• ~fazi
    (2014-12-03 14:54)
    taaa... wszyscy tylko tak się rozpisujecie w internecie , każdy mądry , jeden przez drugiego sypie mądrościami , a podadzą wyniki wyborów to okazuje się że 10 procent tylko poszło , jak robili wywiad czy ktoś pujdzie to każdy olewa bo to bo tamto , ale narzeka każdy.
    wszyscy jesteście obojętni to jest taki syf , i lepiej nie będzie.
    Jacy wyborcy taki kraj.
  • ~taki sobie
    (2014-02-07 23:36)
    Kto wreszcie zrobi z tymi zboczeńcami porządek!
    Brawo Panie Prezydencie Putin! Zboków do kolonii karnych. Niech tam się"kochają"
  • ~pamela
    (2014-01-30 12:26)
    jeszcze się POśmiejecie ale wtedy nie nikomu do śmiechu!
  • ~CCCP
    (2014-01-29 21:33)
    ZGREDEK TO JAKIŚ NAWIEDZONY Z TELEGAZETOWEGO CZATU TV PUBLICZNEJ ??? W TAKIM RAZIE - SIEG HEIL ZGREDEK !!!
  • ~ewa
    (2014-01-19 14:54)
    kempie chodzi o kase dla siebie i wygodne zycie, gender to tylko jeden z pretekstow zeby byc na scenie , w pierwszym rzedzie, niewazne co mowic, wazne zeby kasa leciala... ot, cala ta kempa, a ludziska sie podniecaja, a ona na tym podniecaniu po prostu zarabia, prostytutka w przebraniu
  • ~MANNEKEN PIS pisia w Brukseli. Codziennie
    (2014-01-18 22:45)
    Kempa to prawie prawnik, więc nie ma co się martwić - prawie walczy z czymś prawie określonym.
  • ~Zdzisław Dyrman. Zasadniczo
    (2014-01-13 09:06)
    Ten dżedaj to chyba jakaś kóltura jest normalnie jak chipisy kiedyś.
  • ~FMan
    (2014-01-12 23:23)
    Jak już wystrzelamy tych, którzy uczestniczyli w wypadkach,w których stwierdzono alkohol,a takich jest niemało - 30% - to trzeba będzie zacząć mówić o pozostałych 70%.wypadków. Może to być niewygodne.
  • ~FMan
    (2014-01-12 23:14)
    gender, gender!
    A książki "Płeć mózgu" nikt już nie pamięta?Jeszcze można znaleźć, co mówili naukowcy w tej sprawie. Nauka poszła w las?
  • ~Zgredek
    (2014-01-12 14:22)
    Podsyłam tekst, obrazujący język miłości i poszanowania bliźniego, jaki jest używany, przez agentów Watykanu, w polskim condominium. Nie znany jest autor, ostatecznej redakcji, tekstu;
    tow_rydzyk
    Apel Episkopatu
    Grzesznicy Nergal, Czubaszek, Wisłocka, Abelard Giza i Ewa Wójciak i ich prowodyr Owsiak nie zatrzymają biegu historii...”.
    Episkopat z boża pomocą juz dawno zdemaskował antykatolicką siatkę dywersyjną Owsiaka skierowaną przeciwko Ludowi Wierzącemu.
    Podszywający się pod Chrystusa samozwańczy "trybun ludowy" Owsiak wraz ze swoją agenturalną siatką tzw. WOŚP mimo naszych wielokrotnych ostrzeżeń cynicznie i za przyzwoleniem władz - opróżniał kieszenie Ludu Wierzącego pod przykryciem działalności charytatywnej. Naraziło to skarb Państwa...watykańskiego i Kościoła na potężne straty finansowe.

    Episkopat jako czołowa siła moralna w Polsce z całą bezwzględnością obnażył i napiętnował ludobójczą działalność owsiakistów sabotujących ewangelizacyjną misję dziejową KK w Polsce.
    Dość tej czczej gadaniny o świeckim humanizmie. Czy Polacy potrzebują praw człowieka kiedy mają Prawa Boże? Naszym prawem będzie Dziesięcioro Przykazań - a Wola Boża - sprawiedliwością !
    Chłopi, robotnicy inteligencja wierząca a szczególnie post-okrągłostołowi milionerzy i deweloperzy pod kierownictwem KK dadzą zdecydowany odpór zaplutym karłom anty-kościelnej reakcji reprezentowanych przez Nergala, Gize, Czubaszek, Wisłocka i ich herszta Owsiaka.
    "Woodstockizm" nigdy nie będzie alternatywą dla Ruchu Oazowego. Hardrockowe sabaty satanistów nie zastąpią duchowej refleksji mszy świętej. Po co nam WOŚP kiedy mamy Caritas?

    Bezkompromisowy bolszewik Owsiak bezczelnie odmówił nie tylko zwrotu podstępnie wyłudzonych od Ludu Wierzącego funduszy ale nawet ich równego podziału z największą i najbardziej szanowaną organizacją charytatywną w Polsce Caritas.
    Mimo przytoczonych przez Episkopat argumentów ten nieuleczalny populista i demagog nie odżegnał się od dalszego sponsorowania antychrześcijańskiego sabatu rozwiązłości i upadku moralnego tzw. Przystanku Woodstock.
    W imieniu Sądu Ludu Wierzącego i Króla Polski Jezusa Chrystusa reprezentujących Wolę Boga uznajemy winnymi wyżej wymienionych heretyków z Owsiakiem na czele i żądamy dla nich najwyższego wymiaru kary przewidzianej artykułem 196 Kościoła Katolickiego, przepraszam... Kodeksu Karnego.

    Fragment tekstu youncontrariana na portalu Eioba
    pt. "Mowa oskarżycielska przeciwko wrogom Narodu i Wiary"
  • ~J-23
    (2014-01-12 09:51)
    a premier Rumunii siedzi w mamże
  • ~m
    (2014-01-12 09:28)
    Znów jakaś zgraja "szczęśliwym" trafem,
    Bez głów, bez planów, za to z rozmachem,
    Do żłoba toczy swe tłuste cielska...,
    Oto Platforma, Obywatelska !
    Przed sądem złodziej śmiało ucieka,
    Od dziś korupcja "prawem" "człowieka",
    Nareszcie wszystko wraca do normy !
    Więc podziękujmy "ludziom" Platformy !
  • ~grzmotyl
    (2014-01-12 00:09)
    maja dalas czadu , az mozna by bylo pomyslec ze mialas nadzieje za moze tusk tego poczyta i cos zrozumie i cos wtedy zmieni , hehehe
  • ~owa
    (2014-01-11 21:49)
    LMAO
  • ~gość
    (2014-01-11 17:24)
    Polska "Armia Zbawienia". Orkiestry brak.
  • ~OKu
    (2014-01-11 14:02)
    No to jednak potwierdza się, że Kaczyński nawet jeśli milczy, to milczy nienawistnie !!!
  • ~fog
    (2014-01-11 12:58)
    czy to jest normale aby faceci chodzili w sukienkach I co najdziwniejsze ci przebierancy gadaja o gender smiac sie z tych durniow.
  • ~pol
    (2014-01-11 12:34)
    alkomaty to PRZYKRYWKA - tusk bierze się za GRABIERZ LASÓW - gender ma służyć dalszemu PODZIAŁOWI NARODU
  • ~wer