• ~sokular
    (2014-01-02 09:39)
    Starzy biskupi na emeryturę!!! bo bardzo szkodzą kościołowi i wiernym.Młodzi wyrażnie są lepsi."dzisiejsi" i mniej toksyczni Rok 2013 był rokiem obnażenia wielu błędów hierarchów i żenujacej ich niewiedzi oraz złośliwości.
  • ~pol anka
    (2014-01-27 10:11)
    podobno Kościólek wydłubał z Unii 60 mln euro na badania nad gender, ciekawe ile polskie uczelnie otrzymują na badania nad nowoczesnymi technologiami
  • ~juzzek
    (2014-01-01 22:04)
    lo jak bym ci przypierdo.il za ********* komen...tarze mustafffo ,bys sie posral
  • ~mustafffa
    (2013-12-31 19:53)
    SMIEJCIE SIE DURNIE,BEZbozniki, WASZA POLITYKA DOPROWADZI DO tego ze kobieta dostanie w pysk i basta
    widziałem w berlinie araba jak kobita sie na niego wrogo wejrzała
    oj bedziecie was głowiczka bolała -haha
    bezbozniki
  • ~obserwator
    (2014-01-04 23:56)
    Gender jest bardziej niebezpieczny dla społeczeństwa niż komunizm dlatego ludzie nie powinni się dać omamić.
  • ~Jobtwojumac
    (2014-01-01 02:59)
    Matka boska to puszczalska ,bylo normalne za tamtych czasow i zwalila wine na boga zeby w ******* nie dostac .
    cala wiara polega na klamstwie..
  • ~Gal Anonim
    (2014-03-11 21:03)
    Kto skończył odzieżówkę to wie zapewne ze to są "alby" , a co do sutanny to też nie jest "kiecka" :D
  • ~W.Maslak - Kanada
    (2014-01-06 13:57)
    Caly problem polega na tym, ze powstaly dwa kierunki gender. Swiecki gender istnieje od dawna, a Kosciol wyskoczyl jak diabel z pudelka i oglosil cos co rowniez nazwal gender i maci ludziom w glowach. Przypomina mi to z okresu komuny, ze zawsze walczono z ukrytym wrogiem socjalizmu. Kosciol korzysta z tego szablonu w wiadomym sobie celu.
  • ~obserwator
    (2014-01-04 23:49)
    W myśl genger to dziecko ma mówić matce...kogo urodziła...obłęd...co za mądrość...hahaha. Genderowcy po prostu sie ośmieszają...
  • ~tty12
    (2013-12-31 21:33)
    tty122013-12-31 18:29

    ~fort
    Powiedz muzułmanom lub rabinom że "w sukienkach chodzą" ... To Ci krwi utocza i przehandluja albo za antysemityzm wsadzą. ;)