• ~Gal Anonim
    (2014-03-11 21:03)
    Kto skończył odzieżówkę to wie zapewne ze to są "alby" , a co do sutanny to też nie jest "kiecka" :D
  • ~pol anka
    (2014-01-27 10:11)
    podobno Kościólek wydłubał z Unii 60 mln euro na badania nad gender, ciekawe ile polskie uczelnie otrzymują na badania nad nowoczesnymi technologiami
  • ~Stop bezpiece PRL
    (2014-01-24 14:04)
    Internauci sie śmieją???

    Wolne żarty.

    Śmieja sie durnie ,którym lewackie gadzinówki wyprały mózg.
  • ~wisio13
    (2014-01-06 15:42)
    Czy najsztub, bidroń i anka grodzka to też są internauci ?
  • ~W.Maslak - Kanada
    (2014-01-06 13:57)
    Caly problem polega na tym, ze powstaly dwa kierunki gender. Swiecki gender istnieje od dawna, a Kosciol wyskoczyl jak diabel z pudelka i oglosil cos co rowniez nazwal gender i maci ludziom w glowach. Przypomina mi to z okresu komuny, ze zawsze walczono z ukrytym wrogiem socjalizmu. Kosciol korzysta z tego szablonu w wiadomym sobie celu.
  • ~obserwator
    (2014-01-04 23:56)
    Gender jest bardziej niebezpieczny dla społeczeństwa niż komunizm dlatego ludzie nie powinni się dać omamić.
  • ~obserwator
    (2014-01-04 23:49)
    W myśl genger to dziecko ma mówić matce...kogo urodziła...obłęd...co za mądrość...hahaha. Genderowcy po prostu sie ośmieszają...
  • ~sokular
    (2014-01-02 09:39)
    Starzy biskupi na emeryturę!!! bo bardzo szkodzą kościołowi i wiernym.Młodzi wyrażnie są lepsi."dzisiejsi" i mniej toksyczni Rok 2013 był rokiem obnażenia wielu błędów hierarchów i żenujacej ich niewiedzi oraz złośliwości.
  • ~juzzek
    (2014-01-01 22:04)
    lo jak bym ci przypierdo.il za ********* komen...tarze mustafffo ,bys sie posral
  • ~ch... im w POPO
    (2014-01-01 11:10)
    To nie internauci ,to środa ze szczuką .
  • ~GIZD
    (2014-01-01 05:11)
    Precz od kościoła zarazo bolszewicka
  • ~Profesor.
    (2014-01-01 03:08)
    ~Re~ewa koby.W jakiejs rasowej stajni widac sie upleglas ,zes taka rasowa i zlicencja chyba.
  • ~Jobtwojumac
    (2014-01-01 02:59)
    Matka boska to puszczalska ,bylo normalne za tamtych czasow i zwalila wine na boga zeby w ******* nie dostac .
    cala wiara polega na klamstwie..
  • ~tty12
    (2013-12-31 21:33)
    tty122013-12-31 18:29

    ~fort
    Powiedz muzułmanom lub rabinom że "w sukienkach chodzą" ... To Ci krwi utocza i przehandluja albo za antysemityzm wsadzą. ;)
  • ~ewa koby
    (2013-12-31 20:02)
    niesamowicie wierzaca corina schumacher ta od michaela zrobi cud zeby wyszedl ala kler industry
  • ~ewa koby