• ~SRU
  (2014-09-30 07:43)
  Kaczynski to Kaczynski tamto - sztuczna mgla rosnie,a jeszcze szybciej biliony dlugow.
 • ~300 zl dla chciwca też łakomy kąsek
  (2014-09-27 13:13)
  Ta menda na 300 zł się połakomiła nienależnej diety za posiedzenie sejmowe, z którego zwiał, to co się dziwić.Żeby dostac 300 zł on i jego pisfunfle fałszowali usprawiedliwienia poświadczajac w nich nieprawdę!
  Pieniądze do Telegrafu z państwowych spółek już w latach 90-tych mu płynely, zawsze wiedział gdzie konfitury nierób z Żoliborza.
 • ~adelaide
  (2014-09-27 12:34)
  Durne wnioski durnowatego pismaka.

  Nie Michalczewski "zmasakrował" Bosaka tylko Bosak "ośmieszył" Michalczewskiego.

  Wystąpienia Michalczewskiego u Lisa i Olejnik to przebój sezonu. ale jeno z powodu niespotykjanej, zadziwiającej, głupoty Michalczewskiego.

  Dariusz Michalczewski, BYŁ kiedyś dobrym bokserem i niech lepiej wypowiada się, szczególnie, publicznie, o tym, na czym się naprawdę zna, czyli np. o boksie, bo naprawdę litość brała, gdy słuchałam jego dyskursu, w programie red. Lisa czy red. Olejnik.

  Wypowiedzi BYŁEGO, znamienitego, boksera, pana Dariusza Michalczewskiego, w tych programach, były żałosne a poziom jego argumentacji i samego prowadzenia dyskursu, nie dorównywał poziomowi, nie jednego przedszkolaka.

  Było mi strasznie, żal, pana Dariusza Michalczewskiego, BYŁEGO, znamienitego boksera,i kolejny raz, przekonałam się, że boks, to straszny, strasznie ciężki zawód, często niestety, szpetnie, okaleczający bokserów.

  To zawód, który często pozostawia na nich, na psychice byłych bokserów, nawet tych znamienitych, straszne piętno, na całe życie, gorsze i straszniejsze w skutkach, niż niejedna choroba zawodowa, jak np. pylica u hutników czy górników, etc. bo, straszliwie niszczy, kaleczy, ich umysł.

  Nieporadność , kalectwo umysłowe, brak zdolności jakiejkolwiek, merytorycznej argumentacji, czy najmniejszej choćby umiejętności prowadzenia dyskursu, z szacunkiem dla adwersarza, tak porażajace, tak rażące, całkowicie eliminuje, pana Dariusza Michalczewskiego, jako posła, samorządowca czy nawet kandydata na jakąkolwiek funkjcję publiczną, albowiem jego ignorancja, brak smaku, wyczucia, umiejętności prowadzenia normalnego dyskursu czy negocjacji, brak tolerancji dla poglądów i szacunku wobec adwersarza, jest nie do zaakceptowania. na takich stanowiskach.

  A co do dowcipu i dedukcji to szybszy miała Mućka mojego dziadka.
 • ~ROM
  (2014-09-27 12:34)
  co by było gdy było? - to tylko POtrafia pseudo"elity" wywodzace sie z PO , NATOMIAST CO JEST , to cisza sza i m i odrazu bełkot , ze winny jest KTO ? Macierewica , uprawianie POlityki w stylu KOMUNY, zreszto kto im robi pijar, POSTKOMUNISCI , byli agenci,i dzieci elit PZPR
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-09-27 12:38)
  a może ten
  FIJUT ZŁAMANY świeżo P.O. wytrysku
  kóry "stworzył" na zamówienie te wyPOciny przedstawił by się
  z imienia i nazwiska...

  PO-POdziwialibyśmy tego P.O.-Yeeba CFELA z platformy
 • ~rok2014
  (2014-09-27 11:05)
  teraz to mozna se POciopac jak w ruskim cyrku
 • ~rok2014
  (2014-09-27 11:03)
  a ja mam przesrane dla POznanskich sowikow PO ,,,ide sobie raz przes wies jakas k u r w a mowi czesc ,jak nie zdejmne z nog tr3epprzy p i e r de o l e kutwie w leb ,przywionzalem jom do plota ,w y r u c h a l e ju jom jak kota a gdy miala tego dosc to wyslalemjom POciopaqc cos
 • ~tonik
  (2014-09-27 13:12)
  a pazerny na kasę rudy Ma toł by nie odpuscił.
 • ~adam
  (2014-09-27 11:10)
  Podobno jak mówia sami pisiory Kaczor jest w czym innym obdarzony.
 • ~Bosak ZMIAŻDZYŁ bufona Tigera
  (2014-09-27 10:23)
  Michalczewski - BUFON europejski - nic nie wie, niczego nie czytał, o życiu pojęcia nie ma - bronił się nieporadnie. A to ze stacjami tv jest tylko wyrazem jego BEZSILNOŚCI w starciu z Bosakiem.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.