• ~balka
    (2015-02-28 08:34)
    napiszcie jak BUL stanął na fotelu w parlamencie japonskim i wołał o kozieja SZOGUNIE,oni sie nadaja z kaszalotem do OBORY, chociaz krowy sa inteligentniejsze WSTYD I ŻENADA
  • ~qazik
    (2015-02-28 01:09)
    ~miele2015-02-27 23:13

    niezależna to tuba propagandowa sekty smoleńskiej kaczego świra i nie sądzę aby normalnych ludzi to interesowało
  • ~realizm gora
    (2015-02-28 08:20)
    Hoffman wreszcie jest na swoim miejscu! Na symbol obciachu nikt od niego lepiej sie nie nadaje! Na symbol glupoty ma silna konkurencje - Korwin, Palikot...
  • ~tego brakuje
    (2015-02-28 05:04)
    Ciekawe, że dziennik nie zamieścił żadnego mema
    na temat WYCZYNÓW Bredzisława w japońskim parlamencie. Łażenie buciorami po siedzeniach, az ochrona go musiała ściągać, zaglądanie pod mównicę... w reżimowych mediach ciiiichooooo - szaaaaa.
  • ~kryniu
    (2015-02-28 06:59)
    chytry lis wraca do łask, taka jest polityka to sztuka sprzedawania się, większość to ludzie bez honoru
  • ~franek dolas
    (2015-02-28 07:31)
    Bredzisław śpiący myśli że oszuka polaków dośc tego nic nie robienia do lopaty bredzisławie spać będziesz w trumnie bez żyrandola
  • ~homini
    (2015-02-27 22:01)
    Własnie przebił cię Bul, Hoffmanie, który w Japonii właził butami na krzesło i wołał do Kozieja: mój szogunie!
  • ~wPiSdu
    (2015-02-28 09:53)
    miejsce złodzieja Hofmana jest w sekcie smoleńskiej PiSdzielców
    to naturalne miejsce dla złodziei
  • ~MARMARA 506
    (2015-02-28 18:43)
    coś okropnego ta caqła kampania wyborcza ! Zaczną się jakieś prawdsiwe a raczej nie prawdziwe wieści o różnych kandydatach na urząd prezydenta, kalumnie, kłamstwa, wymysły, dociekania kto kiedy i gdzie itd. W tym okropni są zwłaszcza różni polscy "patrioci", którzy w ten sposób chcą wynieść włąsnego kaqndydata. pOLACY W DONOSACH I WYMEŚLENIACH SA ŚWIETNI !
  • ~marmara 506
    (2015-02-28 18:47)
    TA "ŚLICZNA pOLKA ma obrzydliwy, powyciągany /przezs kogo ?" biust. Wstyd tak się pokazywqć w takiej pozie. Chyba nie ma żadnej rodziny więc z "rozpaczy" chce sobą zainteresować Tfu !