• ~Rudy Mc Donald
    (2014-11-17 10:04)
    Moskiewskie szkolenie PKW w ...Moskwie.
    Członkowie PKW odbyli kosztowne szkolenie w Moskwie za zgodą rządu PO-PSL
    by nauczyli się tam jak się liczy głosy;-)) Na to liczyłem;-)). Tak jak w poprzednich
    wyborach do eueoparlamentu ;-)
    Rudy Mc Donald.
  • ~Norton
    (2014-11-17 11:20)
    Nie aż taką sztuką jest wygranie wyborów,natomiast wielką sztuką i umiejęstnością jest efektywne rządzenie gminą,powitem,województwem
    lub miastem ( tutaj w grę wchodzi wielkość aglomeracji miejskiej,jej położenie
    oraz specyfika lokalna). Krajowy sukces PIS-u nie przekłada się bezpośrednio na ewentualny sukces wyborów parlamentarnych w 2015 roku,no i ewentualne
    rządzene całym krajem oraz jego zgraniczną strategią. Pytaniem jest jakość
    personalna tej partii ,jakość ewentualnych kandydatów na stanowiska rządowe.
    To poważny problem ,
  • ~wyborca
    (2015-11-09 17:50)
    Troll PO znow sie uaktywnily? Nic z tego, przegraliscie przez agresje i przez nia calkiem znikniecie
  • ~zyta z sulechowa
    (2014-12-08 19:44)
    Nie publikujcie takich tendencyjnych zdjęć. Więcej szacunku dla Prezesa, na który on zasługuje całkowicie !
  • ~krys646
    (2014-11-23 17:32)
    dobre te ulotki ja głosuje na pis
  • ~Antoś Maciorawicz (z Tworek)
    (2014-11-18 16:20)
    Obiecujemy, ze jak wygramy wybory to wszystkie zwierzeta beda musialy nosic majtki i staniki.
    Zwiazki partnerskie wsród zwierzat beda nielegalne i tylko jak o. rydzolek udzieli im slubu,
    beda mogly sie rozmnazac. Nie dopuscimy do publicznego zgorszenia w Zoo
    i w gospodarstwach rolnych,- nigdy! . Glosuj na Jaroslawa i PIS,- Jaroslaw Jaroslaw...
    ty nas Pisuarów zbaw...!
  • ~czytacz
    (2014-11-18 16:17)
    Antek to powinien się przespacerować do PKW.
  • ~panna mania
    (2014-11-17 23:03)
    Dominica Lacrimosa
    alias To ostatnia niedziela…

    Pieśń nostalgiczna o żalu, żalu nieutulonym,
    Skropiona łzą za PIS-em, PIS-em już utraconym.


    To ostatnie wybory, gdy PIS jeszcze coś znaczy,
    Potem wypierdek kaczy
    odejdzie w cień.

    Będą jeszcze paroksyzmy wielkie.
    Dobrze wiedzą, że przegrany bój,
    Boże mój, Boże mój.

    To ostatnie wybory, trzeba pluć i łajdaczyć,
    potem wypierdek kaczy
    odejdzie w cień.

    „Patriotyzm” zniknie oborowy,
    Wielkich Znaczeń nie zamienią w gnój.
    Tak nam daj, Boże mój

    To ostatnia niedziela, choć tu plują piździochy,
    Jednak Polakom wiochy
    nie zrobią nie,
    Nie zrobią więcej, nie, nie, NIE!
  • ~stomatolog
    (2014-11-17 19:04)
    On ma PRUCHNICE i chyba mu z geby musi smierdziec przy calowaniu
  • ~taki_jeden
    (2014-11-17 08:59)
    sensacyjne w tych wynikach jest to,że PO po tylu wyrządzonych szkodach podatkowo-budżetowych,bezczelnościach i aferach,ma jeszcze jakiekolwiek poparcie.