• ~gmol
    (2014-08-11 21:04)
    Brawo Fedor !!
  • ~loli
    (2014-08-11 18:03)
    dla jego premierowskiej mości i lewatywę zniesiemy i aspirynę i wszelki lek
  • ~PiS to nie sitwa.
    (2014-08-11 18:03)
    Z tym PISem to nie trafione.
  • ~Fedor
    (2014-08-11 20:39)
    Do autora MEMU z Kaczyńskim
    *pisze lepiej niż Bul Komorowski
    *niektórzy potrafią zakładać rodzinę co kilka lat
    *Kubicy też to nie wychodzi
    *po co dawać zarabiać zachodnim lichwiarzom
    *inni kupują w Sowie, płacąc z naszych kieszeni
    *inni znają, ale i tak nie maja nic mądrego do powiedzenia
    *nie on jeden
    *część spełnił i dlatego na WSI, na Czerskiej i w Wilanowie/Kazimierzu tak go nienawidzą, reszty nie zdążył i stąd ten paniczny strach, że spróbuje spełnić
    itd,itp
  • ~do..@"~Fedor" 2014-08-11 20:39
    (2014-08-11 20:54)
    .
    BRAWO ! ...celny wpis !
    .
  • ~zaski
    (2014-08-11 21:51)
    ten co napisal na Kaczynskiego chyba rozum postradal. Nic sie nie zgadza oprocz tego, ze kawaler.
    Panie Premierze Kaczynski - wielki szacun, a lemingi pisza bo ktos im dyktuje i placi. Tak to juz jest z kretynami.
  • ~po co autor daje memy tego frustrata Nie lubię PiS
    (2014-08-11 23:28)
    Ani on dowcipny, ani aktualny, jakieś ODGRZEWANE kotlety ala 2007 rok daje, kiedy to Tusk ujeżdżał społeczeństwo jak chciał przy pomocy usłużnych mediów. Teraz tego rodzaju "dowcip" nikogo nie bierze.
    Widać z kilometra, że ten Nie lubię PiS to jakiś POżyteczny IDIOTA, który trawi cały czas jakieś swoje antypisowskie frustracje.
  • ~Popieram Fedora
    (2014-08-11 23:33)
    ~Fedor2014-08-11 20:39

    Do autora MEMU z Kaczyńskim
    *pisze lepiej niż Bul Komorowski
    *niektórzy potrafią zakładać rodzinę co kilka lat
    *Kubicy też to nie wychodzi
    *po co dawać zarabiać zachodnim lichwiarzom
    *inni kupują w Sowie, płacąc z naszych kieszeni
    *inni znają, ale i tak nie maja nic mądrego do powiedzenia
    *nie on jeden
    *część spełnił i dlatego na WSI, na Czerskiej i w Wilanowie/Kazimierzu tak go nienawidzą, reszty nie zdążył i stąd ten paniczny strach, że spróbuje spełnić
    itd,itp
    ___
    dodaję:
    mówi tak, że ludzie SŁUCHAJĄ a nie śpią jak u Bula
    potrafi przewidywać sytuacje, wiele prognoz się sprawdziło
    potrafi się zachować, nikomu nie kradnie kieliszków!
  • ~ciocia zuzia 78 lat
    (2014-08-12 04:32)
    Boze wybacz im te kalumnie rzucane na Pana Preezsa; nie wiedza chyba co czynia.
    Pan Kaczynski to wielki Maz Stanu i bardzo bogobojny Czlowiek !
  • ~gość
    (2014-08-12 06:02)
    Kaczor the BEST!!!