• ~sokular
    (2014-01-02 09:39)
    Starzy biskupi na emeryturę!!! bo bardzo szkodzą kościołowi i wiernym.Młodzi wyrażnie są lepsi."dzisiejsi" i mniej toksyczni Rok 2013 był rokiem obnażenia wielu błędów hierarchów i żenujacej ich niewiedzi oraz złośliwości.
  • ~pol anka
    (2014-01-27 10:11)
    podobno Kościólek wydłubał z Unii 60 mln euro na badania nad gender, ciekawe ile polskie uczelnie otrzymują na badania nad nowoczesnymi technologiami
  • ~juzzek
    (2014-01-01 22:04)
    lo jak bym ci przypierdo.il za ********* komen...tarze mustafffo ,bys sie posral
  • ~mustafffa
    (2013-12-31 19:53)
    SMIEJCIE SIE DURNIE,BEZbozniki, WASZA POLITYKA DOPROWADZI DO tego ze kobieta dostanie w pysk i basta
    widziałem w berlinie araba jak kobita sie na niego wrogo wejrzała
    oj bedziecie was głowiczka bolała -haha
    bezbozniki
  • ~obserwator
    (2014-01-04 23:56)
    Gender jest bardziej niebezpieczny dla społeczeństwa niż komunizm dlatego ludzie nie powinni się dać omamić.
  • ~Jobtwojumac
    (2014-01-01 02:59)
    Matka boska to puszczalska ,bylo normalne za tamtych czasow i zwalila wine na boga zeby w ******* nie dostac .
    cala wiara polega na klamstwie..
  • ~Gal Anonim
    (2014-03-11 21:03)
    Kto skończył odzieżówkę to wie zapewne ze to są "alby" , a co do sutanny to też nie jest "kiecka" :D
  • ~W.Maslak - Kanada
    (2014-01-06 13:57)
    Caly problem polega na tym, ze powstaly dwa kierunki gender. Swiecki gender istnieje od dawna, a Kosciol wyskoczyl jak diabel z pudelka i oglosil cos co rowniez nazwal gender i maci ludziom w glowach. Przypomina mi to z okresu komuny, ze zawsze walczono z ukrytym wrogiem socjalizmu. Kosciol korzysta z tego szablonu w wiadomym sobie celu.
  • ~obserwator
    (2014-01-04 23:49)
    W myśl genger to dziecko ma mówić matce...kogo urodziła...obłęd...co za mądrość...hahaha. Genderowcy po prostu sie ośmieszają...
  • ~tty12
    (2013-12-31 21:33)
    tty122013-12-31 18:29

    ~fort
    Powiedz muzułmanom lub rabinom że "w sukienkach chodzą" ... To Ci krwi utocza i przehandluja albo za antysemityzm wsadzą. ;)
  • ~ewa koby
    (2013-12-31 19:56)
    a kto nie uciel z kosciola sutanna sukienka do mamusi to truten zapladnianiec goj bez szans bo socialne prawo chroni matki z dziecmi to nie do pojecia matka boska sama musiala wychowywac dziecko jezuska social ********** od 2000 lat nam sprzedaja i manipuluja
  • ~ewa koby
    (2013-12-31 19:31)
    teraz zrozumialam podlosc facetow kosciola oni ubieraja sie jako ko biety sukienka-sutanna potrafia gadac z kobietami i ich agitowac bo ona w swoim zyciu poza bolkiem 3d innego nie spotka
  • ~tty12
    (2013-12-31 18:29)
    ~fort
    Powiedz muzułmanom lub rabinom że "w sukienkach chodzą" ... To Ci krwi utocza i przechandluja albo za antysemityzm wsadzą. ;)
  • ~ewa koby
    (2013-12-31 20:02)
    niesamowicie wierzaca corina schumacher ta od michaela zrobi cud zeby wyszedl ala kler industry
  • ~ewa koby
    (2013-12-31 19:59)
    matka boska na fryko zaplodniona jezuskiem ciesla siekierka zabijania sie zglosil oglaszam wszystkie malzenstwa koscielne jako nie wazne
  • ~vp
    (2013-12-31 16:12)
    Dostali za swoje kiecarze w różnokolorowych kieckach . Ryczan powinien być ekskomunikowany ,beszcześci bowiem dla mnie świętego .Patrzmy na ostatnie zdjęcie !
  • ~seta
    (2013-12-31 15:07)
    śmiejcie się śmiejcie o to tym senyszynowym i szczukowym chodzi. Pośmiejemy się za parę lat
  • ~wisio13
    (2014-01-06 15:42)
    Czy najsztub, bidroń i anka grodzka to też są internauci ?
  • ~GIZD
    (2014-01-01 05:11)
    Precz od kościoła zarazo bolszewicka
  • ~Profesor.
    (2014-01-01 03:08)
    ~Re~ewa koby.W jakiejs rasowej stajni widac sie upleglas ,zes taka rasowa i zlicencja chyba.

Może zainteresować Cię też: