• ~Zgredek
  (2014-01-12 14:22)
  Podsyłam tekst, obrazujący język miłości i poszanowania bliźniego, jaki jest używany, przez agentów Watykanu, w polskim condominium. Nie znany jest autor, ostatecznej redakcji, tekstu;
  tow_rydzyk
  Apel Episkopatu
  Grzesznicy Nergal, Czubaszek, Wisłocka, Abelard Giza i Ewa Wójciak i ich prowodyr Owsiak nie zatrzymają biegu historii...”.
  Episkopat z boża pomocą juz dawno zdemaskował antykatolicką siatkę dywersyjną Owsiaka skierowaną przeciwko Ludowi Wierzącemu.
  Podszywający się pod Chrystusa samozwańczy "trybun ludowy" Owsiak wraz ze swoją agenturalną siatką tzw. WOŚP mimo naszych wielokrotnych ostrzeżeń cynicznie i za przyzwoleniem władz - opróżniał kieszenie Ludu Wierzącego pod przykryciem działalności charytatywnej. Naraziło to skarb Państwa...watykańskiego i Kościoła na potężne straty finansowe.

  Episkopat jako czołowa siła moralna w Polsce z całą bezwzględnością obnażył i napiętnował ludobójczą działalność owsiakistów sabotujących ewangelizacyjną misję dziejową KK w Polsce.
  Dość tej czczej gadaniny o świeckim humanizmie. Czy Polacy potrzebują praw człowieka kiedy mają Prawa Boże? Naszym prawem będzie Dziesięcioro Przykazań - a Wola Boża - sprawiedliwością !
  Chłopi, robotnicy inteligencja wierząca a szczególnie post-okrągłostołowi milionerzy i deweloperzy pod kierownictwem KK dadzą zdecydowany odpór zaplutym karłom anty-kościelnej reakcji reprezentowanych przez Nergala, Gize, Czubaszek, Wisłocka i ich herszta Owsiaka.
  "Woodstockizm" nigdy nie będzie alternatywą dla Ruchu Oazowego. Hardrockowe sabaty satanistów nie zastąpią duchowej refleksji mszy świętej. Po co nam WOŚP kiedy mamy Caritas?

  Bezkompromisowy bolszewik Owsiak bezczelnie odmówił nie tylko zwrotu podstępnie wyłudzonych od Ludu Wierzącego funduszy ale nawet ich równego podziału z największą i najbardziej szanowaną organizacją charytatywną w Polsce Caritas.
  Mimo przytoczonych przez Episkopat argumentów ten nieuleczalny populista i demagog nie odżegnał się od dalszego sponsorowania antychrześcijańskiego sabatu rozwiązłości i upadku moralnego tzw. Przystanku Woodstock.
  W imieniu Sądu Ludu Wierzącego i Króla Polski Jezusa Chrystusa reprezentujących Wolę Boga uznajemy winnymi wyżej wymienionych heretyków z Owsiakiem na czele i żądamy dla nich najwyższego wymiaru kary przewidzianej artykułem 196 Kościoła Katolickiego, przepraszam... Kodeksu Karnego.

  Fragment tekstu youncontrariana na portalu Eioba
  pt. "Mowa oskarżycielska przeciwko wrogom Narodu i Wiary"
 • ~Maja
  (2014-01-11 10:24)
  Fundacja WOŚP:

  Sprawozdanie finansowe za 2008
  XVI finału przyniósł fundacji ponad 33,7 mln, a inne źródła 8,1 mln.
  W tym roku fundacja na zaopatrzenie rzeczowe placówek służby zdrowia i grup ratownictwa wydała tylko 24,1 mln zł. Na koncert Przystanek Woodstock wyłożyła 1,9 mln (czyli aż 5,6% zebranych środków podczas finału).

  W 2008 r fundacja poniosła stratę finansową w wysokości 1,6 mln zł na sprzedaży jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych. Chciało się zainwestować ale się nie udało.
  strata 1,6 mln = 4,7% środków zebranych podczas 16 finału WOŚP.

  Sprawozdanie finansowe za 2009
  XVII finału przyniósł fundacji ponad 42 mln, a inne źródła 12,3 mln.
  W tym roku fundacja na zaopatrzenie placówek służby zdrowia i grup ratownictwa, hospicja i pomoc indywidualną wydała tylko 26,1 mln zł. Na Przystanek Woodstock wyłożyła 2,6 mln (czyli aż 6,1% zebranych środków podczas finału).

  W 2009 r fundacja poniosła stratę finansową w wysokości 3 mln zł wynikającą z ujemnych różnic kursów. Co to znaczy? Fundacja zamieniła złotówki na waluty najprawdopodobniej w celu zarobienia.
  strata 3 mln = 7,1% środków zebranych podczas 17 finału WOŚP.

  Na koniec roku 2009 na kontach fundacji pozostało 32 mln zł i była to o 11 mln zł więc niż w 2008 roku.
  W jakim celu fundacja zatrzymuje tak duże kwoty pieniędzy?

  Sprawozdanie finansowe za 2010
  XVIII finału przyniósł fundacji prawie 43mln, a inne źródła 15,4 mln.

  W 2010 r fundacja poniosła stratę finansową w wysokości 1,5 mln zł wynikającą z ujemnych różnic kursów. Czyli powtórka z rozrywki z 2009r.
  strata 1,5 mln = 3,5% środków zebranych podczas 18 finału WOŚP.

  A na “działalność propagatorską, informacyjną i pożytku publicznego” fundacja wydała aż 4,8 mln zł. W tym roku sprawozdanie finansowe fundacji zmieniło formę. Nie wyszczególnia się kwoty jaką fundacja wykłada na organizację Przystanku Woodstock. Zakładam jednak, że w tej kwocie znajduje się koszt organizacji tej imprezy.

  Sprawozdanie finansowe za 2011
  Na dziań 31.12.2010r. na kontach i w kasie fundacja miała 32 mln (i to przed wielkim finałem).
  Po co fundacji taka ogromna kupa pieniędzy? Dlaczego nie zakupiła za nie urządzeń do szpitali? Rozumiem, ze każda instytucja musi mieć rezerwę finansową zapewniającą jej funkcjonowanie ale po co fundacji prowadzącej działalność charytatywną rezerwa takiej wielkości?

  Na koniec 2011r. na kontach i w kasie fundacja miała 34,7 mln w tym na kontach 25,7 mln. Co oznacza, że w kasie WOŚP przechowywał 9 mln. Ciekawe nieprawdaż?
  Jeśli na myśl przyszło Ci, że fundacja potrzebowała takich środków w kasie na zorganizowanie finału to nie trafiłeś. Organizacja finału kosztowała 1,8 mln zł. Więc w jakim celu fundacja potrzebowała kwoty 9 mln w kasie?

  W bilansie możemy przeczytać, że fundacją zebrała ponad 59 mln zł, a na realizacje działać statutowych wydała tylko 49 mln zł.
  Z tych 49 mln na “zaopatrzenie placówek medycznych i pomoc medyczną” fundacja wyłożyła tylko 38 mln zł.
  A na “działalność propagatorską, informacyjną i pożytku publicznego” fundacja wydała aż 6 mln zł. W tej kwocie najprawdopodobniej jest również koszt organizacji Przystanku Woodstock.

  Koszty administracyjne wyniosły aż 12,5 mln zł.
  W 2011r fundacja zakupiła nieruchomości za kwotę ponad 8 mln zł.

  PODSUMOWANIE:
  - w latach 2008-2011 z powodu błędnych decyzji finansowych fundacja poniosła straty w wysokości 6,1 mln zł,
  - od początku 2008 do końca 2011r aktywa fundacji zwiększyły się o 23,4 mln zł,
  - na koniec 2011r. aktywa fundacji wynosiły 55,7 mln i były większe niż przychody z XIX finału WOŚP,
  - na koniec roku 2011 na kontach i w kasie fundacji znajdowały się kwota 34,7 mln zł,

  Wnioski:
  W ciągu ostatnich lat fundacja zgromadziła ogromny majątek i posiada niczym nieuzasadnione ogromne rezerwy finansowe.
  Złe zarządzanie doprowadziło do bardzo dużej straty finansowej (6,1 mln).
  Fundacja jest droga i nieefektywna.
 • ~pol
  (2014-01-11 12:34)
  alkomaty to PRZYKRYWKA - tusk bierze się za GRABIERZ LASÓW - gender ma służyć dalszemu PODZIAŁOWI NARODU
 • ~pamela
  (2014-01-30 12:26)
  jeszcze się POśmiejecie ale wtedy nie nikomu do śmiechu!
 • ~CCCP
  (2014-01-29 21:33)
  ZGREDEK TO JAKIŚ NAWIEDZONY Z TELEGAZETOWEGO CZATU TV PUBLICZNEJ ??? W TAKIM RAZIE - SIEG HEIL ZGREDEK !!!
 • ~taki sobie
  (2014-02-07 23:36)
  Kto wreszcie zrobi z tymi zboczeńcami porządek!
  Brawo Panie Prezydencie Putin! Zboków do kolonii karnych. Niech tam się"kochają"
 • ~ewa
  (2014-01-19 14:54)
  kempie chodzi o kase dla siebie i wygodne zycie, gender to tylko jeden z pretekstow zeby byc na scenie , w pierwszym rzedzie, niewazne co mowic, wazne zeby kasa leciala... ot, cala ta kempa, a ludziska sie podniecaja, a ona na tym podniecaniu po prostu zarabia, prostytutka w przebraniu
 • ~MANNEKEN PIS pisia w Brukseli. Codziennie
  (2014-01-18 22:45)
  Kempa to prawie prawnik, więc nie ma co się martwić - prawie walczy z czymś prawie określonym.
 • ~Zdzisław Dyrman. Zasadniczo
  (2014-01-13 09:06)
  Ten dżedaj to chyba jakaś kóltura jest normalnie jak chipisy kiedyś.
 • ~FMan
  (2014-01-12 23:14)
  gender, gender!
  A książki "Płeć mózgu" nikt już nie pamięta?Jeszcze można znaleźć, co mówili naukowcy w tej sprawie. Nauka poszła w las?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.