• ~tak bylo...
    (2013-10-30 04:18)
    .POLSKIE STENOGRAMY JEDNOZNACZNIE WSKAZUJĄ NA WINĘ KACZYŃSKIEGO:

    6:26:18.5 A- PANIE
    6:26:19.0 DYREKTORZE -
    6:26:19.5 - WYSZŁA MGŁA
    6:26:20.0


    6:26:20.5 W TEJ CHWILI
    6:26:21.0
    6:26:21.5
    6:26:22.0
    6:26:22.5 I W TYCH WARUNKACH
    6:26:23.0 KTÓRE SĄ
    6:26:23.5 OBECNIE,
    6:26:24.0
    6:26:24.5 NIE DAMY
    6:26:25.0 RADY USIĄŚĆ.
    6:26:25.5
    6:26:26.0
    6:26:26.5
    6:26:27.0
    6:26:27.5 SPRÓBUJEMY
    6:26:28.0 PODEJŚĆ -
    6:26:28.5 - ZROBIMY JEDNO
    6:26:29.0 ZAJŚCIE -
    6:26:29.5
    6:26:30.0 - ALE
    6:26:30.5 PRAWDOPODOBNIE
    6:26:31.0 NIC Z TEGO NIE
    6:26:31.5 BĘDZIE.
    6:26:32.0
    6:26:32.5
    6:26:33.0 TAK SE PROSZĘ
    6:26:33.5 (JUS MYŚLEĆ LUB: POMYŚLEĆ ?)
    6:26:34.0 NAD DECYZJĄ,
    6:26:34.5 CO BĘDZIEMY
    6:26:35.0 ROBILI.

    ZAŁOGA ZAMELDOWAŁA O NIEMOŻNOŚCI LĄDOWANIA I OCZEKIWAŁA NA DECYZJĘ.

    6:30:33.0 DPD NA
    6:30:33.5 RAZIE NIE MA
    6:30:34.0 DECYZJI
    6:30:34.5 PREZYDENTA,
    6:30:35.0 CO DALEJ
    6:30:35.5 ROBIMY.

    TU JEDNOZNACZNIE WIDAĆ KTO PODEJMOWAŁ DECYZJĘ...

    I MIMO, ŻE SAMA DECYZJA SIĘ NIE NAGRAŁA... WIADOMO, ŻE KACZYŃSKI JĄ PODJĄŁ...
  • ~poeta z sieci
    (2013-10-30 04:17)
    BAJKA O EKSPERTACH Maciory
    Wezwał raz swego błazna władca ciemnowodzki
    i tak rzecze do niego bezpośrednim tekstem:
    znajdź mi natychmiast, błaźnie – boś dobry w te klocki –
    okropnie rzadkie zwierzę, co się zowie ekspert.

    Oswaja się podobno łatwo to zwierzątko,
    znosi codziennie rano biniendy wierutne,
    więc sprowadź mi je tutaj najpóźniej do piątku,
    a jak się nie wywiążesz, to ci głowę utnę.

    Przeszła środa i czwartek, błazen jest w opałach,
    skąd to niezwykłe zwierzę zdobyć nie wiadomo,
    kombinował noc całą i pół dnia bez mała,
    aż wreszcie innych błaznów poprosił o pomoc.

    Bądźcie ludźmi, koledzy, nie dajcie drapaka,
    wszak udawać eksperta to nie problem żaden,
    wystarczy się napuszyć, z ważną miną gdakać,
    i prawdą w tę lub wewtę pokręcić jak zadem.

    Ruszyła grupa błaznów do pałacu gazem,
    sunąc za przewodnikiem jak za panią matką,
    a nasz błazen królewski wołał raz za razem:
    królu, mam! Nie jednego, ale całe stadko!

    Klasnął radośnie w dłonie władca zachwycony:
    tylu ekspertów nie ma żadne w świecie zoo!
    A jakie sztuczki robią! Jak plotą androny!
    Z jaką ochotą w mediach ćwierkają wesoło!

    Zaraz błazna wiernego wynagrodził suto,
    marszałkiem go uczynił i Wielkim Wezyrem,
    a ponadto, pod karą odebrania butów,
    zakazał nazywania go przez ludność świrem.

    Na poddanych podziałał również króla przykład,
    dla powstania tradycji nowej stworzył bazę
    i od tej pory w Ciemnych Wodach rzecz to zwykła,
    ŻE ZA EKSPERTA SPOKO MOŻE ROBIĆ BŁAZEN.
  • ~archimago
    (2013-10-30 04:16)
    .ROSYJSCY KONTROLERZY LOTU ZAKAZALI ZNIŻAĆ SIĘ NA MNIEJ JAK 100 METRÓW NAD POZIOM LOTNISKA.


    CO JESZCZE MOGLI ZROBIĆ ?

    ZŁAPAĆ ICH NA LASSO?
  • ~Stach
    (2013-10-29 17:26)
    Kretyn goni kretyna w PiS cała Polska się śmieje a Jaruś uważa ze deszcz pada.
  • ~niesmak
    (2013-10-27 06:00)
    podziwiam Macierewicza-wielki szacunek za wolę wyjaśniania okoliczności tragedii.Wstyd dla rządu.premiera i prezydenta, że podlewają jedynie oliwy do ognia, To komisja rządowa powinna wyjaśniać wszystkie plotki, "wrzutki" internetowe związane z tragedią. W 3 lata po zdarzeniu premier chce wystąpić i ocenić... działania Maciarewicza ?. Z kim on walczy? O co? Proszę wyjaśniać nieścisłości , dowody ujawniane z takim opóźnieniem, badać zawartość czarnych skrzynek. !
  • ~zdziwiony
    (2013-10-27 15:58)
    a gdzie podziały się filmy z wybuchu? Dziwne...
  • ~JURA
    (2013-10-27 08:39)
    Czas najwyższy skończyć z tym błaznem. Może to i dobre trochę się pośmiać, ale Antek całkiem poważnie głosi wszem i wobec całego świata fikcyjne teorie i całe szczęście, że wierzy w te teorie niewielka ilość jego zapiekłych zwolenników. Napewno te teorie nie oprą się prawdzie, a ta jest taka, że była to najzwyklejsza katastrofa. Przyczyny spowodowania nieszczęścia to sobiepaństwo Kaczyńskiego, który uparł się co do wizyty w Katyniu następnie zaproszenie tylu ludzi do towarzystwa i spóźnienie się na odlot, a później przymuszanie do lądowania w Smoleńsku, bo czekali zgromadzeni tylko na niego. Gdyby odesłali samolot do Mińska to drogą kołową dotarłby o wiele za późno i z tego powodu musieli lądować w takich warunkach. Macierewcz od trzech i pół roku doszukuje się jakiejś zmowy Tuska z Putinem na co niema zupełnie żadnych dowodów. Dorabia niewiarygodne teorie co ośmiesza faceta i stąd ośmiesza całą Polskę. Tylko eliminacja wariata da szansę wykazania prawdy i wydania złomu samolotu przez rosjan. To jest gra, którą przegrywamy właśnie przez Macierewicza.
  • ~polpress
    (2013-10-26 20:14)
    TVP, to będzie SKANDAL !!!

    http://polskakatolicka.wordpress.com/
  • ~jak kłamią
    (2013-10-26 21:22)
    http://www.youtube.com/watch?v=983l9yIIrxY Na tym rosyjskim filmie w brzozie nie ma żadnych odłamków. Porównajmy zbliżenie pnia z 1.13 sek ze zdjęciami Laska. Fałszerstwo udowodnione. 13 kwietnia zdjęcie drzewa „bez odłamków” zrobił dziennikarz i fotograf Jan Gruszyński. Także później, 23 kwietnia, kiedy na miejscu katastrofy była ekipa notariuszy i 3 osoby z katowickiego IPN. "Zauważyłem, że wbity w brzozę kawał blachy nie znajdował się w tym miejscu 13 dni po katastrofie", opowiadał prokurator Andrzej Majcher, szef biura lustracyjnego w katowickim IPN i organizator wyjazdów do Katynia.
  • ~sowa
    (2013-10-27 08:42)
    Zaprezentujcie Tuska http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Niepublikowane-dotad-zdjecie-Donalda-Tuska-i-Wladimira-Putina-na-okladce-tygodnika-W-Sieci,wid,16114793,wiadomosc.html