• ~jan
    (2014-09-01 19:09)
    kopaczowa to DNO
  • ~tele-wic
    (2014-09-01 19:50)
    Jak się szachrajce dooopa ze łbem już się zamieniają, to co będzie potem? Nie życzymy sobie podobnych kłamliwych indywiduów na eksponowanych stanowiskach w Polsce.
  • ~marmara 506
    (2014-09-01 20:48)
    kto to mkiedyś bezczelnie nakłamał w sprawie smoleńskiej ??? Że niby ktoś w ciężkich warunkach, w fartuchu identyfikował ofiary smoleńskiego samolotu... że był bardzo zaangażowany ? zaangażowana ?" kto tomógł być ??? Może mi przypomnicie...
  • ~marmara 506
    (2014-09-01 20:51)
    Ewa Kopacz z jakicjhś "ważnych " względów zostałą wypromowana na premiera ! premiera! Polski !
  • ~Karolek z Tworek
    (2014-09-01 21:20)
    tylko jedna osoba jest godna bycia premierem
    to nasz najjaśniejszy Świrosław Polskęzbaw Kłamczyński
  • ~joze
    (2014-09-07 09:43)
    Zostala nagrodzona za klamstwo i posluszenstwo wobec swojego guru, ktoremu chronila du.e...LOJALNA KLAMCZUCHA !!!
  • ~Kaczor
    (2014-09-02 01:24)
    Moim zdaniem mówi do niej: Ewa, masz brudną *****
  • ~emerytka
    (2014-09-02 07:37)
    A mnie sie wydaję,że bycie"pyskatą babą"to ciut za mało aby zostać premierem 40 milionowego narodu.Ale w Polsce wszystko możliwe.Posłowie z PO i PSL tak się boją o spłacalność swoich potężnych kredytów,że jak Tusk wystawił by owcę na premiera to też by poparli.Mocni tylko w gębie a faktycznie paraliżuje ich strach :przed komornikiem.Zobaczcie oświadczenia majątkowe posłów PO i PSL tam sa setki tysięcy kredytów do spłaty.I to jest taka prozaiczna prawda a nie jakieś tam bujdy typu dla dobra Polaków
  • ~polakbezpracy
    (2014-09-02 08:15)
    jak ona chce rzadzic polska jak rządząc zakladem opieki zdrowotnej w szydlowcu doprowadzila go do strasznego zadłuzenia a mieszkam niedaleko szydlowca to wiem
  • ~Kajetan
    (2014-09-02 08:18)
    No to teraz już będzie ch..., d...pa i kamieni kupa !!!