• ~Monachijski
    (2014-11-24 16:57)
    Żeby się prezes nie przeliczył z tym wyprowadzaniem ludzi na ulicę. W każdym państwie są formacje, które potrafią zrobić porządek w try miga. Już raz to przeżywaliśmy.
  • ~swinski ryj
    (2014-11-24 16:57)
    W pierwszym szeregu bolek w kasku z napisem "BENDEM PALOWAC "
  • ~wPiSdu
    (2014-11-24 17:08)
    do Tworek z tym świrem !
  • ~RE:Fred Eduard Kabanos
    (2014-11-24 17:12)
    Ja się pytam ciebie ćwioku Czy jest ktoś głupszy w Polsce od ciebie?
    Ja uważam,żeś ty tym mem przebił wszystkich idiotów świata
    Nie dziwię się,że ten niemiecki dziennik przoduje w obrażaniu patriotów.
  • ~Re: wPiSdu
    (2014-11-24 17:15)
    Już większego świra od ciebie chamie świat nie widział.
    Ja wiem,że ciebie stary spłodził przez przypadek ale są pewne granice idiotyzmu
  • ~@ wPiSdu
    (2014-11-24 17:20)
    Pisząc świr do Tworek masz na myśli siebie chamie
  • ~patriota54
    (2014-11-24 17:33)
    Proszę ten portal o natychmiastowe zniesienie mem o Panu Kaczynskim.
    Inaczej będziemy musieli wystąpić na drogę sadową.
    To co robi wasz dziennik,to przechodzi granice dobrego smaku.
    Ten baławan który ten mem spłodził,nie wyobraża sobie co to jest stan wojenny
  • ~syn piotrusia
    (2014-11-24 17:39)
    widać, że Dziennik działa zgodnie z linią jedynie słusznej, peofilskiej partii !!!
  • ~NIEMIEC
    (2014-11-24 17:43)
    Czy dziennikarze na tym portalu reprezentują taki prymitywny poziom jak ten który "wymyślił" ten mem o Kaczyńskim?
  • ~prostaki
    (2014-11-24 17:47)
    No i dziennik się cieszy,że ma takich "mądrych" "artystów" od memu.
    Jesteście tak prości jak konstrukcja cepa.
  • ~St.obserwator,
    (2014-11-24 18:31)
    Szanowna Redakcjo !
    Zwrócę się do Sejmu i Kancelarii Premiera o likwidację tej rubryki w Waszej gazecie, by ludzie o chwiejnych zmysłach nie wypisywali głupot i nie obrażali polskich Władz Państwowych, wybranych legalnie do sprawowania władzy,ładu i porządku w państwie prawa.
    Pozdrowienia.
  • ~wyborca
    (2014-11-24 18:47)
    z---asr---an-iec Halicki chce pouczać i wychowywać społeczeństwo ,a swego dorastającego syna wychował na narkomana , niech ten SZCZUR ZAMIAST LATAĆ PO KORYTARZACH sejmowych zajął się lepiej swoją rodziną, ta swołocz tylko poucza tak samo jak wściekły STEFEK BURCZYMUCHA pogromca mirabelek i szczawiu
  • ~oszukany oszustów PO
    (2014-11-24 18:53)
    chętnie wezmę udział w demonstracji za to że sfałszowali BURAKI I POmyleńcy
  • ~k
    (2014-11-24 19:05)
    P.O. Raz zdobytej władzy nie odda.
  • ~miele
    (2014-11-24 19:08)
    zadanie dla rzadowych mediów ośmieszac opozycje chronic fałszerzy
  • ~vvv
    (2014-11-24 19:09)
    Kaczyński ,pochwal się co robiłeś 13 grudnia 1981 roku.
  • ~Gość
    (2014-11-24 19:13)
    Przykrywają przekręcone wybory. Jesteście niemiecko-polską tubą propagandową. Nie jesteście dziennikarzami tylko propagandzistami. Tu nie ma się co śmiać, tu trzeba lać.
  • ~gość
    (2014-11-24 19:14)
    To ty wPiSdu nadajesz się do tworek i pewnie tam skończysz sk...nu!
  • ~Polak
    (2014-11-24 19:37)
    UWAGA buraki i POłgłówki szykują ustawę o zmianie nazwy zgrupowania Polaków za granicą z nazwy POLONIA na DIASPORA są to autentyczne wiadomości które podała niezależna p.l
  • ~fanzi