• ~fryzjerka
    (2014-11-30 09:23)
    Ciekawe ,czy beda sprawdzac pierscionki i naszyjniki poslanek i czy to wpisaly do delaracji pod.Przyczepili sie do Nowaka ,bo mlody,zdolny i przystojny-komus to przeszkadzalo-jakiemus staremu brzydalowi z limuzyna? A ja scinam na czarno i nie ujawniam dochodów-m´j dentysta tez.
  • ~Bartek.
    (2014-11-30 13:14)
    Widzę, że wszystkie poważniejsze tematy mają zablokowaną dostępność komentarzy.
    Kto się szanuje ,czas pożegnać Dziennik, który pozostawia wolność komentarza dla tematów dotyczących tańca na rurze.
    Jak się logować ,to na lepszym portalu.
    Bartek żegna Dziennik.
  • ~qwert2
    (2014-11-29 12:50)
    No i gitara...zegarkowata!
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2014-11-29 13:33)
    TO NIE KONIEC , PRZEKRĘTA TRZEBA DO KOŃCA ROZLICZYĆ , ZEGAREK TO MAŁE PIWKO ...
  • ~onen
    (2014-11-29 13:36)
    Do poiltyki nabrali szubrawców wszelkiej maści , narodowości i politykierów, a nie polityków. Zamiana jednej partii na drugą i bełkot politycznych nonsensów powoduje tak głębokie spustoszenie w mózgach , że nawet o. Rydzyk nie wyprostuje swoimi kazaniami. Prowadzi to do upadku moralnego i początku końca polskiej demokracji. Tylko zamordyzm !
  • ~Nina
    (2014-11-28 18:23)
    To już nie będą sprawdzali przetargów na autostrady??? na PIEEndoolinooo...to upiekło się mu ,zwyczajny Nowak to tylko za taśmy prawdy już siedziałby
  • ~Partia Oslow
    (2014-11-28 18:51)
    jaki tam z nowaka POsel kawal chama reszt dziad prymitywny nieuk
  • ~ŁOJ!
    (2014-11-28 19:40)
    Ja jestem Pan Tik Tak. Zegarek to mój znak.
    Tak,tak,tak, jam ci Tik Tak i został ze mnie WRAK!
  • ~walduś
    (2014-11-28 20:54)
    Prezes też ma zegarek. I co ?
  • ~zet
    (2014-11-28 21:23)
    Sławomir Nowak, cudowne dziecko Tuskowego chowu jak to sam udsowodnił to marnota, która dosłownie nie umie NIC! co w PO jest cnotą wyjątkową i nadzwyczajną, predysponującą do zajmowania najwyższych stanowisk w IIIRP, tworze, którego nazwanie "państwem" powoduje u większości atak spazmatycznego śmiechu!