• ~Иван
    (2014-06-04 13:07)
    ~wot problema == Подумай о себе лучше. Куда Тебя , жмурика отнесут холодного
  • ~Lukas UK
    (2014-06-04 21:33)
    Nielubie Komunistow !!!
  • ~Genitaliusz
    (2014-06-03 22:08)
    dobre!
  • ~tritex
    (2014-06-03 13:51)
    Rynek zbytu znalazł w Polsce a kasa potrzebna w tej zapaści A merykanskiej jak PIS mówił o przeciwrakietach kilka lat temu to kolesie robili żarty
  • ~precz z nwo
    (2014-06-03 12:17)
    Zobacz piekny dokument "Obama-wielkie oszustwo" na youtube! Polecam!
  • ~Fota nr 3
    (2014-06-03 14:34)
    Fota nr 3 , Kurski nasz człowiek w Warszawie.
  • ~aals
    (2014-06-03 16:20)
    W bulu i nadziei.
  • ~Mark Namibia
    (2014-06-04 21:30)
    Komorowski to Komuxh ! Niezna Angielskiego !!!
    Tusk to samo !!!
    Zaklamani dwulicowcy !!!
    Szukam pracy w Polsce I tylko mi oferuja 1200 PLN po Vat .
    jestem po zawodowce, To jest Masakra !!!
    Gdzie Zielona wyspa Tuska ???
  • ~Zyjacy w USA OBSERWATOR
    (2014-06-08 20:36)
    Nigdy nie wierzylem w komunistyczna propaganda jak to chlopi I robotnicy sie zbuntowali izalozyli system socjalistyczny system gdzie wszyscy sa rowni ale teraz rozumiem ze musieli to wprowadzic chlopi I robotnicy bo gdyby to probowali burzuje I kapitalisci [z zasady byli to uczeni ludzie] to by ten system wyprobowali na szczurach ,myszach I innych zwierzetach a nie na ludziach!!
  • ~Zyjacy w USA OBSERWATOR
    (2014-06-08 21:29)
    Hej rodacy Polacy! niecieszcie sie z tego ,,ALIANTA",sprawdzcie sobie historie,np: kto zdradzil wschodnia Europe w 1945r,kto zdradzil ludzi Koreii w 1953r,kto zdradzil ludnosc Kuby w 1964 r,kto zdradzilludnosc Vietnamu w 1975r,,kto zdradzil ludzi Afganistanu I Iraku w obecnej dobie?No ichyba dowiedzieliscie sie co sie stalo z ludzmi ktorzy wspolpracowali z nimi za nim nieskonczona wojne zostawili I wyprowadzili sie z tych kraji,normalny czlowiek na stanowisku prezydenta zacznie sluszna a w trakcie wojny socjalisci zostana wybrani do wladzy I sie wycofuja z nieskonczonej wojny. zostawiajac sojusznikow na pastwe komunistow lub inneg rodzaju zbrodniarzy.Polsko- uzyj glowy przyda sie to wam na przyszlosc!!!