• ~Masowana Waginą Prostata
    (2013-11-03 14:19)
    Morda upasiona na mirabelkach i szczawiu
  • ~Sekta smolenskiej mgły
    (2013-11-04 14:16)
    Ty echo,- Niesioł ma racje ja bym was tez zdelegalizował !
  • ~J-23
    (2013-11-03 22:53)
    ten debil od owadów znowu ******** bez sęsu
  • ~pl
    (2013-11-03 22:56)
    cham z nie wyparzoną mordą ryjem debil
  • ~poeta z sieci
    (2013-11-04 12:51)
    Tak bią zeby znaku nie było tylko takie drobne zadrapania to tak jak szukanie SZCZAWIU
  • ~-
    (2013-11-03 16:44)
    wyżarty na mirabelkach ,zafajdany jełop
  • ~MANNEKEN PIS to symbol polityki PIS w Polsce
    (2013-11-03 16:44)
    Pobity Wipler, zaatakowany Wojewódzki, a jak przyjdzie czas na maczety albo inne PIStolety, to …? Też będziecie się śmiać ?
    Pewnie zapomnieliście pisiorka Wa-SZCZYK-owskiego: nie zabijacie PIS! To nie było tak dawno, żeby zapomnieć, wstyd
  • ~re MANNEKEN 2013-11-03 16:44
    (2013-11-03 17:01)
    MANNEKEN pyta: jak przyjdzie czas na maczety albo inne PIStolety, to …? Też będziecie się śmiać ?

    Co się głupio pytasz, o Cybie i siekierowcu z Wawelu już zapomniałeś? Te czasy już nadeszły, a zawdzięczamy je partii miłości.
  • ~keram
    (2013-11-03 17:51)
    na zdjęciu Tuska z Putinem, ręce są dorabiane. To są te same dłonie tylko obrócone. Mają te same załamki i plamki. Czy tego nikt nie zauważył? Śmierdzi to fotoszopem na kilometr. To zdjęcie jest tak samo wiarygodne jak dowody "prof" Rońdy
  • ~sugadaddy
    (2013-11-04 00:08)
    Jakim cudem kraj, który nigdy normalny nie był, miałby się stać takim teraz?
    Kraj w którym przez setki lat żyli obok siebie nieliczni obywatele, opływający w dostatki kler i zwykli niewolnicy, którzy na pytanie o narodowość mówili: my stąd panie.


    Jakim cudem kraj, który nigdy normalny nie był, miałby się stać takim teraz?
    Kraj w którym przez setki lat żyli obok siebie nieliczni obywatele, opływający w dostatki kler i zwykli niewolnicy, którzy na pytanie o narodowość mówili: my stąd panie.
    I to właśnie potomkowie tych niewolników zachłysnęli się byciem ludźmi wolnymi, mogącymi budować sobie pseudo dworki i być klasą rządzącą.

    Do tego to manifestowanie niby patriotyzmu sprowadzającego się do „Bóg, Honor, Ojczyzna” typowego dla ludzi patrzących na cały świat przez pryzmat kruchty.