• ~pio
    (2014-11-12 11:09)
    pisdebil
  • ~bolek
    (2014-11-11 09:10)
    To ż!!!ony wstyd i hańba takie szantrapy mieć za żony dącznie z ich karłemobrze że tym ********** dobrali się w końcu do dupy.Ten Kamiński to też pyszałek mamy radość że się mu do d...py dobrali.Sprawa karna i koniec ze szpanowaniem.PIS to cała taka partia lewusów i krętaczy łTen ich karzeł prezes niech wspomnie o tatusiu,mamie i wuju bandziorze.
  • ~Gość1234
    (2014-12-09 17:24)
    Z Adasia rekina został jeno ropuch rozlazły ha.ha ha .
  • ~mirek
    (2014-11-13 18:35)
    jeszcze zaliczka na przejazd samochodem nie zostala rozliczona .do tego czasu nie moze byc zarzutow o wyludzenie.Trrzeba bylo poczekac z ta antypisowska hucpa.
  • ~ciekawe dokąd hofmanek z kolesiami
    (2014-11-13 14:19)
    i "damami" teraz polecą ??? A może wsiądą w swój złom i pod namoitami na campingach przeżyjąj zimę ??? Proponuję Syberię.
  • ~recenzent
    (2014-11-13 12:00)
    ale PO pierdy
  • ~Emil
    (2014-11-12 18:45)
    Hofman ma SZKOŁE i da se rade nie tak jak ci z PALIKOCIARNI będą gwizdać PO wyborach i grzebać w ŚMIETNIKACH
  • ~nikuś
    (2014-11-11 20:17)
    ha ha ha,
    w sejmie na pewno o tym wiedzieli dużo wcześniej, ale dopiero teraz tę sprawę naświetlili - wiadomo, po co...
  • ~hyzio
    (2014-11-12 11:41)
    kogo oni przyjmują do tego pisu ?
  • ~I kto teraz poręczy za kiboli?
    (2014-11-12 11:34)
    Niefortunnie wyrzucili Hofmana i Kamińskiego przed Marszem Niepodległości. I kto teraz poręczy za kiboli? A w ubiegłym roku można było liczyć na chłopaków z PIS'u!
  • ~no to kaczuszce podłożono świnkę...
    (2014-11-13 14:22)
    ale jaja...
  • ~Emil
    (2014-11-11 14:41)
    Mimo że na Uniwersytecie Madryckim w Hiszpani skasowano już wszystkie wydziałowe kapliczki rzymskokatolickie to KRÓL Hiszpanii potrzebuje KATOLICKICH BŁAZNÓW z PIS ! i STRZELANIA DO KACZEK ! , napewno od kiedy przestał polować na słonie w Afryce . Banicja PISiorów do Hiszpanii na zawsze to dobre rozwiązanie.
  • ~Maria
    (2014-11-11 14:17)
    Gońcie się jai spam
  • ~adresik
    (2014-11-10 22:38)
    Przyjmą ich do PO, zawsze tak robią.
  • ~Polak
    (2014-11-10 22:14)
    Mam nadzieję panie hofman że zdechnie pan rychło z głodu wraz ze swoją żoną/
  • ~banderoslaw
    (2014-11-11 18:52)
    adasia widze tylko w biedronce na kasie ale bylby utarg
  • ~gość
    (2014-11-10 18:26)
    "Dobra żona męża korona"
  • ~góral z Kaszub
    (2014-11-10 18:17)
    Większych frajerów, niż ci faceci z PiS nie znam...Tak pięknie się podłożyli . Jakim durniem trzeba być, żeby tóż przed wyborami, wykręcić taki numer swojej partii. Hofman to juz recydywa i już dawno powinien być wyrzucony na zbity pysk z partii
    Czas na normalną robotę panowie., za średnia krajową, bo trzeba spłacać kredyty.
  • ~Jankes
    (2019-07-31 13:23)
    Wyleciał z Pisu? Widocznie nie jest zasistny i chyba okazał się zbyt uśmiechnięty i lubi wszystkich ludzi.