• ~Wiosło
    (2013-10-16 11:19)
    !!!Henryk Kasperczak!!!


    Sukcesy trenerskie

    FC Metz:

    Puchar Francji w piłce nożnej – 1984,

    Montpellier HSC:

    Ćwierćfinał Pucharu Zdobywców Pucharów – 1990/1991,

    Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej w piłce nożnej:

    3 miejsce w Pucharze Narodów Afryki – 1994,

    Reprezentacja Tunezji w piłce nożnej:

    2 miejsce w Pucharze Narodów Afryki – 1996,

    Reprezentacja Mali w piłce nożnej:

    4 miejsce w Pucharze Narodów Afryki – 2002,

    Wisła Kraków:

    Mistrzostwo Polski – 2002/2003, 2003/2004,
    Wicemistrzostwo Polski – 2009/2010,
    Puchar Polski w piłce nożnej – 2001/2002, 2002/2003,
    1/8 Pucharu UEFA – 2002/2003,

    W roku 1990 uznany był trenerem roku we Francji. Ten sam tytuł w Polsce otrzymał w roku 2002.
  • ~marcelek
    (2013-10-16 12:11)
    jak to leci?! Polacy nic się nie stało. No i dobrze jest!
  • ~lis
    (2013-10-16 13:06)
    boniek sprawdz muche czy jeszcze moze
  • ~fasolla64
    (2013-10-16 13:08)
    Leśne dziadki z PZPN nie pozwolą na trzesienie ziemi jakie wprowadziłby Kasperczak. Wystarczy wzory czerpać z Niemiec, gdy od podstaw odbudowali system szkoleniowy i reprezentację. Ale u nas musi trwać taniec chochoła.
  • ~POharatmyWgałę?
    (2013-10-16 14:10)
    osiągnięcia NASZEJ 11-nastki
    są obrazem dziadostwa i syfu jaki panuje
    w naszym BIEDNYM KRAJU...

    ta bezpłciowość i powszechna niemożność
    to tylko wizualizacja SYFU jaki tu PO-jawił sie
    i nadal PANUJE!!!
  • ~chrząszcz brzmi w trzcinie
    (2013-10-16 16:47)
    "Zmywaki" z Londynu powinni zaśpiewać, że jeszcze dwie setki (wódy) i znowu będziemy szczęśliwi
  • ~111
    (2013-10-16 16:55)
    Ludzie, po co wam mistrzostwa świata? Remis na Wembley 40 lat temu to mało!!! W du...się poprzewracało.
  • ~radek44
    (2013-10-16 18:13)
    Problem niemocy naszych chłopców wynika z PSYCHIKI a nie z trenera. W Polsce w każdej dziedzinie społ-pol,w tym także w sporcie brakuje dumy i męskiej zadziorności która jest fundamentem sukcesu !!! Mężczyzn -tych prawdziwych jest
    ok 20% gotowych na walkę reszta to podkundlone ,niewolniki gotowe lizać d... każdemu . Dlatego grają nieźle za tzw granicą i tu koniec. Widziałem na twarzy Lewandowskiego STRACH i STRES -to dopiero reprezentacja?
  • ~!!!
    (2013-10-16 19:21)
    Tandem Boniek - Kosecki gwarantuje jedno - DNO piłkarskiego światka !!!
  • ~normalny
    (2013-10-16 20:18)
    ja sam gram w pilke dla mojej przyjemnosci , a jak gra liga czy reprezentacja to tak mi obojetnie ciesze sie jak wygrywaja i jest mi obojetnie jak przegrywaja , bo to niejest najwazniesze w moim zyciu.
  • ~Siedemdziesieciolatek
    (2013-10-17 09:38)
    A ja tak samo potrafie grac w pilke jak te nasze "orly" !
  • ~Michalisko
    (2013-10-18 12:31)
    Po co tyle krzyku o przegrane mecze przez polską reprezentację???Przecież nawet sport dopasował się do sytuacji w kraju.Może ktoś (z PO,SLD,PSL) poda
    przynajmniej jedną dziedzinę działalności w Polsce,gdzie jest dobrze...
    A poza tym,czy nie wystarczy wam (lemongom przede wszystkim),że nasz premier
    jest piłkarzem...
  • ~mmm
    (2013-10-18 14:55)
    MAM PYTANIE:::CZY ROBERT LEWANDOWSKI SPECJALNIE NIE STRZELA GOLI W TYCH WSZYSTKICH100% SYTUACJACH???
  • ~gienek
    (2013-10-18 18:07)
    A jakimi kwalifikacjami dysponuje faworyzowany Nawalka- przecietniaka tylko KASPERCZAK jest w stanie cos zmienic w naszej pilce . Odsunac cwaniakow ktorzy za granica graja jak z nut a w reprezentacji dziadostwo
  • ~były kibic
    (2013-10-21 18:05)
    OD CZASU ZERWANIA Z POLSKĄ PIŁKĄ PRZEZ ŚP.PANA KAZIMIERZA
    GÓRSKIEGO MAM GŁĘBOKO W DDDDDDDDDDDPIE POLSKĄ PIŁKĘ
    NIBY NOŻNĄ! NIKT TYCH ZAKICHANYCH ********* BIEGAJĄCYCH
    BEZPRODUKTYWNIE PO BOISKU NIE JEST W STANIE NAUCZYĆ JAK
    WALCZY SIĘ O KAŻDĄ PIŁKĘ I DLACZEGO NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ NA
    BOISKU JEST WBIJAĆ BRAMKI PRZECIWNIOKOWI!
  • ~ROSA
    (2013-10-23 00:06)
    To już nie jest sport , w każdej dziedzinie .!!!
    zlkwidowac tę tekę ministerialną .
  • ~szaman
    (2013-10-23 12:01)
    Szpakowski i wszystko jasne!!! sprawdzicie statystyki meczów to zobaczycie, Szpakowski= przegrany mecz.Nie ważne kadra, klubowy, to JONASZ!!! odejdzie zaczną wygrywać! Jak pamiętam JONASZ komentuje ulubieńcy w dupę !!!
  • ~Albinos176
    (2016-07-01 22:11)
    Kto by pomyślał, że to się tak zmieni?