• ~lajdacy pozwalaja sobie na wszystko
    (2013-10-31 00:32)
    Redaktor!! jak to sie pisze po polsku " nie wierzą (wiara)" i "wieża" strażnicza Wstyd!! Akurat sprawa jest poważna. Dlaczego szydzicie? To nie powód do głupot. To jest b. poważna sprawa. POlicja po raz kolejny robi świnstwo. Na zachodzie by sie cos takiego nie zdarzyło. I prokurator by wzial to w swoje rece. Wszyscy pamietaja video, jak policjant kopie w glowe niewinnego czlowieka, ktoremu pozniej sedzina wymierzyla kare 3 miesiecy i pieniazki dla policjanta!!!
  • ~student
    (2013-10-31 09:17)
    niezbyt udane, bardzo na siłę.
  • ~Rajd
    (2013-11-02 19:06)
    A ja wierzę ,że poseł jest niewinny.Nasi policjanci są do wszystkiego zdolni .W sadzie będą kłamać pod przysięgą i zeznają że postępowali ściśle według procedur.
  • ~ST@N
    (2013-11-01 18:47)
    PANIE WIPLER - WSTYDU ŻONIE OSZCZĘDZ.
  • ~Ruski Szachista...
    (2013-10-30 22:03)
    Internauci najwyraźniej nie wieżą w tę wersję...
    ____________

    Nie wieżą go - tylko laufrem!!!
  • ~hjfc
    (2013-10-31 09:37)
    A dlaczego nie zajmą się Nocną Zmianą w PO! Skandal wyborczy PO jak zwykle POzamiatane POd dywan! Media oddane PO milczą i szukają Kolejnego Tematu Zastępczego!!!
  • ~pzpr
    (2013-11-02 09:19)
    nic dziwnego z takiego pajaca tylko szydzić. I takie cos bierze kase z moich podatków.
  • ~Money
    (2013-10-31 07:54)
    Spektakularne wpadki policji. Zobacz fatalne pomyłki!

    Grupa uderzeniowa policji chciała zatrzymać handlarza narkotyków. W mieszkaniu do którego weszła zastała jednak tylko dwie wystraszone siostry. To pomyłka, do której doszło na poznańskich Jeżycach w 2011 roku. Od tego czasu rodzina nie doczekała się nawet oficjalnych przeprosin. Choć takie sytuacje należą do rzadkości, spektakularne wpadki policji zdarzały się już wcześniej.
    Marzec 2010 r. - z samego rana do mieszkania w Łodzi wpadła grupa uzbrojonych i zamaskowanych policjantów. Rzucili granat hukowy i kazali domownikom paść na podłogę. Jak się okazało, ścigany przestępca znajdował się w mieszkaniu obok. W lipcu 2012 r. sąd postanowił że dwie łodzianki, mają otrzymać od policji po 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia za akcję antyterrorystów.

    Sierpień 2011 r. - kryminalni wtargnęli do mieszkania niewinnego człowieka w Koziegłowach. Przebywał tam wraz z kolegą.
    Obydwóch rzucono na ziemię i wycelowano w nich broń. Gdy ostatecznie okazało się, że nie jest osobą poszukiwaną, nikt nawet nie przeprosił. Jak mówił wówczas dla "Głosu" Bartosz Konowalik, gdy usłyszeli, że mieszkaniec ma pretensje, wyśmiali go. Słowa "przepraszam" nie usłyszał także z ust policjanta, który przyjmował skargę.

    Grudzień 2011 r. - grupa uzbrojonych i zamaskowanych antyterrorystów przestrzeliła drzwi na wylot, i weszła z hukiem w poszukiwaniu dilera narkotyków. W środku przebywała tylko mała dziewczynka i jej mama. Do fatalnej pomyłki doszło w Bydgoszczy.

    Marzec 2012 r. - w Katowicach pięciu kryminalnych, przygniotło do podłogi parę lokatorów na strzeżonym, luksusowym osiedlu. Policja pomyliła mieszkania. Podczas feralnej akcji ucierpiały dwie osoby: 40-letni mężczyzna i 24-letnia kobieta. Głową kobiety uderzano o podłogę. Leżącego mężczyznę dotkliwie skopano. Jak się okazało policja pomyliła piętra i to dwukrotnie. Na kolejnym antyterroryści również omyłkowo weszli do mieszkania i obezwładnili niewinnego mężczyznę. Przestępca został złapany dopiero za trzecim razem.

    Lipiec 2012 r. - długa broń, kajdanki i straszenie, że podejrzany zostanie zabrany na komendę. Taki przebieg miała "wpadka" elbląskich policjantów. Do mieszkania wtargnęli, bo chcieli zatrzymać mężczyznę podejrzanego o napady na sklepy. Dlaczego akurat tam? Ktoś anonimowo wskazał im mieszkanie. Okazało się, że rzekomy złodziej to ciężko chory ,niewstający z łóżka młody mężczyzna.

    http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/799113,spektakularne-wpadki-policji-zobacz-fatalne-pomylki,id,t.html?cookie=1
  • ~warszawiak
    (2013-10-31 09:25)
    no hicior prawdziwy, facet sie napił i policja go pobiła, boki zrywać
  • ~student
    (2013-10-31 09:24)
    cudowne państwo policyjne PO, brawo. Jak cie nie podsłuchają, to cie pobiją.
    Coś fantastycznego