• ~Karol
    (2015-02-25 04:16)
    Głupie żarty z Polski. Wybory samorządowe rzeczywiście zostały sfałszowane. Wystarczy znać się na statystyce, żeby to podejrzewać. W przeciwieństwie do Oscarów. Przecież ludzie z PO bez przerwy kłamią, dlaczego mieliby mówić prawdę o wyborach ? Przykład - Kopacz z Waltz przejechały się metrem przed wyborami na przezydenta Warszawy, sugerując że nowa linia wkrótce będzie uruchomiona. Po wyborach metra nie ma i nie ma. Ale wieśniakom z PO zupełnie to nie przeszkadza. A mnie bardzo. Bo nie lubię jak ktoś mnie robi w ch... I wcale nie jestem z PiS. A nawet tej partii nie lubię.
  • ~kibol
    (2015-02-24 22:33)
    Pewnie wybory były OK, ale do tej pory - a dziś mija 100 dni - Komisja wyborcza nie ogłosiła wyników. Ciekawe, prawda zacny autorze mema,który nie ośmiesza Kczora ale PO i "elyte".
  • ~slązak
    (2015-02-25 22:12)
    Jaro, ZOMBI, zawsze wie najpewniej, kto zawinił w każdej sprawie...Może wie kto podpalił, most przed wyborami. Już przecież Pis ogłosił , że to oni wiedzą najlepiej jak usprawnić życie w Stolicy , po spaleniu mostu.
  • ~Sławek
    (2015-02-25 19:07)
    Jeśli tylko Kaczyński wie, że Oskary zostały sfałszowane to na pewno jest to jego robota razem z Rydzykiem.
  • ~~@~wasabl.
    (2015-02-25 00:19)
    Zydku cieszysz sie bo film ozydkach musial dostac oskara.
  • ~~Re~wPISdu.
    (2015-02-25 00:05)
    Ciebie to chyba jakis ruski baran zro...b..i..l..
  • ~wasabi
    (2015-02-24 23:22)
    kaczy fiut to nasze dobro narodowe
    musimy je chronić
  • ~wPiSdu
    (2015-02-24 23:19)
    ~łowca s kur wysynów2015-02-24 21:59

    a w którym przedszkolu można cię spotkać porąbany PiSdzielcu ?
    przywiozę ci lizaka
  • ~co tu dodac
    (2015-02-24 23:00)
    Znowu debile nasmiewaja sie z opozycj a nie z tego nieudolnego nierzadu - Korea sie klania
  • ~Nic śmiesznego
    (2015-02-24 21:58)
    I znowu szyderstwa z PiS.
    I znowu szyderstwa z Kaczyńskiego.

    Może i byłyby te memy śmieszne ale wybory naprawdę sfałszowano.

    I nikt normalny nie śmieje sie z tego ,że Polska zaczyna przypominać kraj totalitarny z jedynie słuszna władzą .

    Ci którzy tworza te memy to kanalie. Zwykłe kanalie.