• ~sloik
    (2013-10-17 17:26)
    Jest napewno najlebszym kandydatem na Prezydenta.Z tych co widzialem na
    ekranie to jedynie moze Pan Kalisz ma cos w glowie.Bo ta reszta to same odpady
    niesortowane.Duzo kosztuja a sa bezwartosciowi.
  • ~to ma sens
    (2013-10-15 14:22)
    w warszawce jest za mało prawdziwych wolaków w związku z tym pisiory zaraz po wygranych wyborach przeniosą stolicę do miasta w którym dostaną największe poparcie
  • ~czy cztery czyje będą obolałe cztery litery
    (2013-11-01 15:58)
    zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni
  • ~true
    (2013-10-15 13:48)
    śmiejcie się przygłupy :)
    jedyne co jestescie w stanie zrobic to popsioczyć w necie..
    jak sami pokazaliście w niedziele, goowno możecie :)
    na szczescie takich przygłupów jak wy jest mało..
    aczkolwiek trzeba wam przyznac ze szczekacie głosno :)
  • ~czm
    (2013-10-15 15:57)
    Smutna Warszawka. Może HGW zafunduje sobie tłumacza, który tłumaczyłby bełkot prezydent na polski
  • ~zosia
    (2013-10-15 15:43)
    No to wraca normalność i pisiory znów zaczynają dostawać baty. Żółć ich zaleje na amen.
  • ~Jerzy
    (2013-10-15 15:33)
    A HGW ŚMIEJE SIĘ WAM PROSTO W TWARZ Z WASZEJ GŁUPOTY,LENISTWA I LEKKOMYŚLNOŚCI. HGW ZALEŻY TYLKO NA KORYCIE NIE NA WAS JESTEŚCIE PRZYTŁUMIENI ALKOHOLEM I TVN TAK NAPRAWDĘ ILU WAS JEST PRAWDZIWYCH WARSZAWIAKÓW?
  • ~EHEH
    (2013-10-15 14:29)
    KULTURA PILNIE POSZUKIWANA W ... ... ... ... PO .
  • ~dopolak
    (2013-10-15 13:51)
    ~polak tłumoku, nie każdy ma tyle kału we łbie jak ty i fanatycy pisiorowi, co by nawet w salonie pomnik jednego z 2 kurdupli postawili, albo obu, bez różnicy
    nie mierz każdego swoją miarą ośle niewykształcony
  • ~polak
    (2013-10-15 12:56)
    złodzieje górą widocznie warszawiacy mają życie usłane różami .Proponuje warszawiakom wystawienie pomnika na znak miłosci i wiernosci Hance szabas macie zapewniony
  • ~LAS
    (2013-10-15 13:01)
    Warszawa jest światową stolicą ANTY-POLSKOŚCI !!!
  • ~suptelny
    (2013-10-15 16:49)
    gronkiewicz nie ciesz ryja,można się porzygać.
  • ~jaja
    (2013-10-15 12:05)
    jak dla mnie sprawa jest prosta gdyby warszawiacy jej nie chceli to by na referendum poszli. a pis to tylko wnioski pisze teraz skladaja wniosek ze cos tam nie tak policzono moje pytanie do was wszyskich pisowcow kto placi za te wnioski i te wszystkie komisje ktore skladaja i wyjsniaj cos czego nie ma ?? wy sobie nawet sprawy nie zdajeci ile to pieniedzy kosztuje.
  • ~robus
    (2013-10-15 11:52)
    tak tylko tylu jest warszawiakuw w warszawie
  • ~nie idolka
    (2013-10-15 10:58)
    Uśmiałam się do łez z min HGW
  • ~pragapoludnie
    (2013-10-15 10:22)
    Widac ilu jest prawdziwych Warszawiakow 27% i tyle...
  • ~polo
    (2013-10-15 08:48)
    Komorowski , Tusk , Gronkieicz-Waltz , Niesiolowski i.t.d zastanowcie sie co robicie.Wasza polityka doprowadza Polske do zaglady , wiele juz nie brakuje do waszego "sukcesu".
  • ~lis
    (2013-10-15 10:55)
    hanka w koncuie P I C K E drapie i usmiesdzek tez jej KAPIE
  • ~maryska
    (2013-10-15 16:16)
    Glupias ty Polsko po 100 kroc glupia Pieprzona Warszawka.Dobroby kosztem prowinci.
  • ~KOPIA
    (2013-10-15 17:05)
    WARSZAWKA KOMPROMITACJA- JAK MOŻNA TAKIEGO POTWORA NIE ODWOŁAĆ !!!