• ~z pisu
    (2013-10-31 19:02)
    dobrze że została Gronkiewicz ! brawo dla pani ! niech dalej pani działa dla Warszawy !
  • ~do wszystkich kanalii którzy obrażają Pana Macie
    (2013-10-19 11:42)
    jacy internauci, to kanali sympatycy znanej ją-k-a--tej gazety PRZEPUSZCZAJĄ ATAK , piąta kolumna bolszewickich pozostałości po hołocie BREŻNIEW-OSKO-PUTIN OSKICH SZCZURACH , CO SWOŁOCZE RZĄDOWI RAZEM Z NACZELNYM TRAMPKARZEM PODWÓRKOWYM ROBIĄ , TO NARÓD WIDZI , ŚCIEMNIA ŚLEDZTWO RAZEM Z PERL-OWSKĄ MAFIJNĄ PROKURATURĄ ,A ZAMACH ZORGANIZOWAŁ kacap kremlowski razem w zmowie z naszymi swołoczami rządzącymi , donalda sumienie będzie cię ścigać do końca jakie żeś wykonał podłości ze swymi przydupasami .
  • ~jaśko
    (2013-10-19 12:04)
    piszesz o kacapach kremlowskich a jak nazwac takie indywidum jak ty w polsce nie jesteś odosobniony taką ilość szarych komurek chwalą się prfesorowie biskupi tak trzmać na chfałe potomnym
  • ~Jozin z Bozin
    (2013-10-19 17:03)
    Dzięki za zdjęcia. Widać duch w narodzie jeszcze nie przygasł.
    Przy czwartym zdjęciu musiałem zbierać płuca z klawiatury i wepchnąć je z powrotem przez gardło.
  • ~ruscy
    (2013-10-19 17:19)
    to nie zadna katastrofa , tylko zamach w samolocie tu polewa ?
    Wiec co oznacza słowo wyginiecie jak dinozaury premierze donaldzie tusku ?
  • ~keya
    (2013-10-19 18:42)
    Zgodnie z regulaminem par 3 ust 3 pkt a i c domagam się usunięcia wpisu z dn, 2013.10.19 godz,11.42 gdyż stanowi on naruszenie tego regulaminu!!!
  • ~kretacz
    (2013-10-19 21:59)
    pilne dzisaj kaczynski dostal medal OBERKARTOFLA
  • ~polpl
    (2013-10-20 10:20)
    Lemingi i przydupasy wypad na zmywaki!!! GW i TVN wam siano z mózgu zrobiły i nie potraficie już nic nawet mądrego napisać niedorozwoje!
  • ~Krętacz
    (2013-10-20 12:56)
    Koteczku uwarzaj na MUCHY BO NA JESIENI SIE CHWAJĄ