• ~Powiedzmy sobie wprost
    (2014-01-22 07:29)
    Ale mamy pędziolino.
  • ~gosiaczek
    (2014-01-21 19:27)
    Brawo pani Minister gratuluje odwagi, aby wszystkim przypomnieć o tym ,że
    w styczniu mamy zimę, a szczególnie panom z prawicy i lewicy.
    A dziennikarze mają temat oraz politycy prawicy i lewicy a niech gadają ,a Pani
    niech tak trzyma .Jestem z Panią
  • ~szary212
    (2014-01-22 00:25)
    no taka prawda, a co miała powiedzieć?
    W Poznaniu w nocy nie jeździły nawet taksówki, tak było ślisko, a rano odcinek 5 km mąż jechał 20 min
    no, sorry, taki klimat

    całe szczęście, że nie wszyscy Polacy mieszkają w USA, bo dopiero by marudzili
  • ~culioneros
    (2014-01-22 00:23)
    A co miała powiedzieć? Przepraszać za to, że przyszła zima? Można się przyczepić do braku informacji dla podróżnych na peronach, ale nie do tego.

    Chyba jeszcze nikt nie wymyślił sieci trakcyjnej, która by nie zamarzała...
  • ~giga
    (2014-01-22 00:22)
    Nie przypominam sobie aby w Kanadzie, kiedy to bardzo niedawno, oblodzenia sieci elektrycznej pozbawil pradu 400 000 domow, ktokolwiek domagal sie odwolanie mninistra czy premiera.
    To smieszne zadanie i wiele im podobnych swiadcza tylko o glupociej takich postulatow oraz glupocie ludzi ktorzy podobne bzdury proponuja.
    Jak slusznie ktos zauwazyl Polska w 25 %, to dziki kraj i z tych postulatow wynika ze mial racje.

    Oczywiscie ludzie pokroju hofmana nie orientuja sie jakim problemem jest oblodzenie sieci i nawet trudno tego od niego wymagac,
  • ~freud1
    (2014-01-22 00:24)
    Brawo pani premier! W kraju ciemnych krytykantow, histeryków i pieniaczy, nie puszczą tego jednak pani płazem...
  • ~gargamel
    (2014-01-23 17:54)
    wsadzic tuska i bienkowska na tory jak im mordy poprzymarzaja to moze zmienia zdanie na temat kolei.
  • ~MANNEKEN PIS to pomnik preziapisiu już w Brukseli
    (2014-01-21 22:20)
    A`LA ~PENDOLINO2014-01-21 19:29
    HEJ PRZYGŁUPY Z SEKTY CEROWANYCH DZIEWIC - PISIEK I PISIORKÓW, SAMI SOBIE PATRZCIE, JAK WASZ GURU PREZIOPISIU MIESZKA ZA WASZE PIENIĄŻKI, Z OCHRONIARZAMI OSOBISTYMI - JAKIŚ "SKOK" ZMAJSTROWAŁ ?
    PODOBNO NIE MA NAWET KONTA NIE MA KOMPUTERA NIE MA ŻONY NIE MA DZIECI NIE MA NIC, NIE MA PRZYSZŁOŚCI ! JAK KTOŚ MA PIENIĄDZE, TO SKĄDŚ JE MA ? A SKĄD JE MA, POŻYCZYŁ OD DOROTY KANIALII ? A WY NAUCZCIE SIĘ NAJPIERW PATRZEĆ SWOIM GUROWATYM PISIORKOM NA RĘCE (?) GDZIE NIMI GMERAJĄ
  • ~XY
    (2014-01-21 22:19)
    PANI MINISTER ZACHOWUJE SIĘ JAK KOBIETA A WIADOMO, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH KOBIETA NA ZAGRODZIE RÓWNA BOGOM. TY MASZ TYLKO BIĆ POKŁONY.
  • ~XYZ
    (2014-01-21 21:58)
    ,,,TAK JAK KOPACZ I PITERA --- TO TEŻ SZMATA,,,!!!

    CZEGO WYMAGAĆ OD BLONDYNY...ROZUMU,,,???

    ,,,WSZYSTKO OK ... DOPÓKI NIE ZABIERA GŁOSU !!!