• ~czy cztery czyje będą obolałe cztery litery
    (2013-11-01 15:58)
    zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni
  • ~Kizia
    (2013-10-28 15:37)
    To wszystko roztrzygnie ulica,a nie wybory takie czy siakie.Elity PO niech lokuja wszstko,gdzie bezpiecznie,sami bilet tam gdzie nie ekstradycji - i gotowi! start!
  • ~walec
    (2013-10-23 04:59)
    idzie zima grabic liscie w sloiki ,bedzie dobrze od,2345r glosuj na po,
  • ~obserwator
    (2013-10-19 16:33)
    Kozik ty chyba dostales smsa od prezesa bo brdzisz jak on sam tego niewymysliles amoze Beret cie uciska
  • ~obserwator
    (2013-10-19 16:29)
    Jakie konsekfencje poniusl ten Guziol czysty Warszawiak za swoje wybryki normalny polityk mowi przepraszam i odchodzi po swojej przegranej nie trzma sie tego koryta za wszelka cene bez chonoru jak .ß
  • ~Silva
    (2013-10-19 10:27)
    Większość zamieszczonych tu wypowiedzi dobitnie świadczy o tym że zwolennicy PO inteligencją nie grzeszą
  • ~Polon
    (2013-10-18 00:09)
    Klamczynski tak naprawde jest oplacany przez Tuska. Zobaczcie... gdyby nie klamczynski to PIS wygrywalby z palcem w nosie kolejne wybory...
  • ~usa
    (2013-10-17 18:45)
    Ludzie wescie sie do pracy bo nie dlugo bedziecie kit z okien jesc .Zadna Partia wam nie da niczego zadarmo a jak narazie to itak macie zaduzo ..
  • ~sloik
    (2013-10-17 17:26)
    Jest napewno najlebszym kandydatem na Prezydenta.Z tych co widzialem na
    ekranie to jedynie moze Pan Kalisz ma cos w glowie.Bo ta reszta to same odpady
    niesortowane.Duzo kosztuja a sa bezwartosciowi.
  • ~warszawianka
    (2013-10-17 17:22)
    W czym tak bardzo przeszkadz niektorym Pani Prezydent.Wstyd ,ze niektorzy nie
    patrza na jj prace ale na zeby,wyglad twarzy,to jak sie smieje.Niech popatrza na
    siebie bo napewno wygladaja gorzej.I napewno nie poradziliby sobie na tak
    trudnym stanowisku jakie zajmuje Pani Prezydent.Stac z boku i krytykowac nic
    nie robiac to kazdy potrafi.
  • ~kierowca
    (2013-10-17 00:09)
    "Obwodnicę" otworzyli przed referendum, tylko uważaj: wjedziesz ale możesz nie zjechać tam gdzie chcesz!
  • ~lis
    (2013-10-16 13:17)
    czaplickiego i ruskie serwery na sybir
  • ~lis
    (2013-10-16 13:16)
    kiedys stempowski spiewal nie ma cwaniaka nad warszawiak ,a co wyszlo trzy dni PO referendum i znowu warszawa zamknienta w korkach ,i co warszawiacy zostliscie POzbawieni HONORU czy warto bylo ,a twraz uwaga:??? jelenie gajowy w terenie
  • ~Bolo
    (2013-10-15 21:21)
    Pisiorkowy śmiech przez łzy. Tyle wam zostało. Wasz genialny wódz rozpieprzy wszystko, za co się weźmie. PiSowi gratulujemy Jarosława!
  • ~Idomat
    (2013-10-15 20:46)
    Przeczytajcie sobie własne i innych wpisy. Pomyślcie, że to o was tak wyrażają się sąsiedzi - zapewne nie raz mieli ku temu powody... . Co wy sobą reprezentujecie?
  • ~ewa koby
    (2013-10-15 20:12)
    gronkiewicz walz zombi usmiechu ze smiechu
  • ~mundek
    (2013-10-15 20:02)
    zarabia krocie o nie ma za co ryja sobie wybielic tylko szczerzy te żółte kły
  • ~mundek
    (2013-10-15 20:01)
    Gdzie sie dwa psy gryzą to trzei korzysta tak bylo i tutaj jakie to zwyciętwo jak kilka procent tylko za POgonic juz czas te wredne psy podwórkowe oj juz czas
  • ~ewa koby
    (2013-10-15 18:53)
    gronkiewicz waltz smieje sie jak brezniew porownjcie foty
  • ~aut
    (2013-10-15 18:51)
    Pani bufetowa się śmieje, że ma poparcie kilka procent w stolicy? Płakać tu trzeba, zadumać się i albo coś naprawić albo do dymisji.