• ~kozik
    (2013-10-14 14:00)
    Dogrywka za rok. Prędzej świnia poleci na Marsa niż ona obejmie trzecią kadencję.
  • ~POśmiewisko
    (2013-10-14 14:24)
    A na drugi raz to lepiej wybierajcie tych, co przynajmniej umieją już wzmawiać R.
  • ~Warszawiak
    (2013-10-14 14:29)
    Trzy lata temu wybralo ja 200 tys wyborcow, wczoraj chcialo ja odwolac prawie 400 tys.. Mowi wam to cos?
  • ~true
    (2013-10-14 14:31)
    śmiejcie się przygłupy :)
    jedyne co jestescie w stanie zrobic to popsioczyć w necie..
    jak sami pokazaliście w niedziele, goowno możecie :)
    na szczescie takich przygłupów jak wy jest mało..
    aczkolwiek trzeba wam przyznac ze szczekacie głosno :)
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2013-10-14 14:36)
    MAFIJNA KOMISYJA SPRAWDZAŁA REFERENDUM W WARSZAWIE 24 GODZINY , JAJA JAK BERETY , WIDAĆ BYŁO ŻE COŚ KRĘCILI ...
  • ~zulu gula...
    (2013-10-14 14:37)
    Śmierdzi przekrętem na kilometr!!! Szkolenie PKW w Rosji dało spodziewany efekt!!! To był test na przyszłe wybory!!! "Ramię w ramię" ze swoimi rosyjskimi towarzyszami !!!
  • ~Emeryt
    (2013-10-14 14:44)
    w Warszawie jest 1,3 miljona uprawnionych do głosowania -mogło być jednoznacznie bez dziadowania o dwa procent
  • ~anty PO-PIS
    (2013-10-14 14:46)
    Gdyby nie krętacwta Jaroslawa Kaczyńskiego, które mialy „wspomóc” referendum, ale będąc słoniem w skladzie porcelany, stały się jego grobem i udział Kaczyńskiego to typowy Pocałunek Śmierci dla Referendum – sądzę, że miałoby ono zupełnie inny wynik . Te wszystkie obiecanki- cacanki wzięte z księżyca, chamski, cyniczny populizm najgorszego sortu, pokuśniki typu: „…załatwię, że samoloty PRZESTANĄ latac nad Ursynowem, potanię bilety do kin! żebyście mogli całymi rodzinami tam chodzić, Uchwała Rady Wwy, dotycząca opłat za przejazd mostami i tunelami - to bynajmniej NIE NASZE DZIEŁO, choć przy jej zatwierdzaniu 2 radnych PISu było ZA, a 11-u, J E D E N A S T U - WSTRZYMAŁO SIĘ OD GLOSU ( 2009 rok)...no oczywiście ...nie była to żadna tam "kalkulacja" i "arytmetyka głosowania" i choć w efekcie owego Wstrzymania Sie Od Glosu 11-u Radnych z PISu - projekt został ZATWIERDZONY, to w istocie przeceiż nasi Radni PISowcy - "wstrzymując sie od glosowania", byli, jak najbardzoiej na NIE wobec tego projektu, jak i nieprawdą jest, że to jeszcze Lech Kaczyński - zaprojektował ten Pomysł z Mostami, choc Kazio Marcinkiewicz przyznaje, że jak zasiadł na fotelu Prezydenta Wwy tuz po Lechu K., to za kilka dni wylądował mu na biurku wlasnie ów Gotowy Projekt, tzn. miałby on wyjść od gabinetu Lecha, ale to nieprawdaaaa! A Kazio Marcinkiewicz to, jak rozgłosił po polskich mediach nasz niezastąpiony Adam Hofman, - „mały krętacz, co ZAWSZE takim był” . Prezes wyraźnie przechodzi umysłowe klimakterium, zatracił ostrość widzenia świata, a przede wszystkim siebie samego. Uwierzył w swe Zbawicielstwo i pozycje Kapłana -Proroka - Boga, w czym utwierdzają Go otaczające go masy Ludu Smoleńskiego. Najwyraźniej Prezes ma oczy i uszy otwarte wyłącznie na obrazy i dźwięki dobywające się z szeregów Onego wlasnie Ludu. A to - nie wszyscy Polacy. I nie chodzi o lemingów POpierających PO.Chodzi o rosnące masy Sceptyków wobec narzuconego Polsce neokolonialnego rezimu PO-PISu, zaprojektowanego i pilotowanego z Centrali. Nie polskiej.
  • ~J-23
    (2013-10-14 14:47)
    ta żałosna osoba powinna jak najszybciej zniknąć z życia politycznego i zapewne prokurator będzie miał sie czym zająć
  • ~precz z nwo
    (2013-10-14 14:52)
    ~anty PO-PIS2013-10-14 14:46
    Dzieki za komentarz, zgadzam sie!
  • ~Ostrożna
    (2013-10-14 15:04)
    Uważam osobiscie że prezydent jak i premier RP złamali prawo swymi wypowiedziami zmuszali ludzi aby nie iść na wybory tak było w moim przypadku pracuje w Urzedzie Miasta w Warszawie i obawiałam sie zwolnienia z pracy jak bym poszła na wybory
  • ~emik
    (2013-10-14 15:20)
    Smieje sie jak konska du.a do bata.
  • ~warszawianka
    (2013-10-14 15:26)
    Prawdziwy warszawiak nie bierze udziału w pisowskiech awanturach. Dlatego HGW przetrwała na swoim stanowisku.
  • ~Ptyś
    (2013-10-14 15:52)
    Niech usunie rosztki pokarmu z ust.
  • ~przeciwnicy HGW
    (2013-10-14 15:55)
    No to do roboty leniwa bufetowo, chytra babo z ratusza Wystarczy tyle lat obijania się i PObierania za nieróbstwo naszej kasy.
  • ~anonim
    (2013-10-14 16:29)
    Oczywiscie idac na anonimowe wybory zostaniecie zwolnieni z pracy. oczywiscie nic nie robi "bufetowa" kultura wasza jak sie odnosicice do drugiej osoby swiadczy o was samych. A to ze nawolywano by nie dac kworum to nie bylo przestepstwo bo tak to co kazde wybory mozna uznac za przestepstwo bo frekfencja niska. ludzie maja w d... takie rpzepychanki oni oczekuja efektow.

    Jest czesc bowodnicy jest, most polnocny jest, metro buduje sie? buduje itp itd
    oczywiscie HGW ma zwoje wady jak akzdy czlowiek ale czy w perspektywnie ostatnich prezydentow jest taka najgorsza itp? watpie
  • ~m
    (2013-10-14 17:31)
    jedno wielkie oszustwo ,manipulacje w wykonianiu kląmców oszustów rządzacych Polską przez obcych
  • ~Holender
    (2013-10-14 17:44)
    Oj Polaczki Polaczki znowu maja ubaw na zachodzie Europy a ze smiechu prawie ze do Gaci narobili przeczytajcie komentarze smiech na Sali
  • ~Dziadek
    (2013-10-14 17:52)
    Śmiejcie się ze mnie - ale je bałbym. Ma coś takiego dzikiego, lapońskiego, coś z tej tundry, te migdałowe oczy i wysokie kości policzkowe. Pragnąłbym unasiennić!
    ... Ah!
  • ~maciuś I
    (2013-10-14 19:02)
    Słoiki nie poszły na referendum, bo pilnowali ciepłej wody w kranie :-)