• ~Polak
    (2014-09-01 16:26)
    Tylko sute koryto za zniszczenie Polski i zrobienie nędzarzy z Polaków, to jedyny cel tej rudej persony.
  • ~koko
    (2014-09-01 13:24)
    razem z hrabia okradl z emerytur, podniosl niewolnictwo do 67 i spie...ł
    rydy to nie kolor to charakter.
  • ~marmara 506
    (2014-09-05 17:53)
    dostał tę "posadę " w nagrode za to, co zrobił z Polska...
  • ~piseł jawohlski
    (2014-09-02 15:47)
    Czytam te różne wyPISiny i nie mogę się nadziwić, że PIS przerżnął tyle wyborów z PO rządzoną przez Donalda Tuska :)
    Rozumiem przegrać z lepszym, ale przegrać tyle razy z "tą najgorszą PO"? Przegrać mogło kompletne buractwo nawożone pisem przez preziapisiu.
    (Jak preziopisiu się nauczy angielskiego, to wreszcie zrozumie, co znaczy pis)
  • ~ormowca...
    (2014-09-02 18:24)
    bendzie w tym eurokolchozie buty czyscil pozostalym kretynom...
  • ~donald kaczor tusk morderca zlodziej..
    (2014-09-02 18:29)
    to on z gajowym doprowadzili kraj do ruiny te dwa debile ...
  • ~baca
    (2014-09-22 09:29)
    ten zwolennik kubańskich cygar niech tam siedzi,

    wyjechał i od razu polacy wygrali w siatke...
  • ~baca
    (2014-09-22 09:33)
    tusk zna sie na ekonomii cha cha cha hua uchacha cha cha...

    jedyne na czym się zna tusk to wydymanie Polaków,
    od początku chciał do Brukseli i robił wszystko żeby tam iść wbrew Polskim interesom:
    -rura na dnie Bałtyku blokująca Świnoujście,
    -emerytury do 67 lat
    -VAT najwyższy w Europie
    -likwodacja stoczni /niemcom i francuzom produkcja sie ołaca/
    -miliardy dla Grecji /ZUS pusty/

    macie wydymane polaczki swoje słońce z kubańskimcygarem w r...u,

    zostawił po sobie ch..., d..., i kamieni kupa...znacie to ???
  • ~analityk wydarzen
    (2014-09-01 13:30)
    Donald Tusk smieszy jako pilkarz grajacy sobie w futbol w godzinach pracy, ale sposrod polskiej klasy politycznej, to tylko Donald Tusk nie wszedl w bagno afery tasmowej. Teraz prognozy daja zwyciestwo wyborcze Kaczynskiemu, ale wowczas Tusk bedzie juz w Brukseli i dlatego wina za kleske wyborcza PO nie spadnie na Tuska. To pozwoli Tuskowi po kilku latach powrocic do Polski na posade premiera. Nie wierzycie mi ? Wiec czyzbyscie wierzyli w to, ze Kaczynski zna sie na ekonomii ?
  • ~Zenek z Grochowa
    (2014-09-02 09:02)
    Ukochane "druhy" Pupu-tina (a może Ras...) cześki, marcelki i inne dupe-relki: wam chyba już nie wiele brakuje aby "dołaczyć" do separatystów z Rostowa n/Donem. Na razie jesteście for-pocztą propagandową "w cywilu". Następna faza - to poczwarki czyli "zielone ludziki". Dystynkcje, do czasu - Wołodia trzyma w swojej szafie. A co z żołdem ? Może "robicie" za frajer czyli na świński ryj tzn "za durno"? To chyba prawdopodobne. Bo chyba w żadnym kraju nie ma tylu co w Polsce bezinteresownych, darmowych, "ideowych" idiotów.