• ~kosmo
  (2015-03-04 15:17)
  Kaczyńscy z ideowo podzielonego środowiska dziennikarskiego uczynili narzędzie w walce o władzę Jerzy Targalski został wiceprezesem Polskiego Radia pod władzą braci Kaczyńskich, zaś za Tuska stracił to stanowisko. Krzysztof Czabański został prezesem Polskiego Radia za rządów braci Kaczyńskich, za Tuska stracił stanowisko. Krzysztof Skowroński został dyrektorem III Programu Polskiego Radia, kiedy rządzili Kaczyńscy, a przestał nim być, kiedy rządził Tusk. Bronisław Wildstein został prezesem TVP SA z nadania braci Kaczyńskich. Później naraził się co prawda Lechowi, któremu wyjątkowo łatwo się było narazić, i prezesem być przestał. Został jednak przez braci spłacony autorskim programem i praktycznie nieograniczonym dostępem do czasu antenowego. Wszystko to stracił pod rządami Tuska. Andrzej Urbański został prezesem TVP SA za rządów braci Kaczyńskich (trafił tam bezpośrednio z kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego), a stracił stanowisko pod rządami Tuska. Anita Gargas została szefową publicystyki programu 1 TVP SA, kiedy o obsadzie kadrowej Woronicza decydowali ludzie mianowani przez braci Kaczyńskich, zaś straciła to stanowisko (a później wyleciała z telewizji publicznej w ogóle), kiedy w TVP rządzili ludzie skierowani na Woronicza przez Tuska i Komorowskiego.
 • ~wstyd, kosmo!
  (2015-03-04 15:48)
  ~kosmo2015-03-04 15:17
  Pierwsze przykazanie: NIE KRADNIJ.

  Ukradłeś tezy LIZweekowi. Brzydko przepisywać! Nawet źródła nie podałeś! Bo KŁAMLIWE?
 • ~Drzazga 101
  (2015-03-06 12:33)
  "I dlatego cieszy mnie to, że młodzi Polacy tak optymistycznie i kolorowo widzą swoją przyszłość w kraju..."
  O Matko, klawuśny ten MEM z Naszym Ukochanym Panem Prezydentem, ten OPTYMIZM wręcz tryska z oblicz tych trojgu nastolatkom, kurde.
  Hej !-
 • ~Cho Chi Min
  (2015-03-09 14:23)
  Bardzo ładna kotek. Dobzie odziwiona. Wsiam raz do nasz bar na patelnię.
 • ~Naczelny lekarz FR
  (2015-03-09 14:28)
  Po przeprowadzonej autopsji, jednoznacznie stwierdzamy - że Niemcow zastrzelił się sam. Po pierwszym strzale jeszcze żył, dlatego oddał jeszcze 3. Nauka radziecka (przepraszam : rosyjska) zna takie przypadki. A tak poza tym, to nasi specjaliści intensywnie pracują nad wskrzeszeniem Lenina - który już niedługo zastąpi tego kontrowersyjnego Putina.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.