• ~A.Lkomat
    (2014-01-11 12:12)
    Lobbuje na żecz producentów alkomatów.
  • ~Czałny Piał
    (2014-01-10 07:50)
    Pan płemieł powinien powinien jako obowiązkowe wyposażenie nosić ze sobą płezełwatywę bo coś ostatnio zdarza mu się piełdolić bez sensu!!!
  • ~jeszcze trzeźwy
    (2014-01-09 22:02)
    PO CO PIJANEMU KIEROWCY ALKOMAT? PRZECIEŻ BEZ ALKOMATU DOSKONALE WIE, ŻE JEST PIJANY.
  • ~nieskundlony
    (2014-01-09 22:19)
    Ktoś napisal,że kiepsko pod deklem ma ten kto twierdzi ,że w każdym aucie musi być alkomat ale chyba też ci co ten pomysl popierają.Ja już widzę jak opity kierowca sprawdza czy jest pijany i nie jedzie autem.Ten pomysl może być użyteczny tylko dla tych co mają śladową ilość alkoholu w organizmie a nie dla tych powyżej 0,5 promila. Popierający pomysly "sloneczka Peru" zacznijcie myśleć to nie bolia ma przyszlośc.
  • ~asdf
    (2014-01-10 06:21)
    Niech Donek na wizji zawsze dmucha przed konferencją, to może mnie j będzie głupot w jego wydaniu...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-10 06:32)
    Niech Donek na wizji zawsze niesioła dmucha przed konferencją, to może mnie j będzie głupot w jego wydaniu...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-10 06:34)
    Niech Donek na wizji zawsze dmucha niesioła przed konferencją, to może mnie j będzie głupot w jego wydaniu...sioła przed konferencją, to może mnie j będzie głupot w jego wydaniu...
  • ~filip
    (2014-01-10 07:19)
    NAJLEPIEJ BY BYŁO GDYBY RZĄDZĄCYCH TAK SAMO WYPOSAŻYĆ W ALKOMATY TO BY GOSPODARKA MIAŁA BY SIĘ LEPIEJ.
  • ~,,/,
    (2014-01-10 07:35)
    Phi .A co tam .Wszyscy kierowcy muszą wydać 3,5 mld złotych bo ktoś wpadł przy goleniu na taki pomysł
  • ~Jaś
    (2014-01-10 09:48)
    Wszystko jasne. Dziennikarze zamiast gonić za sensacją typu " Waśniewska" niech się zainteresują kto te alkomaty będzie produkował i z kim się będzie dzielił zyskiem.