• ~jws
    (2014-12-11 14:30)
    Muszę dowieść, że w stanie wojennym popiepszyło się bezpiece w papierach i NAS WIELKICH BOJOWCÓW nie internowali. A przecież nasze bohaterstwo znane było już Zakonowi Krzyżackiemu. Dlatego Wielki Mistrz przesłał nam, wielkim braciom kaczynskim, przed bitwą pod Grunwaldem DWA NAGIE MIECZE. PROSŻĘ WYBACZYĆ NAGOŚĆ.
  • ~gawron
    (2014-12-09 20:36)
    już nie można na tą kaczą morde patrzeć
  • ~Bicznapis
    (2014-12-04 14:15)
    Powinni wreszcie zamknąć dziada spleśniałego na parę lat i będzie spokój , ile można oglądać ta kaczą zakazaną mordę .
  • ~o nie.
    (2014-11-28 13:37)
    Obrzydliwi fałszerze wyborów,tym razem wam się nie upiecze.
  • ~fe
    (2014-11-28 13:35)
    Jak zwykle oszuści -bezkarni złodzieje nie mają żadnego argumentu do odparcia zarzutów i uciekają wyłącznie do inwektyw.
  • ~kolas
    (2014-11-28 13:31)
    Re war - nie musisz się o to martwić,martw się o siebie pasożydzie.
  • ~hm
    (2014-11-28 13:27)
    Spokojnie !!! Szybciej by bronek wprowadził,żeby miał chętnych do zrobienia.
  • ~czadu
    (2014-11-26 12:56)
    strasznie slabiutkie te memiki to jakas propaganda czy coś
  • ~WAW
    (2014-11-26 12:55)
    PRZECIW FAŁSZERSTWOM WYBORCZYM TRZEBA PROTESTOWAĆ.

    KTO TEGO NIE ROZUMIE NIECH JEDZIE DO MOSKWY, WIDOCZNIE TAMTA KULTURA BARDZIEJ MU PASUJE.
  • ~wPISdu
    (2014-11-26 12:54)
    Przepraszam, ale skonczyły mi sie leki, niestety nie są refundowane.
  • ~lekarz
    (2014-11-26 12:53)
    Zauważam objawy szaleństwa na forum, jest to jakis facet podpisujący się wpisdu który ma objawy paranoi. Oferuję bezpłatną tygodniową opiekę lekarską, mam umowe z NFZ.
  • ~WAW
    (2014-11-26 12:51)
    KTO WAM UKŁADA TE MEMY, JAKIŚ STARUSZEK ZE WSI?
  • ~zawsze twoja
    (2014-11-25 19:52)
    JARKU!!! KOCHAM CIĘ!!!. NA POCHODZIE UCAŁUJE CIĘ. LECZ NIE LĘKAJ SIĘ- OBIE SZCZĘKI MAM W NAPRAWIE.
  • ~jasia
    (2014-11-25 19:46)
    Jarku, kub benzynę na koktajle, puki jeszcze jest tania.
  • ~war.
    (2014-11-25 19:42)
    Man nadzieję, że w marszu kaczyńskiego poza pisowcami nie zabraknie kiboli, faszystów, narodowców specjalistów od wyrywania kamieni brukowych i od koktajli, bo widowisko będzie mało widoczne. Jeżeli udział weżmie wódz wszelkich wodzów kaczyńki, to chrońcie go aby się nie zgubił, bo jest MAŁO WIDOCZNY.
  • ~wierna
    (2014-11-25 19:21)
    Matko Boża , Królowo Polski, czyniąca cuda w Częstochowie, obroń nasz kraj od ognia, głodu , wojny oraz od złego powietrza i Pisu. Amen
  • ~jws
    (2014-11-25 19:13)
    Jeżeli Kaczyński poprosi Putina wsparcie zielonymi ludzikami, na pewno nie odmówi. Rosją ma tu dobre dla niej doświadczenia z ,,targowicą".
  • ~az tor
    (2014-11-25 19:00)
    Re Ślązak. To dobra rada dla Kaczyńskiego, Jest też inna droga. Powinien udać się do Watykanu z pełną walizką ,,euro". Tam uzyska klątwę silniejszą od dziwiszowskiej. Co do wypełnienia walizki zapewne pomoże mu Rydzyk.Ta droga sprawdziła się wielokrotnie w historii.
  • ~awa
    (2014-11-25 18:46)
    Dlaczego jaro chce wprowadzić stan wojenny na ulicach?. To proste. W magazynach wilgotnieją mu petardy , race i pochodnie oraz wietrzeje benzyna na ,,koktajle".
  • ~ślązak
    (2014-11-25 18:40)
    Panie Kaczyński, Opluwałeś w UE Polskę , głosząc, że Prezydent+Premier + Putin dokonali sabotażu w prezydenckim samolocie. Unia cię olała. Teraz ZŁOŻYŁEŚ W UNII SKARGĘ, ŻE SFAŁSZOWANO W POLSCE WYBORY. PARLAMENT UNII SKARGĘ ODRZUCIŁ.ŚWIAT POZNAŁ CIĘ BLIŻEJ JAKO WICHRZYCIELA DĄŻĄCEGO ZA WSZELKĄ CENĘ DO WŁADZY. Jesteś pan frajer. Powinien pomóc ci przyjacidel abp Dziwisz, nie tylko z ambony, lecz powinien OBŁOŻYĆ POLSKĘ KLĄTWĄ. Kościoły zostaną zamknięte, obywatele będą zwolnieni od posłuszeństwa wobec praw państwa, przestaną płacić podatki, katolicy nie będą mieli gdzie się modlić, zmarli nie doczekają się pochówku ,i tak dalej. Zorganizujesz pochód z pochodniami, rząd upadnie. Abp Dziwisz cofnie klątwę, a ty wodzu obejmiesz wreszcie upragnioną władzę.