• ~Masowana Waginą Prostata
    (2013-11-03 14:19)
    Morda upasiona na mirabelkach i szczawiu
  • ~Sekta smolenskiej mgły
    (2013-11-04 14:16)
    Ty echo,- Niesioł ma racje ja bym was tez zdelegalizował !
  • ~J-23
    (2013-11-03 22:53)
    ten debil od owadów znowu ******** bez sęsu
  • ~pl
    (2013-11-03 22:56)
    cham z nie wyparzoną mordą ryjem debil
  • ~poeta z sieci
    (2013-11-04 12:51)
    Tak bią zeby znaku nie było tylko takie drobne zadrapania to tak jak szukanie SZCZAWIU
  • ~-
    (2013-11-03 16:44)
    wyżarty na mirabelkach ,zafajdany jełop
  • ~MANNEKEN PIS to symbol polityki PIS w Polsce
    (2013-11-03 16:44)
    Pobity Wipler, zaatakowany Wojewódzki, a jak przyjdzie czas na maczety albo inne PIStolety, to …? Też będziecie się śmiać ?
    Pewnie zapomnieliście pisiorka Wa-SZCZYK-owskiego: nie zabijacie PIS! To nie było tak dawno, żeby zapomnieć, wstyd
  • ~re MANNEKEN 2013-11-03 16:44
    (2013-11-03 17:01)
    MANNEKEN pyta: jak przyjdzie czas na maczety albo inne PIStolety, to …? Też będziecie się śmiać ?

    Co się głupio pytasz, o Cybie i siekierowcu z Wawelu już zapomniałeś? Te czasy już nadeszły, a zawdzięczamy je partii miłości.
  • ~keram
    (2013-11-03 17:51)
    na zdjęciu Tuska z Putinem, ręce są dorabiane. To są te same dłonie tylko obrócone. Mają te same załamki i plamki. Czy tego nikt nie zauważył? Śmierdzi to fotoszopem na kilometr. To zdjęcie jest tak samo wiarygodne jak dowody "prof" Rońdy
  • ~sugadaddy
    (2013-11-04 00:08)
    Jakim cudem kraj, który nigdy normalny nie był, miałby się stać takim teraz?
    Kraj w którym przez setki lat żyli obok siebie nieliczni obywatele, opływający w dostatki kler i zwykli niewolnicy, którzy na pytanie o narodowość mówili: my stąd panie.


    Jakim cudem kraj, który nigdy normalny nie był, miałby się stać takim teraz?
    Kraj w którym przez setki lat żyli obok siebie nieliczni obywatele, opływający w dostatki kler i zwykli niewolnicy, którzy na pytanie o narodowość mówili: my stąd panie.
    I to właśnie potomkowie tych niewolników zachłysnęli się byciem ludźmi wolnymi, mogącymi budować sobie pseudo dworki i być klasą rządzącą.

    Do tego to manifestowanie niby patriotyzmu sprowadzającego się do „Bóg, Honor, Ojczyzna” typowego dla ludzi patrzących na cały świat przez pryzmat kruchty.
  • ~arche5
    (2013-11-04 00:10)
    ."Polska jest najważniejsza". Ilu dało się nabrać na ten frazes, głoszony przez PIS?

    Teraz widać, co jest najważniejsze dla Jarosława Kłamczyńskiego - na pewno nie Polska.

    IM GORZEJ TYM LEPIEJ - TO JEST PRAWDZIWE PRZESŁANIE PISDZIAKÓW.

    Głosujcie na nich to będziecie mieli zadymę, bałagan, ciemnogród, wojnę polsko-polską...
  • ~poeta z sieci
    (2013-11-04 00:15)
    Bies I Prawdziwy Moher

    to są internauci

    ile w nich żółci

    i jacy kontenci

    i to że Naród

    z nimi i że musi

    dojść do konfrontacji

    Na Boga! Przecież tu chodzi o krzyż?

    Ale co się tu dziwić

    gdy w imię Narodu

    mordowano nie tylko pod tą szerokością

    a ze znakiem krzyża nie tylko plądrowano

    ziemię grunwaldzką

    lecz z inkwizycją hiszpańską

    przypalano indianom na śmierć ciało

    Ale Gość Bies i Pan Moher

    nie chcą o tym pamiętać

    więc wolą gadać jak płyta

    porżnięta

    co cały czas w jednym rowku

    to samo nadaje

    ale nie sądzę że lubią

    hip hopowe sample raczej

    czarno białe klisze

    z tandetnej przeszłości

    dl;a tego co jak co

    ale respektu nie mam dla tych gości
  • ~echo
    (2013-11-04 07:01)
    Wczoraj w TVP INFO w czasie pogrzebu NIESIOŁOWSKI , dał taki popis nienawiśći i podłości, że do tej nie mogę ochłonąć. Najważniejszy cel jaki teraz stoi przed nim i jego partią z przybudówkami to zniszczyć,zlikwidować wymordować lub pozamykać w obozach z drutami kolczastymi wszystkich którzy mieli bądż mają coć wspólnego z PiS, czyli ok. 30% tj. ok. 11 mln Polaków, i dopiero wtedy wg. niego zapanuje powszechna szczęśliwość, Pytam te wszystkie moralne autorytety telewizyjne ale przede wszystkim prawników czy takie wypowiedzi nie są grożbami karalnymi w świetle kodeksu karnego?
  • ~rumuniatko
    (2013-11-04 00:36)
    Antoni Macierewicz (ur. 3 sierpnia 1948 w Warszawie) juz w pierwszym dniu powstania, jednym granatem załatwił 17 tygrysów, oddając tenże granat nienaruszony swojemu dowództwu.

    Pobiegł na barykady i wrócił pociągiem, pomimo propozycji aliantów przejęcia na pokład Liberatora lecącego z Brindisi - odmówił, twierdząc, że na podejściu, dziadek jednego z przyszłych harcerzyków, nasadzil las pancernych sosen.

    To właśnie dlatego, każdego roku, tuż przed siedemnastą, zjawia się jak raca, na obchodach, na cmentarzu, w towarzystwie roześmianej gawiedzi. Swoją drogą, wesoło było dość w towarzystwie Pana J i Pana melexa dzisiaj wśród grobów.
    Polacy - tytani męczeństwa i bohaterstwa


    Podobno Macierewicz przekaże swoje osrane gacie z pod Smoleńska jako pamiątkę do skarbca na Jasnej Górze. Wywłoki jeszcze trochę a będą całować Antka po marakasach z wdzięczności za jego bohaterstwo w ratowaniu rozbitków z TU154 M.
  • ~QQQQQQQQQQQQQQQ
    (2013-11-07 17:07)
    PO POWINNA SIĘ SAMA ZLIKWIDOWAĆ, NIECH POZYCZĄ NAGANY OD SWOICH PROWADZĄCYCH I KAŻDY TW...
  • ~mylicjant