02 10:40)
    ~emma20002015-05-02 09:24 wymień programy które udało ci się popełnić, więc wtedy ocenimy, które są lepsze - oczywiście autorstwo jest łatwo sprawdzić!!!